Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Laptop
Autor Wiadomość

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Michał napisał/a:
ogolnie mega fajny tylko nigdy nie kumałem ładowania tak mocnych konf. do lapków.

No, ale bogatemu wszystko wolno

wow, nawet SSD jest ...


Majk to jest najslabsza konfiguracja z mozliwych dla tego komputera (ta ktora wrzucilem).

Ponizej wrzucam lepsza konfiguracje (cena x3) - czy jest duza roznica miedzy pierwszym a tym ponizej?

Intel® Core™ i7-640M (2.80 / 3.47GHz)
Genuine Windows® 7 Ultimate 64-bit
Features: 13.1" Full HD display, 8GB RAM, 512GB SSD, Blu-ray player/burner, Hybrid Graphics (1GB VRAM), Glossy Premium Carbon

Enjoy the powerful performance of an Intel® Core™ i7-640M processor (2.80GHz1) with Intel® Turbo Boost technology20up to (3.47GHz) and 8GB of pre-installed system memory.

The VAIO® Z laptop comes pre-installed with Genuine Windows® 7 Ultimate 64-bit12.

Microsoft® Office Starter 201011includes reduced-functionality versions of Word and Excel® only, with advertising.

Uncompromising elegance weaved into a 3.04 lb.(with standard battery) go-anywhere package.

Enjoy a 13.1"4(1920x1080) Full HD LED backlit widescreen display, with a scratch resistant LCD, for a brighter, crisper, tougher display.

For even faster read / write times and greater durability, enjoy a 512GB2 Solid State Drive.

Tackle virtually any graphics requirement with a NVIDA® GeForce® GT 330M graphics card and 1GB VRAM.
 
 

CHRZANEK 
bzuuummmmmmmmmmmm
Dr Prof.

auto: MINI Cooper S
silnik:: 1,6 supercharger
moc: 170km
Pomógł: 115 razy
Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Warszawa Centrum

Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Ponieważ nie kumałem po angielsku to przetłumaczyłem na polski:

® Rdzeń ™ *i7-640M* (2.80 / *3.47GHz*) Prawdziwe Okna ® 7 Ostateczny 64- chwycił (chwycony; kawałek; chwila) Cecha (cechuje; przedstawia): 13.1 " Pełny *HD* okazywać (pokaz), *8GB* BARAN (TARAN; UBIJAĆ; UDERZAĆ), *512GB* *SSD*, *Blu-ray* gracz /palnik, Hybrydowa Grafika (*1GB* *VRAM*), *Glossy* Węgiel Nagrody Cieszą się potężnym wykonaniem ® Rdzeń ™ *i7-640M* *processor* (*2.80GHz1*) z ® *Turbo* Zwiększenie *technology20up* (*3.47GHz*) i *8GB* przedzainstalowanego systemu pamięci (wspomnienie). *VAIO*® *Z* *laptop* przybywa przedzainstalowany z Prawdziwymi Oknami ® 7 Ostateczny *64-bit12*. Mikromiękki ® Urząd *Starter* 201011 włącza *reduced-functionality* wersje Słowa i *Excel*® tylko, z reklamą. *Uncompromising* *elegance* *weaved* do 3.04 *lb*.(z standard (standardowy) *battery*) udają się gdziekolwiek pakunek. Cieszą się 13.1 "4 (*1920x1080*) Pełny *HD* DOPROWADZIŁ (DOPROWADZONY; KIEROWAŁ) *backlit* *widescreen* okazywać (pokaz), z zadrapanie (mieszany) *resistant* *LCD*, dla bardziej jaskrawy, *crisper*, twardszy pokaz. Dla nawet szybciej przeczytany / piszą czasy i większy *durability*, cieszą się 512GB2 Stałym Państwo (stan; państwowy) Posuwać się (kierować; doprowadzać; przejażdżka). Łapią (umocowywać) faktycznie wszelka grafika potrzeby z *NVIDA*® *GeForce*® *GT* *330M* grafika karty i *1GB* *VRAM*.
_________________
A można było jeździć francuzem całe życie...
 
 
 

Yarko 
z.. z.. z... zzzz...z z..z.z z. z...


auto: AP1
silnik:: F20C
moc: 240km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 28 Kwi 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

polecam macbooka pro :) wszystko inne ssie
 
 

Walle 
nieprzyzwoite zabawy


auto: e39
silnik:: WTF52OMG65
moc: niewyobrażalnakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Warschau

Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

ja rozważałem, ale IMHO poronionym pomysłem jest zakup średnio wyposażonego i średnio wykonanego 13calowego netbooka/lapa za 4400 pln... Nie mówiąc o 15tce.... Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... :)
_________________
Filozof, Biegacz, Fotograf, Egoista, Cham, Prostak i Humanista
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 12