Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Michał
Pon 24 Lip, 2006
[PZM] Pierwszy Rajd Tyski
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

Rajdy to już taki sport, że trzeba mieć finanse... Nawet w amatorkach jest taki wyścig zbrojeń, że seryjnym autem nie ma się szans.
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

z tego co sie orientuje wypozyczenie Clio Sport od Merasinskiego na dwu dniowy wyscig z zapleczem serwisowym 10kpln...


poszukam, gdzies mialem fotki jak jeden z silnikow w ktoryms z Clio wybuchl, tlok sie zrobil jajowaty a korbowod wypadl przez filtr oleju...

mam ziomka ktory pracuje u niego na serwisie, to rozne nowosci przynosi i nie tylko nowosci ;)

Pozatym polowa serwisu Zieby u niego robi, bo szybko roznioslo sie ze moje Clio tam stoi.
Ostatnio zmieniony przez Kune Pon 24 Lip, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

Kurna tylu was tam było :] !!!

Trzeba było się zgadać jakoś, no nic trudno. Moze nastepnym razem. Widziałem ta Impreze Merasinskiego, fajowa :) Ale by taka miec i sie nia fajnie pobawic to trzeba miec maly CPN albo ina stacje paliw :)

Startuje ktos z Was obecnie w rajdach?

Zaczelo mi sie to podobac ;]
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

Kune gdzie stoi twoje Clio? U Zięby czy na kamionce (tam często stoją auta od Meresińskiego)
_________________
...
 
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

u Zieby

na dzien dzisiejszy albo na serwisie/zapleczu serwisu albo obok budynku "dzialu blacharsko lakierniczego" - chociaz oni to tam naj mniej maja do roboty..
Ostatnio zmieniony przez Kune Pon 24 Lip, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

Kune napisał/a:
IMO rajd byl lipny, z pkt widzenia widza, zeszloroczne edycje (pod inna nazwa) byly bardziej widowiskowe.

aut byla masa, od Lad 1500, przez 106/VTS, Clio Sport , 206, Lancer, Impreza (prywatne auto Merasinskiego) itp.

Merasinski ma zaplecze i duuuuuuza firme rodzicow, no i niby Mistrz klasy N3.
po pierwsze to Piotrek Meresinski Ktory jest moim dobrym kolega niema ojca(jego ojciec nie zyje)... firme prowadzi on razem z mama.po drugie to impreza jest szefa serwisu Piotrka czyli Marka Walusza ktory posiada takze czarne clio sport ktore jest na sprzedaz.
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

zowa napisał/a:
Kune napisał/a:
IMO rajd byl lipny, z pkt widzenia widza, zeszloroczne edycje (pod inna nazwa) byly bardziej widowiskowe.

aut byla masa, od Lad 1500, przez 106/VTS, Clio Sport , 206, Lancer, Impreza (prywatne auto Merasinskiego) itp.

Merasinski ma zaplecze i duuuuuuza firme rodzicow, no i niby Mistrz klasy N3.
po pierwsze to Piotrek Meresinski Ktory jest moim dobrym kolega niema ojca(jego ojciec nie zyje)... firme prowadzi on razem z mama.po drugie to impreza jest szefa serwisu Piotrka czyli Marka Walusza ktory posiada takze czarne clio sport ktore jest na sprzedaz.


nie wiem czy ma tate czy nie, nie interesuje sie zyciem prywatnym ludzi, mozliwe ze firme prowadzi tylko mama (bo wlasnie o niej mowia jako o sponsorze).

to Clio co bylo dzwonione bokiem (trza troche dokladniej poogladac, gdyz cos slabo wyciagniete bylo auto - zagiety dach) ale nie wiem czy to, to auto :)

dzieki za slowa sprostowania, ja to przedstawilem jak sie mowi "na miescie", fakty moga sie roznic od "pobieznych inf.".
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

Kune napisał/a:
zowa napisał/a:
Kune napisał/a:
IMO rajd byl lipny, z pkt widzenia widza, zeszloroczne edycje (pod inna nazwa) byly bardziej widowiskowe.

aut byla masa, od Lad 1500, przez 106/VTS, Clio Sport , 206, Lancer, Impreza (prywatne auto Merasinskiego) itp.

Merasinski ma zaplecze i duuuuuuza firme rodzicow, no i niby Mistrz klasy N3.
po pierwsze to Piotrek Meresinski Ktory jest moim dobrym kolega niema ojca(jego ojciec nie zyje)... firme prowadzi on razem z mama.po drugie to impreza jest szefa serwisu Piotrka czyli Marka Walusza ktory posiada takze czarne clio sport ktore jest na sprzedaz.


nie wiem czy ma tate czy nie, nie interesuje sie zyciem prywatnym ludzi, mozliwe ze firme prowadzi tylko mama (bo wlasnie o niej mowia jako o sponsorze).

to Clio co bylo dzwonione bokiem (trza troche dokladniej poogladac, gdyz cos slabo wyciagniete bylo auto - zagiety dach) ale nie wiem czy to, to auto :)

dzieki za slowa sprostowania, ja to przedstawilem jak sie mowi "na miescie", fakty moga sie roznic od "pobieznych inf.".
nie mowie o tym clio co jest do sprzedania w andrychowie.to sa dwa rozne auta :) marek ma clio w idealnym stanie i nei dzwonione.
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 26 Lip, 2006   

HEj hej ho :) użytkownik Zowa proszony o opisanie zmagań w nowym temacie :D Dobrze poszlo, więc pochwal się panie, a nie kryjesz sie z osiągnięciami. Puchar jest, wywalczony z gosciami którzy nie pierwszy raz jadą tą trasę wieć wypada sie pochwalić :)
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Śro 26 Lip, 2006   

No no jeśli Loko sie nie myli to chciałem Ci pogratulować pucharu :D
Widziałem jak w trzeciej serii, pierwsze saxo wymiatało, jak to byłeś ty jestes moim nowym Bogiem :P
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Śro 26 Lip, 2006   

Napiszcie cos więcej!
_________________
...
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 26 Lip, 2006   

Spkój motyla noga !!! :D , nie tworzyć plot.

Zowa bral udział ale nie w tyskim tylko w kjs w limanowej, dlatego napisałem zeby się pochwalił na forum w osobnym temacie i wrzucił jakieś zdjęciówki.
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Śro 26 Lip, 2006   

No to co ploty siejesz :D Trzeba bylo napisac tak od razu :P Dawaj nowy temat :)
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 26 Lip, 2006   

Nowy temat będzie jak Zowa tu zagości i będzie chciał coś napisać :D
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

Ma kotś nagraną relacje z Rajdu Tyskiego? Chciałbym ja zobaczeć, bo podobno też na niej widnieje!
_________________
...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13