Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[RSMP] RSMP 2011
Autor Wiadomość

Yarko 
z.. z.. z... zzzz...z z..z.z z. z...


auto: AP1
silnik:: F20C
moc: 240km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 28 Kwi 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Longin to legenda, ale mógł sobie nie robić siary w tym RCZ, zresztą mniejsza z tym...

co do Kuchara to popełnił prosty błąd i przegrał, pretensje może mieć tylko do siebie, dla mnie legendą tego "rajdu" są Przybylski i Hołek i tak pozostanie
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Bad-i napisał/a:
qbus napisał/a:
No chyba jednak nie do końca :)


jezeli nie do konca to swiadczy to tylko o ulomnosci organizatora. Nikt nie powinien wchodzic w prawa organizacyjne - nawet sponsor.


Nie zgodzę się, Barbórka a w szczególności Karowa jest specyficznym "widowiskiem" bo rajdem tego nazwać nie można. Robi się co się da aby pokazywała to TV (a o żadnej innej imprezie motorowej tyle się nie mówi co o tej), są gwiazdy różnej maści, fajerwerki, sponsorzy i show (choc z tym ostatnim to juz roznie bywa). Troche ta "impreza" rządzi się innymi prawami. Czy słusznie? Pewnie że nie do końca ale chcąc zarabiać na takich imprezach chyba nie ma innego wyjścia.
 
 
 

EmerytRs2 
krowa, kura, kaczka, drób...


auto: clio
silnik:: F4R
moc: 178km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Kwi 2011
Skąd: Zewsząd

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

w dyskusji brakuje jednego ważnego słowa, "aktualnie"
_________________
czas nie stoi w miejscu
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Aktualnie od jakiegoś czasu :)

Z Memoriałem Kuliga i Bublewicza to samo sie stało, impreza która ma za zadanie utrzymać klub przez cały rok na wypadek gdyby nic innego nie zorganizował.
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

qbus napisał/a:
Bad-i napisał/a:
qbus napisał/a:
No chyba jednak nie do końca :)


jezeli nie do konca to swiadczy to tylko o ulomnosci organizatora. Nikt nie powinien wchodzic w prawa organizacyjne - nawet sponsor.


Nie zgodzę się, Barbórka a w szczególności Karowa jest specyficznym "widowiskiem" bo rajdem tego nazwać nie można. Robi się co się da aby pokazywała to TV (a o żadnej innej imprezie motorowej tyle się nie mówi co o tej), są gwiazdy różnej maści, fajerwerki, sponsorzy i show (choc z tym ostatnim to juz roznie bywa). Troche ta "impreza" rządzi się innymi prawami. Czy słusznie? Pewnie że nie do końca ale chcąc zarabiać na takich imprezach chyba nie ma innego wyjścia.


tez nie do konca sie zgodze, jezeli to jest impreza motorowa to zgodnie z tym co napisal ktos na forum autoklubu:

chooy mnie obchodzi co mysli; Kozuchowska, Włoszczowska, jakich mamy kibicow sportow rowerowych itd..... Myslalem ze kartony raz na zawsze wyeliminuja Kozuchowska od jazdy samochodem
 
 

kamil 
Kawior, cebula, kaszanka...


auto: E39 523i
silnik:: 2,5
moc: Ile Pan Bóg Dakm
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: ŚwiątyniaOpatrzności

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

a ja się z tym nie zgadzam, gdyby nie te gwiazdki, sponsorzy to byłaby impreza mocno lokalna - garstka z nas by się jarała a reszta chuj, bo po co pokazywać coś co nie przynosi profitów i nie jest to show ???? A potem wszyscy siedzimy na oesach i psioczymy , że Polskie rajdy są bez wsparcia mediów, bez kasy , że ubogo i zaściankowo.
Co nie jest tak ? Jeżdżę na rajdy od 12 lat i z tego co zaobserwowałem to właśnie większa frekwencja, większe zainteresowanie mediów, sponsorów przy niższej jakości kierowców, mniej spektakularnym samochodom niż kiedyś. Gdyby wskrzesić tamte samochody i tamtych kierowców to obecnie rajdy biłyby rankingi popularności i może motorsport byłby bardziej rozwinięty.
Oczywiście wkurwiam się, jak muszę marznąć bo Odetta Moro Figurska jeździ furą po Karowej, a w tym czasie Stec mógłby bąki kręcić, ale zaciskam zęby, bo wiem, że to ma przysporzyć więcej profitów niż strat dla naszych rajdów.
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

