Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[DAKAR 2013] Hołek, Małysz i inni...
Autor Wiadomość

pit 
0 801 307 309
no i dobrze


auto: sej
silnik:: 1.1
moc: 40kwkm
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Skąd: z Gdańska

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

a Małysz się kula w pierwszej 20tce :D
_________________
W trosce o najlepszą jakość naszych usług informujemy że nad rozwiązaniem pańskiego problemu pracują nasi najlepsi specjaliści..
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Przem_106 napisał/a:
Aha, i dodam jeszcze jedno. Ty Bad-i jesteś marketingowcem i masz na to inny punkt widzenia. Ja jestem sportowcem. Na co dzień pracuję przy sporcie, a tam podstawą jest wynik.

W przypadku rajdów mamy oboje rację ;-)


False- nie mam nic wspólnego z marketingiem. Z wykształcenia ekonomista :)

Nie chce rozpiętość burzy ale jestem bardziej byłym sportowcem niż Ty obecnie i chyba w przeszłości. Nie ze względu na rajdy tylko na tenis.

Jeżeli chodzi o sport i wynik to się zgadzam, i nikt Tobie nie bronił ani nie broni być teraz tam gdzie jest Ruta. Wyjezdziles mistrza RPP, wszystko było w Twoich rękach.
Usprawiedliwienia typu; plecy, znajomosci, bogaci rodzice do mnie nie docierają :)
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Przem_106 napisał/a:
Ale robi mi jak ktoś słaby reprezentuje Polskę!
http://pzm.pl/news/orlen-...tional-team[/b]


I jeszcze jedno, to ze Ruta reprezentuje PL nie oznacza ze wziął budżet z rzadu czy PZM.
Tak jak wspomniales motorsport to inna dyscyplina od np piłki nożnej. I faktycznie jeżeli w reprezentacji mieli byśmy zawodnika który nic nie gra a tam jest bo za to płaci to bym się z Tobą zgodzil
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Bad-i napisał/a:
znajomosci, bogaci rodzice do mnie nie docierają

Bartek tzn. że żyjemy w innych światach ;)
W tym sporcie jeżdżą i rozwijają się Ci którzy mają kasę z domu, lub sami ją zarobili i dzięki temu też mają znajomości, które otwierają kolejne drzwi.

Cała reszta walczy na partyzanta żeby jechać rajd, idzie na żywioł z ryzykowaniem kasy wiedząc że jak rozbiją furę to koniec rajdowania a mimo to ryzykują i robią wyniki, ale nie przekłada się to zupełnie na nic. Uderzanie do kolejnych firm kończy się rozbijaniem o mur, wystarczy jednak, że ktoś gdzieś kogoś zna a jeszcze lepiej jak łączą ich wspólne biznesy i możliwości się zaczynają.
Z ludzi, którzy ciężką pracą rajdową i stawianiem nie raz na jedną kartę się udało to Kajto. I jak od 15 lat regularnie śledzę rajdy nie pamiętam, nie słyszałem komu by się udało bez własnej dużej kasy dojść na szczyt.
_________________
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Ok, tylko ilu z nas zaryzykowalo???
Bo ja widzę tylko krytykę, a nie widzę osoby która jest w stanie sprzedać mieszkanie i zaryzykować. Tak tak, wiele osób tak zrobiło (może nie koniecznie w rajdach) ale np z tenisa znam kilku takich

A już kompletnie nie rozumiem komentarza ze żyjemy w innym swiecie
 
 

Przem_106 
kluseczek


auto: Peugeot 206 RC
silnik:: 2.0
moc: 177km
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 14 Sty 2008
Skąd: Kwidzyn

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Bo na szczycie może być tylko jeden. A każda droga jest inna. Nasza wielka sympatia do osób typu Kajto, Szeja, Tomaszczyk, Kramarczyk itp wynika chyba z tego, że każdy z nich nie ma/miał pleców, a wiemy, że są dobrzy.
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Ta rozmowa zmierza w jakimś dziwnym kierunku, a to przecież jest bardzo proste jeżeli ktoś jest dobry to cieszy się sympatią jest słaby to połowa fanów danego sprotu mu jedzie i tyle. Jakby Ruta był dobrym drajwerem to nikt by się nawet nie zastanowił skąd ma kase na jeżdżenie, ale jest po prostu słaby, jak żart Karola z familiady i jednemu i drugiemu wszyscy z tego samego powodu jadą. :rotfl:
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Przem_106 napisał/a:
Bo na szczycie może być tylko jeden. A każda droga jest inna. Nasza wielka sympatia do osób typu Kajto, Szeja, Tomaszczyk, Kramarczyk itp wynika chyba z tego, że każdy z nich nie ma/miał pleców, a wiemy, że są dobrzy.


