Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Oferta sponsorka
Autor Wiadomość

Kuner 
na satatek. służbowo!
swiatMINI.pl


auto: kilka
silnik:: dużo
moc: łącznie z 1000km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Skąd: Wawa - Ursus

Wysłany: Wto 21 Sie, 2012   

Janusz napisał/a:
ale ale ale... obiecałeś

Ale swoją.... a moja po weryfikacji osób zajmujących się sponsoringiem sportowym na codzień poszła się jebać... znaczy jej 2/3. Teraz tworzy się od nowa - do końca września skończymy :)
_________________
www.swiatMINI.pl
Niezależny Serwis Samochodów MINI
 
 

jarek-malopolska 
smolarek strzelił 2 bramki portugali


auto: saxo VTS
silnik:: TU5JP4S
moc: 134km
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 04 Maj 2009
Skąd: Brzesko/Kraków

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

Skoro przyszło ze maila firmowego to chyba zadna tajemnica wiec wrzucam całość tutaj jak by ktoś jeszcze potrzebował ;)

OD: Michał Hubner
TEMAT: Kierowca wyścigowy-współpraca.

Szanowni Państwo.


Nazywam się Michał Huebner mam 20 lat i jestem kierowcą wyścigowym. Studiuję i mieszkam we Wrocławiu. Od 3 lat profesjonalnie ścigam się w kartingu (w Polsce i Europie). Jak powszechnie wiadomo w sporty motorowe do tanich nie należą i potrzebne są niemałe nakłady aby móc osiągnąć sukces.

Chciałbym kontynuować rozwój mojej kariery, stąd też zwracam się do Państwa z prośbą o nawiązanie współpracy oraz wsparcia finansowego. Oprócz startów w kartingu planowałem odbyć testy w samochodach wyścigowych oraz w formułach – jest to kolejny następujący po kartingu etap w karierze kierowcy.

Z mojej strony mogę zaoferować współpracę w wielu obszarach – od udzielenia powierzchni reklamowych na sprzęcie startującym w zawodach, kasku, kombinezonie poprzez reklamę w różnego rodzajach wywiadach, pismach branżowych, stronach internetowych itp., aż do współpracy promującej Państwa produkty – organizacja różnych pokazów, eventów, szkoleń. Posiadam również parę pomysłów na propagowanie sportów motorowych w Polsce oraz na poprawę bezpieczeństwa na drogach, które dzięki Państwa pomocy i rozpoznawalności można wdrożyć w życie.

Aktualnie moim głównym sponsorem jest firma Karima, zajmująca się rozwiązaniami teleinformatycznymi dla biznesu:

konsulting i usługi doradcze z zakresu: usprawnianie i optymalizacja procesów komunikacji pracowników firm z klientami, bezpieczna transmisja danych pomiędzy oddziałami oraz pracownikami, integracja systemów telekomunikacyjnych z systemami informatycznymi, rozwiązania telepracy, optymalizacja i obniżanie kosztów usług telekomunikacyjnych
usługi telekomunikacyjne GTS - telefonia stacjonarna i telefonia IP, dostęp do Internetu, transmisja danych IP VPN, Ethernet VPN, , Centrum Danych - kolokacja, wirtualne serwery - Cloud Computing
centrale i serwery telekomunikacyjne SIEMENS HiPath, OpenScape Office oraz aplikacje, tworzące zintegrowane platformy komunikacyjne
sprzęt komputerowy DELL - notebooki, serwery oraz pamięci masowe, desktopy, stacje robocze, projektory
rozwiązania wizyjne i kamery IP AXIS oraz SONY, audio i wideokonferencja POLYCOM

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek potrzeby z zakresu działalności mojego sponsora proszę o informację a zostanie przygotowana i przesłana oferta. Jeżeli skorzystacie Państwo z konkurencyjnej oferty mojego sponsora to część wpływów przeznaczy on na wsparcie moich startów oraz mojego dalszego rozwoju. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę: www.karima.com.pl

Zapraszam również do zapoznania się z moją ofertą pod adresem: www.michalhuebner.pl/promotion/promo.pdf

Liczę na Państwa zrozumienie oraz czekam na odpowiedź. Więcej informacji o mnie mogą Państwo znaleźć na mojej stronie internetowej, którą sam prowadzę: www.michalhuebner.pl