kamil, ale jakich rajdow. To jest jedno show ktore nie wnosi nic do innych rajdow......
 
 

kamil 
Kawior, cebula, kaszanka...


auto: E39 523i
silnik:: 2,5
moc: Ile Pan Bóg Dakm
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: ŚwiątyniaOpatrzności

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

i tu się mylisz Bad-i i to bardzo. A wiem to z autopsji, więc wiem co mówie. Dla przykładu konwersja jednego z głównych sponsorów z Barbórki przekłada się na Rajd Polski.
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

kamil napisał/a:
i tu się mylisz Bad-i i to bardzo. A wiem to z autopsji, więc wiem co mówie. Dla przykładu konwersja jednego z głównych sponsorów z Barbórki przekłada się na Rajd Polski.

tak i oprocz kilku osob reszta chooy z tego ma..... zobacz co sie dzieje w RPP - jezeli Kozuchowska spowoduje ze ta liga bedzie bardziej medialna to moge ja nawet stukac co rajd.
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Az sie dziwie ze nikt kartonu nie rzucil na jej przejazd na droge :D
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

kamil 
Kawior, cebula, kaszanka...


auto: E39 523i
silnik:: 2,5
moc: Ile Pan Bóg Dakm
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: ŚwiątyniaOpatrzności

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

to, że ktoś pojedzie to tzw. dobra wola organizatora, który dopuszcza do tego jak sponsor wykłada kase. Jak sponsor zadowolony to i wykłada kasę na inny rajd (RSMP). To tak w skrócie. Jesteś ekonomistą, nie muszę Ci tego tłumaczyć.
A RPP, no cóż...tu bieda, biedą pogania. Ruchanie Kożuchowskiej chyba tu nic nie zmieni ;) No chyba że zrobisz to publicznie, co rajd na jednym z oesów to TV się zainteresuje.
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

wlasnie o to chodzi, ze sponsor nie wyklada kasy bazujac na tym czy Kozuchowska pojechala czy tez nie. Ale dobra zostawmy ten zenujacy spektakl. Mimo wszystko licze ze w 2012 bedzie tylko lepiej albo rzeczywiscie trzeba bedzie jezdzic do Czech.
 
 

Bart 
HEJTER


auto: ...bus
silnik:: jest
moc: jestkm
Pomógł: 167 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Skąd: z dupy

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Bad-i napisał/a:
jezeli Kozuchowska spowoduje ze ta liga bedzie bardziej medialna to moge ja nawet stukac co rajd.


hehe, cóż za poświęcenie :>
 
 
 

CHRZANEK 
bzuuummmmmmmmmmmm
Dr Prof.

auto: MINI Cooper S
silnik:: 1,6 supercharger
moc: 170km
Pomógł: 115 razy
Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Warszawa Centrum

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Panowie - apeluje !!!

To jest temat o sporcie samochodowym.
Dywagacje na tematy medialnei o gwiazdach wielkich, znanych na całym świecie seriali proszę toczyć w kulturce.
_________________
A można było jeździć francuzem całe życie...
 
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Pon 05 Gru, 2011   

kamil napisał/a:
i tu się mylisz Bad-i i to bardzo. A wiem to z autopsji, więc wiem co mówie. Dla przykładu konwersja jednego z głównych sponsorów z Barbórki przekłada się na Rajd Polski.


Pokaż który ze sponsorów który pojawił się z jakimś kierowcą 1 raz na barbórce był obecny w następnym pełnym sezonie.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 8