Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[F] Jesteś Bogiem
Autor Wiadomość

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

a ja poważnie odpowiadam, na dole tego pawilonu był sex szop, gdzie w liceum chodziło się po kondomy (a liceum miałe dwa kroki dalej na 3 maja)
_________________
TDI Fahrer
 
 

no name 
Rangi, rankingi, drabinki
Aseenaebaem


auto: CCS/C4/E34
silnik:: 1.2/1.6/2.0
moc: 90/115/150km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Sie 2011
Skąd: Goclaf

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

Bo sklep z ciuchami był na pietrze z tego co pamiętam,
byłem tam raz więc :]
_________________
Nadsterowność jest lepsza, nie widzisz drzewa które Cię zabije :evil:
 
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

egzakli, najpierw był na piętrze, a później rozbudowany w głębi po prawej stronie
_________________
TDI Fahrer
 
 

no name 
Rangi, rankingi, drabinki
Aseenaebaem


auto: CCS/C4/E34
silnik:: 1.2/1.6/2.0
moc: 90/115/150km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Sie 2011
Skąd: Goclaf

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

Czyli jeszcze pamiętam, mogę dalej pić :lol2:
_________________
Nadsterowność jest lepsza, nie widzisz drzewa które Cię zabije :evil:
 
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

dzisiaj wieczorem widzialem, film bardzo na +, az szkoda ze sie scenarzysta musial tyle lat nawalczyc o sfilmowanie tej historii a w miedzyczasie w kinach takie polskie arcydziela lecialy ze leb urywa
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

GeKo napisał/a:
Eee no ziom w tamtych latach nie było chińskich ciuchów 2 skateshopy na katowice


no to tanie krajowe podróbki, sprzedawane na Załężu
 
 
 

arssss 
troszkę mi stoi...
36.6°C


auto: BMW E46 Compact
silnik:: M54B25
moc: 192km
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Mysłowice

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

http://kultura.gazeta.pl/...le_rozmija.html dla mnie spoko wywiad wyjaśniający pare kwesti :)
_________________
Nie umiem jezdzic
 
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

was79 napisał/a:
a później rozbudowany w głębi po prawej stronie
Hahahaha rozbudowany, toż to była klitka z jedną ladą i gaciami wiszącymi nad głową, ale lepszy był ten na mariackiej gdzie wchodziło sie do spożywczaka i dopiero pomieszczenie obok to był skateshop :]
_________________
 
 
 

Bart 
HEJTER


auto: ...bus
silnik:: jest
moc: jestkm
Pomógł: 167 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Skąd: z dupy

Wysłany: Wto 02 Paź, 2012   

 
 
 

Barejka 
kliknij obrazek poniżej


auto: 106 xsi
silnik:: 1.6 16v
moc: trochi jekm
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 12 Wrz 2008
Skąd: Siedlce

Wysłany: Wto 02 Paź, 2012   

ruchałby w dzionsła
_________________
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 03 Paź, 2012   

:rotfl:
 
 
 

Bart 
HEJTER


auto: ...bus
silnik:: jest
moc: jestkm
Pomógł: 167 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Skąd: z dupy

Wysłany: Śro 03 Paź, 2012   

http://deser.pl/blogi/zam...jestes_bogiem/1
 
 
 

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Śro 03 Paź, 2012   

padłem....

co za tępa dzida :faja:
 
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

taka tam ciekawostka:
http://www.facebook.com/RRXDESANT

Cytat:
OŚWIADCZENIE RRX DESANT W SPRAWIE NARUSZENIA DÓBR OSOBISTYCH KRZYSZTOFA KOZAKA "KNT" :

W związku z piątkową 21-09-2012 premierą filmu „ Jesteś Bogiem’’ chciałbym sprostować bardzo wiele wątków , które zostały celowo przekłamane . Chciałbym poddać dyskusji wątki tego mocno naciągniętego dramatu:

