Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Tablety
Autor Wiadomość

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

w nexusie nic sie nie tnie zupelnie, wczoraj godzine sie nim bawilem i wchodze w to jak tylko sie odkuje po ubezpieczeniu auta.
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

a widziałeś film porównujący nexusa z ipadem mini?
dla dla mnie jakość ekranu nexusa jest zbyt marna, tym bardziej że w ipadzie mini nie ma jeszcze retiny
już są pogłoski że zaczynają producję ipada mini 2 z ekranem retina :]
 
 
 

Pirania 
to byłem ja, Jarząbek

auto: x
silnik:: y
moc: 99km
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2011
Skąd: Wawa

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

nie wiem na jaki shit trafiłeś, ale nam ani w jednym ani w drugim nic sie nie tnie
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

:lol2:
dobra, może inaczej napiszę
mało płynnie przewijają się ekrany
czasami jest to zauważalne czasami nie
zauważyłem to na kilku różnych tabletach
zresztą obecnie saturny i mediamarkty tak mocno są zarzucone sprzętem i stoiskami samsunga, że każdy bez problemu może sobie potestować
tak jak pisałem, nie uważam że jest to zły sprzęt, pewnie wśród konkurencji jeden z najlepszych, ale mnie nie zachwycił
porównywać mogę akurat do woli bo mój ojciec sprawił sobie tego tab2
zauważyłem że aparat w tab2 jest mega cienki... trochę to dziwne w czasach gdzie do telefonów pchają całkiem sensowną optykę... wiem że ten argument nie jest jakiś mega ważny, ale przecież jak jest taka funkcja to dobrze żeby działała jak należy
... ja w swoim ipadzie 1 nie mam aparatu, więc i tak nie mam co narzekać :lol2:

ja co jakiś czas mam taki zrywy żeby wrócić jednak do androida, tak dla odmiany
oglądam i bawię się np. Galaxy S3 albo Tab 2... tylko jakoś to do mnie nie przemawia, emocje opadają i odpuszczam
ciekawe jak będzie wyglądał Galaxy S4 to może znowu będę miał powód do myślenia :)
 
 
 

Passenger 
Tanio skręcam długopisy na akord


auto: SS & STI
silnik:: LS3 & EJ207
moc: 543 & ???km
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: PL

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

Używam od prawie 2 lat GalaxyTab i od roku S2 i nie zauważyłem cięć przy przewijaniu ekranów...
Ogólnie imo przy porównywaniu sprzętu Samsunga i Appla dominują emocje... Bo obiektywnie to różnice są znikome...
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

Passenger napisał/a:
Używam od prawie 2 lat GalaxyTab i od roku S2 i nie zauważyłem cięć przy przewijaniu ekranów...
Ogólnie imo przy porównywaniu sprzętu Samsunga i Appla dominują emocje... Bo obiektywnie to różnice są znikome...

może jestem zbyt przewrażliwiony i zbyt wymagający :)
wg mojego ojca też wszystko jest idealnie i jest zachwycony... ja oczekuję może nieco więcej ;)
nie zgadzam się co do znikomych różnic między tab 2 a ipadem 4... równica chociażby w ekranie jest kolosalna
jeśli chodzi o parametry to w tym momencie ipad 4 w testach wydajnościowych też chyba niszczy konkurencję
ale jakby porównywać do ipada 2 to pewnie jest tak jak piszesz
emocje są zawsze jak było widać po dyskusji w temacie android vs ios :D
trzeba tylko racjonalnie do tego podchodzić a nie z punktu posiadacza konkretnego urządzenia
zresztą dla niektórych nie ma to totalnie żadnego znaczenia, po prostu korzystają z urządzenia bez znaczenia jaki znaczek na nim jest :]

ps. a może macie totalnie puste te urządzenia bez żadnych aplikacji, nie wiem bo mam w domu galaxy 2, bawiłem się wieloma s3, u kogoś przeglądałem też g2 i na każdym nie było idealnej płynności pomiędzy przewijaniem ekranów
nie mówię tutaj o kilkusekundowym zawieszeniu tylko o min. "szarpaniu"
chociaż jeśli pokazowe S3 mają tą samą przypadłość to nie sądzę że to problem jednego sprzętu
 
 
 

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

ipad mini jest przemistrzem dla mnie:)

idealne proporcje, super ekran i szybkie działanie ale....

nic mnie bardzie nie wkurwia niz wgrywanie wszystko przez itunes albo tak jak sobie apple zażyczy, ciagle jakies przejsciowki i inne pierdoły.

dla mnie android jest jedynym wyborem a nexus kosztuje 850zl dla mnie to jest tylko wylacznie jako urzadzenie do pracy/domu jako organizer/mejl/www/proste dokumenty.