I super, ale czy to powód żeby krytykować Rute? (Aż dziwnym jest ze nie są krytykowani inni zawodnicy Orlenu, mimo ze w światku crossowcow Czachor i Dąbrowski to jeszcze większe dno niż Szymon)
 
 

pit 
0 801 307 309
no i dobrze


auto: sej
silnik:: 1.1
moc: 40kwkm
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Skąd: z Gdańska

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Loko napisał/a:
Ta rozmowa zmierza w jakimś dziwnym kierunku, a to przecież jest bardzo proste jeżeli ktoś jest dobry to cieszy się sympatią jest słaby to połowa fanów danego sprotu mu jedzie i tyle. Jakby Ruta był dobrym drajwerem to nikt by się nawet nie zastanowił skąd ma kase na jeżdżenie, ale jest po prostu słaby, jak żart Karola z familiady i jednemu i drugiemu wszyscy z tego samego powodu jadą. :rotfl:


amen!


Bad-i napisał/a:
[mimo ze w światku crossowcow Czachor i Dąbrowski to jeszcze większe dno niż Szymon)


nie wiem nie znam się ale zapewne jak by to było forum crossowe to byśmy po nich jechali ;D
_________________
W trosce o najlepszą jakość naszych usług informujemy że nad rozwiązaniem pańskiego problemu pracują nasi najlepsi specjaliści..
Ostatnio zmieniony przez pit Nie 13 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Loko napisał/a:
Ta rozmowa zmierza w jakimś dziwnym kierunku, a to przecież jest bardzo proste jeżeli ktoś jest dobry to cieszy się sympatią jest słaby to połowa fanów danego sprotu mu jedzie i tyle. Jakby Ruta był dobrym drajwerem to nikt by się nawet nie zastanowił skąd ma kase na jeżdżenie, ale jest po prostu słaby, jak żart Karola z familiady i jednemu i drugiemu wszyscy z tego samego powodu jadą. :rotfl:


To ja na koniec tylko dodam, życzę każdemu z nas żeby był taki słaby. I czekam na 5 miejsce w ERC kogoś z forum.

Ze sportowymi pozdrowieniami :)

Nie wypowiadam się już wiecej w tym temacie
 
 

Przem_106 
kluseczek


auto: Peugeot 206 RC
silnik:: 2.0
moc: 177km
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 14 Sty 2008
Skąd: Kwidzyn

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Bad-i napisał/a:

I super, ale czy to powód żeby krytykować Rute? (Aż dziwnym jest ze nie są krytykowani inni zawodnicy Orlenu, mimo ze w światku crossowcow Czachor i Dąbrowski to jeszcze większe dno niż Szymon)


Słuszna uwaga. Oboje już swoje wyjeździli i lepiej już nie pojadą. Od kilku lat Orlen stawia na nich nie wiem z jakiego powodu. Tu masz dużo racji, ale dlatego, że my interesujemy się 4-kołami, to motocyklistów sobie odpuszczamy. Chociaż wczoraj dowiedziałem się, że Dąbrowski i Czachor mają swoją misję. Jadą jako potencjalni dawcy części dla innych, tak jak większość ciężarówek.
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Cytat:
Ok, tylko ilu z nas zaryzykowalo???

Ja znam paru, może nie mieszkanie, ale jednak sporo.
Bad-i napisał/a:
A już kompletnie nie rozumiem komentarza ze żyjemy w innym swiecie

Przecież to było nawiązanie do twojej wypowiedzi odnośnie pleców itd. etc.
Ty w swojej wypowiedzi stwierdziłeś że to nie potrzebne, ja uważam że to niezbędne na co móglbym podać przykłady takich którzy są mega szybcy ale pleców czy własnej kasy nie mają żeby się rozwinąć (zresztą większość ich kojarzy).
Bad-i napisał/a:
(Aż dziwnym jest ze nie są krytykowani inni zawodnicy Orlenu, mimo ze w światku crossowcow Czachor i Dąbrowski to jeszcze większe dno niż Szymon)


