Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Limanowa 23.07.2006 :)
Autor Wiadomość

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   Limanowa 23.07.2006 :)

Czesc wszystkim :) wkoncu dalo sie znalesc troche czasu na opisanie upalnej niedzieli :)
no wiec zaczelo sie od tego ze wyjechalem z krakowa juz w sobote i spalem w myslenicach.wczesniej trwala walka zbrojen jesli chodzi o auto.w tym miejscu chcialbym podziekowac koledze Loko za pomoc w przygotowaniu auta :) jego pomoc jest nieoceniona :564: auto zostalo super przygotowane sprawzone i stalo juz w soote na slicku.le rzejdzmy juz do neidzieli rano.wstajemy i pierwsze co to mowie do pilota jak jest za oknem???? mowi mi mokro... z mojej strony cisza i tylko wewnetrzna bitwa mysli "no to fanie bo jestesmy na slicku" po jakis 5 minutach wychodze do okna i patrze a tu ku mojej uciesze jest na polu suchutko :) mysle sobie musial miec jakies zwidy biedaczek :)szybkie sniadanko i w droge do Limanowej.dojechalismy przed 7 i poszlismy do automobilklubu a nastepnie udalismy sie na badanie techiczne.wjechalismy jako jedno z pierwszych aut i o godzinie 7.10 bylismy juz gotowi do startu.teraz pozostalo juz tylko czekanie na godzine 10.26 bo wtedy mielismy start.wybija godzina 10.20 i zaczyna sie nerwowka.wychodzi stres :) ale jakos poszlo.jedziemy dojazdowka i grzejemy opony,ludzie patrza sie na nas jak na debili a niektore osoby uciakaly pod siatke ogrodzeniowa :) dojezdzamy na miejsce oesu przed nami poprzednie auto.a teraz przyszla nasza kolej :) odliczanie 3...2...1... Startttt no i bomba.generalnie jechalismy swoim rownym tempem lecz z malymi przygodami nie wynikajacymi raczej ze stylu jazdy.jechalismy raczej pod oko kibica a nie jak po sznurku na czas.na jednym z odcinkow stracilismy wspomaganie i pojechalismy bez.na nastepnym wypadl bieg i ponowne jego zapiecie chwile trwalo ok 3s na ktoryms znowu nie moglismy wlozyc biegu.nie chcial wejsc na swoje miejsce ale to juz bardziej wynika z tego ze bylo nerwowo w aucie.poniewaz zaloga za nami nas gonila a my uciekalismy i bylo nerwowo i mialem problem z biegiem.a w aucie ktore nas gonilo tez byl spin i obracali sie.w rezultacie stracili do nas 4s zajelismy 2 miejsce w klasie i 6 w generalce na 42 zalogi.zjechalismy slicka i musielismy zakladac drugie kola.w tym miejscu podziekowania dla ojca za serwis.zmiana dwoch kol trwla moze 3 minuty.gdyby nie drobne problemy ktore opisalem wczesniej to byla szansa na 1m w klasie i na 2-3 w generalce.no ale coz takie sa rajdy... ozostaje teraz czekac na nastepnego kjsa,nie popelniac tych samych bedow i wlaczyc sie do walki o pudlo w generalce bo iem ze mamy taka mozliwosc.generalnie przejechalismy wszystko bez zadnych kar i iekszych wpadek poza opisanymi.w tym miejscu chcialem jeszcze raz podzikowac Loko,Qbusiowi-pilot i przyjaciel,Mateusz-fotograf i najlepszy kolega,ojcu podziekowania naleza sie takze dla Lukasza Witka,Grzeska Harlosa,Wojtka Kokoszki i dla wszystkich innych o ktorych zapomnialem.
ps.juz wyslalem zgloszenie na nastepnego kjsa :) tylko tym razem juz nei jedziemy za swoje :)









 
 

mi 
Stawiam wszystkim ....


auto: Sitroen
silnik:: D16Z28K76W11
moc: milijonkm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Z dupy

