Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Jakarti
Czw 16 Maj, 2013
Spaczony Rybny świat
Autor Wiadomość

Ryba 
feel the revs
pozdro 5-10-15


auto: 135i
silnik:: N55B30
moc: 370km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   



Scarlet Johansson


:wall:
_________________
i kno u got soul
 
 
 

Ryba 
feel the revs
pozdro 5-10-15


auto: 135i
silnik:: N55B30
moc: 370km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

Dlaczego Żydzi nie dostali prezentów od Świętego Mikołaja ??
Bo się z nim w kominie minęli.


:lol2: :lol2: :lol2:
_________________
i kno u got soul
 
 
 

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

jestes idiota
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   



Ryba - wiesz ze ten gif jest ze śmiertelnego wypadku ?
http://www.youtube.com/watch?v=CABBLTx-xpk
http://www.sport.pl/vanco...aneczkarza.html
 
 
 

Ryba 
feel the revs
pozdro 5-10-15


auto: 135i
silnik:: N55B30
moc: 370km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

ps: lej miód na moje uszy

A tak na poważnie, dodajcie Panowie proszę ten temat do ignorowanych i będzie cacy.

Michu: odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie wiedziałem
_________________
i kno u got soul
 
 
 

Jaco 
kośimazaki


auto: Saxo VTS
silnik:: TU5J4
moc: 118km
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 20 Sty 2008
Skąd: Górki Małe

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

Po czym poznać Żydowskiego koszykarza?





wystają mu nogi z pieca :rotfl:
_________________
Marek23 napisał/a:
Zobaczyłem ludzi, myślę sobie, przejdę na bogato. Nie pokleiło wogóle...
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

Na żarty o smoleńsku jakoś się nikt nie oburzał, mimo tego, że tam też zginęli ludzie.
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Ryba 
feel the revs
pozdro 5-10-15


auto: 135i
silnik:: N55B30
moc: 370km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

Jaco :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
i kno u got soul
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Ryba, osobiście nic do Ciebie nie mam bo Cię nie znam. Słyszałem nawet, że jesteś spoko gość. Ale irytuje mnie Twoje podejście do tego forum.
I nie traktuj tego jak nagonki, bo chcę tylko powiedzieć jak ja to widzę. A widzę to następująco.

Kilka osób, w tym admini, a więc osoby odpowiedzialne za to forum zwróciło Ci uwagę, że niektóre Twoje żarty są słabe i nie ma na nie miejsca na forum. W odpowiedzi Ty obraziłeś kilka osób (pisząc np. o przydupasach, którzy tańczą tak jak zagrają czerwoni). Napisałeś też, że masz inne poczucie humor, więc zakładasz swój wątek, ale zauważ - wciąż na tym samym forum.

Czy jeśli uznasz np. w szkole czy w pracy (nie wiem co robisz w życiu), że masz inne poczucie estetyki to będziesz srał na środku sali na podłogę?
A jak ktoś z administracji zwróci Ci uwagę to obrazisz go a potem założysz alternatywny kibel w kącie jadalni i tam będziesz srał?

Myślę, że przy takim podejściu długo byś nie zabawił w tej szkole/pracy. Natomiast zauważ, że na forum wciąż jesteś, choć ja gdybym mógł to bym Cię usunął i to, jak napisałem, nie z powodów osobistych ale ze względu na Twoje olewanie zasad jakie ustalają osoby z administracji. Każde miejsce (nawet w interecie) ma to do siebie, że panują w nim jakieś zasady, jedne bardziej inne mniej spisane. I trzeba to szanować.

Jeśli nie podoba Ci się to, że z niewielkimi wyjątkami, Twoje poczucie humoru nie znajduje na tym forum sympatyków a niektórych (w tym mnie) denerwuje Twoje olewanie sugestii innych, żebyś się zastanowił co wrzucasz to może załóż sobie nowe forum z rybim humorem. Tam będziesz królem i władcą, będziesz mógł wrzucać co tylko chcesz i dzielić się wspaniałymi dowcipami z resztą internautów, którzy tłumie będą odwiedzali Twoje forum. Będziesz też prawnie odpowiedzialny za treści, które znajdują się na Twoim forum.
A tu (taka jest moja sugestia) postaraj się wrzucać takie teksty, które ludzi będących na tym forum nie bulwersują.

A jeśli jakimś dziwnym przypadkiem znów zdarzy Ci się nasrać na podsłogę to nie oburzaj się, jeśli ktoś Ci zwróci uwagę na to, że sra się w kiblu.

To takie moje luźne przemyślenia.
 
 
 

AleX
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

anjas napisał/a:
Czy jeśli uznasz np. w szkole czy w pracy (nie wiem co robisz w życiu), że masz inne poczucie estetyki to będziesz srał na środku sali na podłogę?
A jak ktoś z administracji zwróci Ci uwagę to obrazisz go a potem założysz alternatywny kibel w kącie jadalni i tam będziesz srał?


Mistrz tekst!
 
