Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michał
Wto 04 Lip, 2006
Krótko do saxofonow fałteesów
Autor Wiadomość

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Śro 28 Cze, 2006   

witam!
ta Ibi jest z Tychow... typa nie znam, ale ze male miasto bo tylko kilaset tys. mieszkancow to ktos tam kogos i ten ktos tego :)
gonilem sie z tym kolesiem po miescie nie tak dawno calkowicie z przypadku, niby cos juz tam mial zrobione, ale napewno to nie byl ten setup, i mowiac szczerze niczym nie mnie nie zaskoczyl...

zaproponowalem mu ustawke z VR6, akurat pod nieobecnosc Clio tym najczesciej jezdze, ale sie nie zgdzil narazie, bo cos tam, cos tam... moze uda mi sie go wyhaczyc na miescie... skoro robi niskie 7 do setki VRke powinnien lyknac... jak powroci Clio (o ile poworci, i o ile Clio) to wtedy zobaczymy co to warte... Valo narazie z Punto 1.2T tez ma drobne problemy (pompa nie wyrabia), ale juz w przyszlym poczatku mysle ze tez z gosciem stanie na setupie 1 bar.

chyba ze podleci jakis VTS do Tychow... bo jednego mielismy obiecane na Silesii ;)
 
 

Dz!k
[Usunięty]

Wysłany: Śro 28 Cze, 2006   

a ten vr6 to zdrowa seria czy po jakichś modach??????
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Śro 28 Cze, 2006   

Ja też mam serię. Całe 118 km :571:
chętnie bym sie z wami po wygłupiał
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Śro 28 Cze, 2006   

narazie jeszcze seria... wyglada tak jak ma wygladac... na 1.4, niby troszke zaniedbana... ten teges... wiadomo o co chodzi ;)

ewentualnie jest u nas w miescie (takie pogloski chodza, niektorzy widzieli nawet naoczenie) VR6 Turbo, ponoc 250 koni, ale wizual jeszcze nieskonczony... ale co jak z czym to nie wiem... wiecie jak jest, kolega kolegi jest kolega szwagra itd.
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Sob 01 Lip, 2006   

Kune napisał/a:
chyba ze podleci jakis VTS do Tychow... bo jednego mielismy obiecane na Silesii ;)


tak, wiem i pamietam ale niestety nie ma mnie teraz w kraju i nie predko wroce-jakos po wakacjach i napewno sie jakos zgadamy
 
 
 

Dz!k
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

no i sie okazało ze czipnięta izka jest szybsza od saxo fałteesa ;) tdi power :D
warunków i czaso nie było za bardzo do ścigania mysle że jak Michał będzie miał więcej czasu można wyścig powtórzyć :D

jutro jak sie ogarne wkleje filmik
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

haha, tdi power. wyskoczyl doladowany 1.9 i sie sciga z seryjnym wolnossakiem 1.6
_________________
 
 
 

Dz!k
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

wolnossak jest min 200kg lżejszy a mam tylko 10 kucy więcej
poza tym taki był temat na sr czipnięta izka vs stock saxo :P

[ Dodano: Nie 02 Lip, 2006 ]
a na sr jeszcze pisałeś czy ktoś pisał ze stock saxo vts łoi ibizy 150KM
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

nie ja
jesli chcesz robic watek diesel vs benzyna to moze ustaw sie z evo ktore sie u nas pojawilo, zebys nie plakal to rolowaniec :D

z czasem wystawie swoje 1.4 w benzynie, tez mozemy sie pobawic :)

Dziwi mnie jedno, opisy killi przez dieslowcow maja swoj ciekawy klimat. Pojawia sie obowiazkowo slowo "moment" oraz podkreslenie ze to diesel potrafi....
_________________
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

:690: cos w tym jest...
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

Ja to tych pierdół o dieslach nie mogę czytać... może dlatego,że 106 mam dłubnięte. Pomijam, że diesel w hothatchu to pomyłka. Autka gti mają skręcać, hamować, śłizgać,itd... Do tego diesel się nie nadaje i mogę się nawet o hajs założyć, że na krętym wyjmę każdą gnojówę :D Za to diesel do życia jest super, przyznaję.
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

ale sie przyczepiliscie teraz :D :D:D jakby wygralo VTS to pewnie by bylo: "no wiadomo benzyna lepsza" itp ;)

sprawa jest prosta, ibi tdi po chipie jest szybsza od VTS (seryjnego/nieseryjnego) i koniec kropka :) to byl sprint na prostej, wiec rozmowa o zakretach itp jest nie na miejscu.

proponuje kiedys zrobi jakis wyscig po zakretach i wtedy bedziemy mogli stwierdzic ew. wyzszosc jakiegos benzynowego GTI ;)

wiec panowie, bez spinania, bo to tylko zabawa nie?? :D :D :564:
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

Czy ibi tdi po chipie bedzie szybsza od nieseryjnego vtsa? Chyba zalezy co znaczy nieseryjny... Ja sie wcale nie spinam, mam paska tdi i sie jaram, ze malo spalam. Tak samo lubie 106/vts, ale nie jestem maniakiem tych samochodzików. Ogolnie kolesie tdi jak czasami napisza, ze golfem tdi 130 po chipie clio williamsa robia, to mi sie smiac chce i tyle. A co do skręcania, to ja chętnie każdej gnojówie pokażę, gdzie raki zimują.
Tylko trza się pośpieszyć, bo jak zmienię na sporta i go zmodyfikuję, to raczej lancery na suchym będę gonił. I wtedy to raczej bez sensu się z jakimś dieselkiem ustawiać.
 
 

Dz!k
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

chłopaki bez nerwów, na sr.pl sie wszyscy oburzyli ze kolega czipnietą izką w podczas sprintu był szybszy od seryjnego saxo vts i tam w temacie wszyscy pisali ze jest to nie możliwe ze kierwonik saxo nie umie jezdzić albo auto zaruchane, wiadomo ze na zakrętach nie miałbym szans i to było napisane też w temacie, nie ukrywam
co do ibi i saxo może i mam więcej kucy ale moje autko waży teraz koło 1160-1170kg więc saxo jest dużo lżejsze i ma lepszy rozkład masy u mnie jest w stosunku 70% na przodzie co też pewni ma niebagatelne znaczenie na torze
dzik jak chcesz to moge z tobą stanąc mimo masz więcej koni, dla mnie to tylko zabawa :)
pozdro
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

To jak to wkoncu braliscie sie na 1/4 ?? Michal leniu napisz cos! Z tego co wyczytalem na sr to tyle wiem ze sie scigaliscie ale samochody jakies jechaly i musieliscie hamowac. poprosze przebieg calego zajscia opisac mi tu. Nie wybacze ci tego ze nie napisałes do mnie (foch)

[ Dodano: Pon 03 Lip, 2006 ]
Kune napisał/a:
ale sie przyczepiliscie teraz :D :D:D jakby wygralo VTS to pewnie by bylo: "no wiadomo benzyna lepsza" itp ;)

sprawa jest prosta, ibi tdi po chipie jest szybsza od VTS (seryjnego/nieseryjnego) i koniec kropka :)


Czy sprawa taka prosta to nie wiem mam saxo o tej samej mocy co iza jak bedzie okazja to mozna to zweryfikowac czy nieseryjne saxo tez dostaje.

[ Dodano: Pon 03 Lip, 2006 ]
Poza tym i tak bym nie zamienil saxo na mocne tdi na prostej. Gdzie radosc z szybkiego pokonywania zakretow ?? hamowania ?? nie ma takiej opcji zebym zamienil hothatcha na nawet hot TDI!!
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13