Film opowiada historie zespołu Paktofonika i na początku jest zaznaczone , że jest oparty na auten
tycznych faktach . Moja osoba / występuje w nim jako Kozak / jest przedstawiona w tym filmie w bardzo niekorzystnym świetle . Jestem przedstawiony jako oszust i gangster . W rzeczywistości byłem osobą ,która dała szanse zespołowi i w 1998 roku –wtedy to zleciłem w studio Music Project w Katowicach zrealizowanie na próbę trzech utworów . Widziałem potencjał w ich osobach dlatego też byłem zdecydowany na wydanie ich debiutu muzycznego jako Paktofonika .Zespół zrealizował 3 utwory (priorytety wg mojego doświadczenia wydawniczego).Samym wydawnictwem muzycznym zajmuje się od 1994 roku .Płyta zapowiadała się bardzo ciekawie.
Zleciłem także w w/w studio obróbkę podkładów muzycznych na profesjonalnym sprzęcie gdyż muzykę którą zaproponował zespół trzeba było wzmocnić do obowiązujących norm na świecie . Z zespołem nie podpisywałem żadnego kontraktu więc tych 3 nagranych utworów nie publikowałem –powiem więcej ja tych utworów w formie cyfrowej po prostu nie odebrałem ze studia .Film sugeruje , że wydałem w/w utwory i w formie fizycznej czyli płyta cd wprowadziłem do obrotu CO JEST OCZYWISTYM KŁAMSTWEM ,czyli prostym językiem mówiąc - w formie składanki nabył ją późniejszy menadżer grupy niejaki Gustaw .
Mając nagrane trzy bardzo dobrej jakości utwory zaczęliśmy dyskutować o pełnej płycie . Tu natrafiłem na wielkie schody , zespół zaczął stawiać ogromne wymagania finansowe(mówiło się nawet o wypłacaniu comiesięcznej pensji) . Rahim(Sebastian Salbert) –wydał wcześniej płytę z zespołem 3XKlan -(grudzień 97) w firmie S.P. Records a Magik Piotr . wydał dwie płyty w S.P. Records więc nie byli oni nowicjuszami w branży muzycznej . Film ukazuje jakoby Rahim poznał się z całym Kalibrem w 1998 a tak naprawdę znają się dużo wcześniej-----przecież na pierwszej płycie Kalibra z 1996 roku jest kawałek‘’Psychodela’’ wspólny utwór z 3xklanem zespołem Rahima . Dyskusje z zespołem były bezowocne , Rahim żądał zapewnienia im comiesięcznych wypłat !!!
W wyniku braku porozumienia stwierdziłem ,że współpraca z nimi zapowiada się bardzo problemowo . Przerwaliśmy rozmowy i gdy po pewnym czasie zespół zgłosił się do mnie , mając nowego wydawcę to nie robiłem żadnych problemów.
Zażądałem tylko zwrotu kosztów ,które poniosłem w Music Studio Project w Katowicach . Koszty te otrzymałem w takiej samej kwocie w jakiej wpłaciłem , nie żądałem żadnych odsetek – chciałem mieć świety spokój , gdyż współpraca z nimi była bardzo kłopotliwa . Mimo ,że zdawałem sobie sprawę , że płyta jest bardzo dobra i miała szanse stać się złotą płytą to wolałem zrezygnować! .
Pieniądze ,które mogłem zarobić nigdy nie zrekompensowały by nerwów wynikającego ze współpracy z nimi a w szczególności Rahimem (Sebastianem Salbertem).
Film ,który jest emitowany przedstawia mnie w bardzo niekorzystnym świetle , materiały proponowane przez wydawcę filmu i dystrybutora ewidentnie godzą w moją osobę .
Od 1994 roku prowadzę działalność wydawniczą pod szyldem RRX Desant , wydałem około 80 tytułów z gatunku HIPHOP , 65 % wydanych przeze mnie płyt trafiło do klasyki polskiego hiphopu . Jestem uważany za osobę ,która dysponuje doskonałym zmysłem wydawniczym .
FANTASTYKA pokazana w filmie w którym jak twierdzi Rahim i Fokus jest 98% prawdy przedstawia mnie jako pirata fonograficznego.
Oczywiście wybrałem się do kina na film „ Jesteś Bogiem „ w towarzystwie żony i 14 letniej córki i stwierdzam , że –
1. Moja osoba w tym filmie przedstawiona jest jako cwaniak , gangster , płacący im pieniądze w formie zaliczki –takiego zdarzenia nigdy nie było .Paktofonika nigdy nie otrzymała ode mnie żadnych pieniędzy , bo nigdy nie wydałem ich żadnego z ich utworów .
2. Scena w której wręczam im wizytówkę z moim logiem – nigdy wizytówek z moim logiem nie wydrukowałem .
3. Scena , kiedy pod studiem nagrań odbieram od nich utwory na dyskietkach i usiłuje ich rozjechać samochodem – nigdy to zadarzenie nie miało miejsca . A historia ,że strasze Magika bo nagrania są nie ukończone jest wytworem chorej jazdy Rahima . Nigdy mu nie groziłem .
4.Scena w której nowy wydawca wręcza im płytę zakupioną w Empiku ,niby mojego wydawnictwa .
Wszystkie te fakty zamieszczone w filmie są wymyślone i przedstawiają mnie w bardzo niekorzystnym świetle. Może to rodzaj zemsty ze strony Rahima ,który co by w życiu nie zrobił zawsze będzie tylko cieniem Magika .
Dramat ,który został podkręcony czarnym charakterem mojej osoby w tym filmie jest w tym momencie wielkim farmazonem mającym przyciągnąć tłumy widzów – zabieg hoolywoodzki polegający na emocjach widzów . Ktoś przecież musiał być zły żeby ktoś inny był czysty jak łza. Piękny Etos szkoda że fikcyjny. Autor scenariusza dał się podkręcić Rahimowi , pisał co mu każą nie zastanawiając się czy jest w nim prawda . Szkoda tylko tych młodych ludzi, którzy nie mogą pamiętać tamtych czasów i na „dzień dobry „ serwuje im się „EKRANU PRAWDĘ”!!
Magik był wielkim artystą , nie podlega to żadnej dyskusji . Z mojej strony nigdy nie usłyszał złego słowa . Zapraszałem go na kompilacje ‘’ styl reprezentacji pierwszej ligi ‘’ ,którą wydałem w czerwcu 2000 roku , zaproszenie przyjął ale niestety nie dojechał do Warszawy . Ostatni mój kontakt z nim to telefon kiedy mnie przepraszał , że obiecał a niestety nie mógł dotrzeć . Gdy jego koledzy cieszyli się z debiutu –on pozostał sam ze swoimi problemami . ……

DLA RRX DESANT MUZYKA JEST NAJWAŻNIEJSZA O CZYM BĘDZIECIE MOGLI SIĘ PRZEKONAĆ JUŻ W TYM ROKU , GDYŻ JESIEŃ RYSUJE SIĘ POD ZNAKIEM HARDKOROWEGO PRAWDZIWEGO RAPU, TO TEŻ OKAZJA DO SPRAWDZENIA CZY ZMYSŁ WYDAWNICZY KRZYSZTOFA KOZAKA „KNT” JEST WCIĄŻ KLASYCZNY....
_________________
TDI Fahrer
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

a tak btw. jak się poczyta, to koleś podobno nie jeden zespół wyruchał
_________________
TDI Fahrer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13