 

Ryba 
feel the revs
pozdro 5-10-15


auto: 135i
silnik:: N55B30
moc: 370km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Andrzej,
Ręce mi opadają jak czytam co piszesz, że w ogóle masz tupet punktując mi że kogoś obrażam ? Proszę Cie - nie ośmieszaj się, z marszu mogę Ci podać conajmniej 5 przykładów jak ludzie na tym forum mieszją mnie z gównem w sposób otwarty bez żadnych konsekwencji (w tym czerwoni). Ja tutaj nikogo nie obraziłem, więc nie opowiadaj pierdół, że to ja jestem chamski. Pogadaj ze swoimi rzekomo "dobrymi" znajomymi z forum i racz ich oświecić w jaki sposób wyraża się swoje niezadowolenie w sposób KULTULARNY.
Co do założenia tego tematu uzgodniłem to z Łukaszem, więc wydaje mi się że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.
Zauważ też, że jeśli chodzi o wszystkie wątki poza "HUMOREM" wypowiadam się normalnie, zgodnie z panującymi zasadami TAK WIĘC odkąd mam tutaj swój temat, będę w 100% przestrzegał zasad, które obowiązują tutaj.

Nie uważam też, żeby pisanie na forum było w jakikolwiek sposób porównywalne do srania na środku sali.

Ostatni raz proszę - niezainteresowani niech najzwyczajniej oleją ten temat i poszukają sobie zajęcia pisząc w innych ciekawych i mądrych tematach, lub grając w bierki na wp.pl.

Dziękuję.
_________________
i kno u got soul
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

:)

nie znam Cie Rybka ale jesli chodzi o podejscie internetowe to ewidetnie tutaj nie pasujesz.
np z Jackiem kiedys mialem mała spinke ale wszystko zostało wyjasnione na zywo i jakos go znoszę :rotfl: :rotfl:

nawet u mnie spał i troche tęsknie.
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Cytat:
Michu: odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie wiedziałem

To może czas zacząć interesować się tym co sie dzieje na świecie ryba ? Odłóż na bok przeglądanie durnych filmów z y2b'a na rzecz informacji i wiadomości ? Taka mała dygresja.

Ja rozumiem ze coś tam ustaliłeś z Łukaszem . Tylko wiesz, jesli ludzie srają w szkole na środku stołówki, to też szkoła ma wyrobioną opinie. I ta opinia nie jest dobra. Tak samo u nas z forum.

I nie chodzi mi tutaj o żarty mniej śmieszne, wcale śmieszne, bądź bardzo smieszne. Ale naśmiewanie sie z człowieka który zginął w jakimś tam wypadku jest po prostu żałosne i reprezentuje twój poziom intelektualny.
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Ryba napisał/a:
e w ogóle masz tupet punktując mi że kogoś obrażam


nie wiem co to ma wspólnego z tupetem.

Mnie się niektóre Twoje żarty bardzo nie podobają, nie są wcale ale to wcale śmieszne, ale to raczej Twój problem. Wkurza mnie natomiast na maksa Twoje olewanie innych, którzy tworzyli w jakiś sposób to forum i chcą żeby nie przynosiło im wstydu.

Ryba napisał/a:
Pogadaj ze swoimi rzekomo "dobrymi" znajomymi z forum


nie wiem co masz na myśli. Kto jest moim "rzekomo" dobrym znajomym?

Ryba napisał/a:
Zauważ też, że jeśli chodzi o wszystkie wątki poza "HUMOREM" wypowiadam się normalnie, zgodnie z panującymi zasadami TAK WIĘC odkąd mam tutaj swój temat, będę w 100% przestrzegał zasad, które obowiązują tutaj.


Moim zdaniem miało by to uzasadnienie gdybyś miał swoje forum (co zresztą zaproponowałem w poprzednim poście) a nie swój wątek.
Twój temat chętnie bym ignorował, ale puki mam uprawnienia moderatora nie chcę tego robić bo właśnie uważam, że w jakimś stopniu powinienem być uwrażliwiony na to co się tutaj dzieje.
Forum jest specyficzne, mocno liberalne, ale moim zdaniem nawet tu są pewne granice, np. dobrego smaku, które moim zdaniem przekraczasz... choćby tym kawałem z żydami i mikołajem. Jak dla mnie to kwintesencja dna. Ale oczywiście bez personalnych ataków.

A więc apeluję do Ciebie, nie idź tą drogą! :)
 
 
 

Ryba 
feel the revs
pozdro 5-10-15


auto: 135i
silnik:: N55B30
moc: 370km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Jeszcze raz powtórzę, dla Panów z wysokim poziomem intelektualnym:
Przestańcie porównywać pisanie na forum do srania gdziekolwiek - to porównanie jest z dupy, tracicie czas swój i innych na czytanie tego.
Do wszystkich których uraziłem - jeśli aż tak bardzo Was to pieczę, podeślijcie mi liste na PM które rzeczy urażają Waszej godności to ich nie będę wrzucał.
Jestem zmęczony tą całą farsą i tłumaczeniem tu beznadziejnie oczywistych rzeczy każdemu z osobna.

Tak będzie okej ?
_________________
i kno u got soul
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.36 sekundy. Zapytań do SQL: 13