Na początku ich przygody z Dakarem, spore szanse miał Dąbrowski, ale niestety zbyt często miał kontuzje, które sprawiły że nie jest w stanie pojechać już tak szybko, (być może jeździł szybciej niż potrafił stąd były dzwony) W tej chwili Czachor i Dąbrowski robią jako tzw. "woziwodowie" czyli ich motocykle służą za szybki serwis, gdyby Przygońskiemu przytrafiła się awaria na trasie mają oddać swoje części. Zresztą to jest normalna praktyka, po to się wystawia kilka aut w teamach. Gdy jest już lider zespołu reszta pracuje na nich.
Przy okazji Czachor to taka trochę Polska legenda, jeden z niewielu zawodników jak nie jedyny który ukończył strzelam 8-10 dakarów z rzędu.
_________________
 
 
 

WuRC 
sprzedam aparat Zorka 5


auto: 3/4 E46
silnik:: M54
moc: pieruńskakm
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 25 Paź 2010
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

GeKo napisał/a:
Przy okazji Czachor to taka trochę Polska legenda, jeden z niewielu zawodników jak nie jedyny który ukończył strzelam 8-10 dakarów z rzędu.

12 (w tym trzy razy w pierwszej dziesiątce).
_________________
Nie umiem jeździć, ale lubię.
 
 

leszq 
saxorulez to mój mistrz


auto: żółte takie
silnik:: F4Rt że jedzie
moc: 230km
Dołączył: 02 Mar 2012
Skąd: Kraków

Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Czachor i Dąbrowski już fizycznie chyba nie są w stanie dać z siebie tyle, ile potrafi w poprzednich edycjach Dakaru. Nazywanie któregokolwiek z nich dnem jest chyba trochę nie trafione, jesli popatrzy się na historie startów Czachora, którą przytoczył WuRC. Dąbrowski przejechał 8 Dakarów, w 2003 roku jako pierwszy polak w historii ,skończył rajd w pierwszej dziesiątce (9 miejsce). Orlen, tak jak poprzednicy napisali, postawił na nich jako na dostawców części dla Przygońskiego. Ich miejsca w generalce są sprawą drugorzędną. Uważam że wreszcie podjeli odpowiednią strategię, bo lepiej mieć jednego zawodnika w czołówce, niż trzech gdzieś w drugiej/trzeciej/czwartej dziesiątce.

Krytykę można chyba prędzej skierować na Przygońskiego, który trochę zawodzi. Na żadnym z etapów nie wdarł się do pierwszej trójki. Cały czas z lepszym, bądź gorszym skutkiem nadrabia minuty do czołówki, ale oczekiwania wobec niego były na pewno większe w tej edycji Dakaru.

Co do kierowców samochodów, to panuje tendencja do hejtowania każdego startującego.

Hołek- oszukuje, ten wypadek to nic takiego
Ruta- słaby, jedzie za pieniądze z portfela użytkowników forum hh.org
Małysz- trzyma się tylko w okolicach 20 miejsca

W ogóle nie kumam takiego podejścia. Hołowczyc czy tego ktoś chce czy nie, stanowi legendę polskiego motorsportu i do momentu wypadku wykonywał dobrą robotę. Mam nadzieje że za rok będzie miał możliwość jechania równie konkurencyjnym samochodem.
Tworzenie jakichś domysłów czy miał zapięte pasy, czy nie jest według mnie bezsensowne. Uderzył w skałe schowaną pod piaskiem, uderzenie nie zostało praktycznie w ogóle zamortyzowane. Jeśli z wyników badań lekarskich i odczuć samego zawodnika wynika, że nie jest w stanie kontynuować rajdu, to trzeba wierzyć że tak właśnie jest (nie można odmówić mu woli walki, nie każdy pewnie pamięta jak w 1996 roku próbował kontynuować rajd, mimo że jego celica paliła się jak pochodnia).
Ruta może nie jest najlepszym kierowcą, ale skoro to jemu udało się pozyskać kasę na start, to należy mu kibicować skoro startuje jako reprezentant Polski.
Małysz jak na bardzo małe doświadczenie, jedzie moim zdaniem bardzo dobrze, życze mu żeby dojechał w pierwszej 20tce .

Przepraszam za tej esej.
Ostatnio zmieniony przez leszq Pon 14 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Miałem się już nie wypowiadać ale

+trylion
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14