Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Moto nowości, plotki, ploteczki
Autor Wiadomość

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   

Marek23 napisał/a:
Ja nie lubie wozić powietrza. Kosmita, Ty czasem nie wpadasz na Hel na Boże Cialo? W ramach moto nowości dam Ci dotknąć Octy ;D

A w Skodzinie co będziesz woził ? :] Nie każdy potrzebuje/musi lubić takie fury, ale na wyjazdy w kilka osób to jest mega opcja. Tak a propos motonowości, ostatnio miałem przyjemność pojeździć takim VW Dobrze buja chujem ;D

A gdzie Cie znajdę ? Jeśli będzie wiało to pewnie wpadnę i chętnie dotknę Octy :] Niestety sporty wodne w Polsce mają tą wadę, że ciężko coś zaplanować z większym wyprzedzeniem :/
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

Na relaksie stary, każdy ma swój gust. Mnie w takim zlomie na gnojówe kręci to,że jadąć 180 spalam max 8l, gdzie hamuję, wale z długich,przyśpieszam, znowu hamuje,itd. A w trybie eco mam 4.5 :rotfl: .

A tak ogólnie z moto nowości to czekam aż inne firmy pójdą sladem Subaru/Toyoty w temacie drivers car, ale zrobia to lepiej.
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

Marek23 napisał/a:
siema napisał/a:
Całkiem ciekawa opcja, Ford Focus ST w pięciu furtkach: http://autokult.pl/2012/0...h-od-115-300-zl

Może mam zryty beret, ale powoli dojrzewam do tego,że to raczej pół środek. Lepiej Octavia na co dzień i evo 5 w garażu :rotfl:

Okta, jak Okta. Wolę Subaru w Dieslu + jakiś upalator. Focus może być jednak ciekawą propozycją dla tych którzy mają... niedobrą żonę ;D
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

siema napisał/a:
dla tych którzy mają... niedobrą żonę

Skoro sobie sami ją wybrali to i sami są sobie winni :] Zresztą jak można mieć "niedobrą żonę" :/ ?
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

siema napisał/a:
Wolę Subaru w Dieslu + jakiś upalator.

Spoko, tylko Subaru drozsze, wtedy juz pojawia sie bmw 320d, ktorego silnik miazdzy konkurencje.
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

Trójka mała. 520d w budzie F10 + upalator = zestaw idealny :jupi:
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

już chciałem pisać, że 520d za słabe, ale to ma 184km o_O
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

Niemy napisał/a:
już chciałem pisać, że 520d za słabe, ale to ma 184km o_O

I pali 6-7 litrów jadąc godnie autostradą 150 km/h. Nie trzeba wtedy na upokorzeniu 100 na godzinę za tirem jeździć :]
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

dokładnie, albo z górki na luz wrzucać :]
 
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Sob 02 Cze, 2012   

Fajna ta MX-5:

Przez wszystkie trzy generacje, największym atutem Mazdy MX-5 była niska masa. Najnowszy model, NC, waży około 1100 kg co przy mocy 160 KM pozwala na przyspieszanie od 0 do 100 km/h w niecałe 8 s.
Wydawać by się mogło, że wszelkie modyfikacje tylko ją popsują. Niekoniecznie. Wersja prototypowa Yusho jest niemal w każdym calu lepsza. Japończycy zaczęli od obniżenia zawieszenia, zamontowania amortyzatorów od firmy Bilstein, sprężyn, za które odpowiada Eibach oraz wytrzymalszych stabilizatorów. O przyczepność dbają także opony Toyo Proxes R888 o wymiarach 215/45, w które wciśnięto 17-calowe aluminiowe obręcze. Na pokrywie bagażnika pojawił się delikatny spojler, a pod zderzakiem zamontowano imitację dyfuzora z dwiema końcówkami układu wydechowego, które w przeciwieństwie do seryjnej wersji, umieszczono na środku, pod tablicą rejestracyjną. We wnętrzu jedyną nowością jest koło kierownicy obszyte Alcantarą, która pojawiła się także na siedziskach foteli przygotowanych przez Recaro.
Dwulitrowa, czterocylindrowa jednostka MZR produkująca standardowo 160 KM oraz 188 Nm momentu obrotowego, została poważnie zmodyfikowana. Zamontowano intercooler, tłoki i korbowody od Coswortha, nowe wtryski, wydajniejszy układ wydechowy oraz wzmocniono skrzynię biegów i sprzęgło. Mazda pokusiła się nawet o dołożenie do silnika mechanicznej sprężarki. Poprzez te zmiany, stajnię 160 kucyków udało się zwiększyć aż do 241 KM, podczas gdy maksymalny moment obrotowy wzrósł ze 188 do 274 Nm. Wiadomo tylko, że teraz auto rozpędza się do prędkości maksymalnej 240 km/h, podczas gdy seryjna MX-5 poddaje się przy 218 km/h. Ciekawe jak dodatkowe 81 KM wpłynęło na przyspieszenie, ale prawdopodobnie oscyluje ono w okolicach 6,5 s.



http://autokult.pl/2012/0...dow-do-usmiechu
 
 

mi 
Stawiam wszystkim ....


auto: Sitroen
silnik:: D16Z28K76W11
moc: milijonkm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Z dupy

Wysłany: Sob 02 Cze, 2012   

siema napisał/a:
amortyzatorów od firmy

o_O
_________________
Czesio napisał/a:
Na twoim miejscu zaczął bym zważać na ton , którym się do mnie zwracasz. Nie piliśmy razem wódki , i nie jestem twoim kolegą spod sklepu żebyś używał wobec mnie takich słów .
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Sob 02 Cze, 2012   

mi napisał/a:
siema napisał/a:
amortyzatorów od firmy

o_O




Napisz do tego pana: http://autokult.pl/author/bartek
 
 

roj 
Rangi, rankingi, drabinki


auto: Clio
silnik:: znów jest
moc: ponad stokm
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Skąd: WWa

Wysłany: Sob 02 Cze, 2012   

zajebi.sta ta mx-5!!
_________________
Kenet napisał/a:
Najważniejsze tak czy siak to dobrze się bawić, w sumie to mi opona w jeździe nie przeszkadza, tak jak muzyka w tańcu, więc nie narzekam tylko napier...lam xD
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Sob 09 Cze, 2012   

Kochałbym tego McLarena
http://autokult.pl/2012/0...wy-rok-modelowy
 
 

roj 
Rangi, rankingi, drabinki


auto: Clio
silnik:: znów jest
moc: ponad stokm
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Skąd: WWa

Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

z jednej strony fajne jest dopracowywanie jakiegoś modelu ale z drugiej jak słyszę, że firma po roku wpadła na to, że nowy soft do skrzyni i do silnika bez żadnych zmian mechaniki poprawia osiągi/bezawaryjność/ekonomie etc. (tu to nie jedyne zmiany akurat) to dla mnie to naciąganie jest. To jakby Ci ktoś kazał kupić nowy telefon bo wypuścili wersję softu 1.2 i teraz działa szybciej :>
powinni to podgrywać za free właścicielom poprzedniej wersji (a ew. oprócz tego sprzedawać nowe 12C już poprawione o to)
_________________
Kenet napisał/a:
Najważniejsze tak czy siak to dobrze się bawić, w sumie to mi opona w jeździe nie przeszkadza, tak jak muzyka w tańcu, więc nie narzekam tylko napier...lam xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 8