Gdybym szukał gadzetu napewno bym wolal dolozyc do ipada mini, ktory zrobil na mnie jak pierwszy z ipad-ow super wrazenie.
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

Zefciu
PhotoSync - wgrywasz foty przez WIFI
Oplayer lub AVPlayer - wgrywasz filmy i muzę przez WIFI
po kiego Ci itunes? :)
możesz oczywiście ustawić do synchronizacji katalogi z muzyką i fotami w itunes, wszystko także przez WIFI, ale możesz to olać i nie używać tego programu
mnie też to wkurzało początkowo, ale zauważyłem że nie jest to takie złe, przynajmniej masz porządek a nie nawrzucane wszystko co popadnie
 
 
 

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

w sumie nie wiedzialem o tym sofcie bo mnie to nigdy nie interesowalo.

tylko ciagle nexus jest tanszy od ipada o prawie polowie, moge miec coprawda ciut taniej ipada mini
poza tym appki na android markecie sa tansze niz w appstorze,
to naprawde ma mi sluzyc do konkretnych celow a jak sie nie sprawdzi poprostu sprzedam.
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

spox ;)
drażni mnie to że apka w istorze jest płatna a w google play za free
do tego przegięciem jest to że kupując apkę na iphona nie masz od razu wersji na ipada...
oczywiście można z niej korzystać, ale dużo lepiej wygląda wersja dedykowana dla ipada... tyle tylko że trzeba ja dodatkowo kupić :)
na szczęście koszt jest zazwyczaj mniejszy niż 1 browar w pubie :>

mi też ipad mini się podoba, tyle tylko że niebawem pojawi się wersja z ekranem retina i wtedy to będzie absolutny mistrz ;)
póki co obserwuję aukcję kumpla z ipadem 3, jak będzie w dobrej kasie to go łykam
 
 
 

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

no retina w tablecie robi niesamowita robote:)
 
 
 

bizon 
Witamina A..


auto: rdzivic
silnik:: półtora litra
moc: teraz juz brak km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 06 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

kurde, mnie rozwala, ze w ogole jest potrzebna jakas aplikacja do wgrania czegokolwiek. a kilka, kazda do osobnego typu danych? wtf?
co do mikroprzyciec, to potwierdzam na swoim wersje pitta, ale na go ex launcherze. zrobila sie z tego straszna kobyla ostatnimi czasy. wymienilem na apexa i jest git, do tego znacznie bardziej przejrzyste opcje.
 
 
 

rasta 
co to była za emisja?
Tępy Huj


auto: Brak
silnik:: Triumph
moc: 125km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: Wawa

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

PiTT, potwierdzam, że Tab 2 potrafi się przeciąć, wiem też o co ci chodzi z ta płynnością przewijania. Ale proponuję Ci pobawić się Tab 2 Note, Właśnie z niego piszę i gwarantuję ci, że jest to petarda jeśli chodzi płynność i prędkość działania. Niby to samo co Tab 2 ale niszczy go w bezpośrednim porównaniu, pomimo tego, że są z zewnątrz prawie identyczne. W dodatku ma świetny aparat z lampą bblyskową, oczywiście jak na tego typu urządzenie. A co do stabilności, to odkąd go mam ani razu mi się jeszcze nie zawiesił, a używam go codziennie.
_________________
658,94:1 - nezoP
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

a właśnie, zastanawiałem się jakie są różnice między tab 2 a note ... w cenie jest zauważalna :)
ale wizualnie identyko praktycznie
 
 
 

rasta 
co to była za emisja?
Tępy Huj


auto: Brak
silnik:: Triumph
moc: 125km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: Wawa

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

Obudowa ta sama tylko procek 4 rdzenie i 2 GB ramu, zamiast 2 rdzenie i 1 GB + rysik i lepsza matryca w aparacie. Może coś jeszcze przyznam, że nie chciało mi się studiować specyfikacji.
_________________
658,94:1 - nezoP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12