To jakis wyścigowiec, a ja myslalem, ze rajdowiec yebany :rotfl:
Nie widziałem nigdy takiej oferty ale jak ta przegladam to chyba bez szału
 
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

To wrzucam naszą:



Na tą ofertę złapalismy 3 firmy, wszystkie w tamtym roku z tym ze jedna z nich rozpoczela z nami wspolprace w tym roku.
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

jarek-malopolska napisał/a:
Jak powszechnie wiadomo w sporty motorowe do tanich nie należą i potrzebne są niemałe nakłady aby móc osiągnąć sukces.


super, zachęcamy sponsora na samym początku ;)

poza tym to wygląda trochę jak reklama obecnego sponsora a nie poszukiwanie nowego :)
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

Kuner napisał/a:
Liczą się wyniki, bądź znajomości


Tylko to drugie.

Jak uda mi się odkopać to co mam, to wrzucę.
_________________
 
 
 

Kuner 
na satatek. służbowo!
swiatMINI.pl


auto: kilka
silnik:: dużo
moc: łącznie z 1000km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Skąd: Wawa - Ursus

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

Obie powyższe oferty nie mają sensu. Brakuje konkretów. My sprzedajemy produkt, nikogo nie obchodzi czy studiuję, oraz czy lubię pomidorówkę. Konkrety.
Do tego brakuje w obu konkretnych sum. Nie mówię o wyliczaniu co ile dokładnie kosztuje, a o konkretnych sumach za eliminację. Jedna z najbardziej odpowiednich ofert jakie widziałem to ta: http://longota.com.pl/oferta.php Poza beznadziejną muzyczką jest konkretna. Bez zbędnego pisania.
_________________
www.swiatMINI.pl
Niezależny Serwis Samochodów MINI
 
 

Cartoon 
gryżli


auto: Cupra
silnik:: 2.0t
moc: 300km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 08 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

http://www.flexware.pl/
stronka znajomego- może się przyda
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

zastanawiam się kto jest tym sponsorkiem, który ma składać ofertę (zgodnie z tytułem :* )
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

Kuner napisał/a:
Brakuje konkretów. My sprzedajemy produkt, nikogo nie obchodzi czy studiuję, oraz czy lubię pomidorówkę. Konkrety.


+1 tez uwazam z enalezy sie skupić na tym co oferujemy, a nie na tym ze chcemy sie rozwijac tylko jesteśmy biedni
 
 
 

Bart 
HEJTER


auto: ...bus
silnik:: jest
moc: jestkm
Pomógł: 167 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Skąd: z dupy

Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

anjas napisał/a:
zastanawiam się kto jest tym sponsorkiem, który ma składać ofertę (zgodnie z tytułem :* )



chyba Januszek :>

Janusz = sponsor
Januszek = sponsorek
 
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Czw 23 Sie, 2012   

Oferta w formie folderu rozkładanego na 4 części, którą popełniłem kilka lat temu.


Okładki przód, tył, oraz środek po otwarciu.



Środek po rozłożeniu kolejnych stron na lewo i prawo.
_________________
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 23 Sie, 2012   

Tak patrząc na to całkiem od boku, to ja bym przedstawił dlaczego rajdy idealnie wpasowują się w działania marketingowe (np. zgodnie z obecnie obowiązującym marketingiem 3.0 etc.), czyli coś w tym kierunku co pokazał Geko :)

EDIT:
W zasadzie radziłbym jeszcze pogadać z jakimś dobrym handlowcem na ten temat, na pewno coś mądrego doradzi :)
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 23 Sie, 2012   

Imho zamiast zbędnego pyerdolenia trzeba napisać co się oferuje i za jakie pieniądze i jakie to korzyści może przynieść danej firmie. Najlepiej to mieć kochankę (może być męska) w dziale marketingu jakiejś dużej firmy
:rotfl:
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Czw 23 Sie, 2012   

Bonczek, To co ja zrobiłem było mniej więcej odpowiednie na tamte czasy czyli jakieś 6-7 lat temu, teraz dochodzą do tego spore możliwości promocji FB, Youtube itp.
Z wcześniej pokazanych ofert tylko ta Longoty była OK, ale jak widać liczy się skutek i Qbusom też się udało :) Ta pierwsza wyścigowca to dno totalne.
_________________
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

Orientuje,się ktoś jaki nakład ma magazyn WRC?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13