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

pięknie, pięknie! Gratulacje!
_________________
Czesio napisał/a:
Na twoim miejscu zaczął bym zważać na ton , którym się do mnie zwracasz. Nie piliśmy razem wódki , i nie jestem twoim kolegą spod sklepu żebyś używał wobec mnie takich słów .
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

no slyszalem ze jednak jedna wpadka organizacyjno nawigacyjna byla.... : P

szykuj sie na nastepny kjs - bo dojdzie jeszcze mocna konkurecja w klasie....
nasz etatowy serwisant bieze jazde w swoje rece i na nastepna limanowa na
90% zglasza sie w 106 rallye : ]
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

Mi : dziekuje :)
Bartek czy chodzi Ci o Grzeska Wawro??i to twoim autem?? :) jesli tak to gitara bo dojdzie kolejna zaloga ktora bedzie liczyla sie w walce o ygrana w klasie.a wiec poziom bedzie wiekszy :)
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

zowa gratuluje udanego startu! Powodzenia w następnych!
_________________
...
 
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

wawros chyba pojedzie, ale swoim czerwonym potworem, moze
jeszcze biala micra no i sebastian na 90% pugiem bedzie startowal
- ale jego nie znasz.

pisalem ci prv, ale nie wiem czy doszlo - widzialem cie dzis kolo
jeta na opolskiej ... jakas calibra cie chyba gonila : )
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

gratulacje :570:
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

No no ja też się dołączam do gratulacji, dziekuje za podziękowania, co prawda ja nic nie robiłem konkretnego :) Ciekawe ile ważą te wszystkie graty które wyjeliśmy, jak jeszcze mozesz to zważ je :) Ja zważyłem ostatnio płyte spod silnika i waży dość sporo bo 15 kilo.
No i panie czekamy na foty z imprezy :)
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lip, 2006   

dziekuje wszystkim za gratulacje :) ale niewiem czy sie naleza w ogole:)bo to jakos rewelacyjny wystep nie byl :) moglo byc lepjej.a z drugiej strony moglo byc gorzej ;)
Bartek czy to jest takie niebieskie rally?? no Loko juz nie badz taki skromny :) jestes wielki :) dziewczyna Ci spala w domu w lozku a Ty mi pomagales krecic i robic przy aucie :) .wielkie dzieki jeszcze raz :) tak bym sie nie wyrobil z wszystkim.jak bede mial tylko mozliwosc to powaze te wszystkie graty.co do Cali to faktycznie jechala jakas taka biala wiesniacka i jakis burak na pokladzie :) odchodzilem go jak chcialem ale on robil slalom miedzy autami a ja stwierdzilem ze nie bede robil buractwa.brakowalo mu tylko rejestracji KPR :D u siebie w aucie przy zamknietych oknach slyszalem czgo sluchal w radiu :D
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lip, 2006   

Tak tacy są najlepsi :) Ja czesto widze Cali z takimi zderzakami, ze moglby w zime odsniezac, a spoiler ma taki jak samolot dwuplatowy. Dodatkowo te naklejki z napisem "devil" "diabolo" czy cos podobnego.

Takie fajne autko a tak łatwo można je zniszczyć !!

Zowa gratulacje chłopie !! oby tak dalej !! wspinaj sie na szczyt !!
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

Ode mnie spóźnione gratki, bo byłem nad morzem... To zapraszam też na jakąś fajniejszą imprezę na Śląsk... Pozdro
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

Najbliższa impreza moto-sportowa to rajdy w Krakowie, 11 i 12 sierpień. Wybiera się ktoś ?
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

O fotki sa z jakiegoś łądnego boka, dopiero teraz zauważyłem :D
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

Bardzo fajne fotki!
_________________
...
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

gratulacje za udany wystep i powodzenia w nastepnych zdjecia tez niczego sobie no i gratuluje tez szybkiego pozyskania sponsora dobrze ze ci sie udalo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13