Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: M
Nie 12 Paź, 2014
Dyskusje gospodarczo/polityczno/obyczajowe
Autor Wiadomość

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Kenet napisał/a:


SZOK I TRAGEDIA!!!


Nie wycierajcie swoich zdradzieckich mord nazwiskiem .... jesteście kanaliami !

KIM DZONG KACZOR



Czy mi się to śni? :wall:
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

"Jakoś tak się złożyło, że liderzy dwóch największych partii opozycyjnych w Polsce czyli Jarosław Kaczyński z PiS i Adam Michnik z GW (bo to dziś największa partia opozycyjna skupiająca ludzi KOD, PO i .N, dla niepoznaki udająca gazetę) nazwali swoich oponentów "kanaliami".

Pełne cytaty i kontekst.
Kaczyński w reakcji na przytaczanie słów jego brata podczas debaty o ustawie sądowniczej i prawdopodobnie na okrzyki z ław poselskich kogoś z opozycji "rozmowę z bratem sobie przypomnij":
- "Wiem, że boicie się prawdy. Ale nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami"

Michnik w reakcji na słowa człowieka na ulicy: "Brata pan pozdrowi, też jest sędzią":
- "A ty skurwysynem jesteś, bydlakiem jesteś, wiesz? Kanalią"

Nie chcę tu się bawić w relatywizowanie kto miał moralne prawo tak powiedzieć, a kto nie, komu przystoi, komu nie i tak dalej. Nie o tym piszę. Piszę o tym, że jedno i drugie widziałem, tak samo jak Wy wszyscy.

Tymczasem są media, które nie dostrzegają występu Kaczyńskiego, choć krzyczały o "brutalnym ataku Michnika"

Są media, które nie dostrzegały występu Michnika, choć krzyczą dziś o "szalonym ataku Kaczyńskiego"

Czy Wam drogie media naprawdę się wydaje, że jak czegoś nie pokażecie to tego nie ma? Naprawdę? W 2017 roku?
Wiecie co? Wy myślicie, że my jesteśmy głupsi od was i chcecie nami manipulować. W swojej śmiesznej propagandzie, manipulacjach, fejkach i ślepym stawaniu po jednej ze stron barykady jesteście żałośni.
W dupie mam takie media. Cześć."
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

moja ulubienica :)
tak to jest jak baby nikt nie chce przeruchac, nabuzowana zlymi emocjami tak ze az sie kopci... ależ to jest chodzaca żałość :D

https://wiadomosci.wp.pl/krystyna-pawlowicz-do-poslow-opozycji-zamknijcie-mordy-6145871836702337a
 
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Od lat sie zastanawiam po co taki sprawny polityk jak Kaczyński trzyma ją czy Macierewicza,z jednej strony to piarowy strzał w kolano ale drugiej ukłon w stronę betonowego elektoratu,tylko ze betonowy elektorat i tak będzie na nich głosował bez względu na to czy Kryška będzie czy nie.
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

rabarbar, czy możesz proszę podawać źródła cytatów? :)
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

rabarbar napisał/a:
Od lat sie zastanawiam po co taki sprawny polityk jak Kaczyński


Chyba zapomniałeś dodać "NIE" przed słowem sprawny ?

Jak nas wypier....z EU to radzę szybko uczyć się rosyjskiego :]
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Alexxx napisał/a:
rabarbar, czy możesz proszę podawać źródła cytatów? :)

I w jakich sytuacjach zostały te słowa wypowiedziane? :)
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Alexxx, To z Żelaznej Logiki czy innej "faszystowskiej" strony,tak sobie wrzuciłem bo mi sie spodobało
.bob.dsk, Kaczyńskiego można lubić lub nie ale bardzo sprawnym politykiem to on jest bezdyskusyjnie,gdyby było inaczej to nie miałby teraz większości parlamentarnej i prezydenta.
Dlaczego mieliby nas wyrzucić z uni?Przeciez to my jesteśmy uni bardziej potrzebni niż ona nam.
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

z tym jego politykowaniem to jest tak że głupi naród to łyka
on jest sprytny, dobrze sobie to poukładał w głowie i realizuje plan
 
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

On jest chory z kompleksów i nienawiści, a większość narodu bezkresnie ciemna i mierna.
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

I przez wlasnie takie myślenie Platforma przejebała wybory z kretesem,bo ludzie tak naprawdę nie głosowali na PiS tylko przeciwko PO.Najgorsze ze nie wyciągnęli z tego żadnych wniosków,brna w to dalej,strzelając sobie w kolano,a brak rozsądnej opozycji jest groźny.
Co do choroby nienawiści,to Kenet popatrz moze w lustro,bo z Ciebie to trochę nowy Cyba rośnie :* ;D
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Ja nie głosowałem ani na PO ani na PiS. W lustro patrzę bez problemu, bo chociaż nie muszę się wstydzić, że to moja wina co się w tym kraju odpierdala.

A poza tym przypomnę - uprawnionych do głosowania było 30,6 mln ludzi. Głosowało nieco ponad 50%. Z tego 5,86 mln zagłosowało za PiS.

To jest 19,1 % uprawnionych. To jest kurwa SUWEREN - to jest właśnie "ch..., dupa i kamieni kupa".
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Zaraz zostanę zaszufladkowany jak pissesman :rotfl: więc zacznę od tego, że Pisu nie poważam równie bardzo jak całej reszty.
Kenet napisał/a:
ponad 50%. Z tego 5,86 mln zagłosowało za PiS.

To jest 19,1 % uprawnionych. To jest kurwa SUWEREN - to jest właśnie "ch..., dupa i kamieni kupa".
Kenet, no kurwa, ale na tym polega demokracja, której wszyscy tak ostatnio bronią :rotfl: W każdych poprzednich wyborach było inaczej? Nie, jedyne co, to pisiorakom udało się tym razem zdobyć samodzielną większość, ale to po części zasługa asów opozycji - PO, które solidnie zapracowało na przegraną.

Swoją drogą ciekawa sprawa z tą nienawiścią kaczora. Niby taki przesiąknięty jadem człowieczek, ale to co momentami wyrabia druga strona np. w tvn to takie same seanse nienawiści albo gorsze, tylko, że na te jest przyzwolenie, bo "my" jesteśmy spoko, nie to co "oni" - pisiory-oszołomy, zaściankowa ciemnota.
_________________
www.sieplywa.pl
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Kurwa, Kenet ,ty to na powaznie piszesz? :rotfl: :rotfl:
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Tak, ja to na poważnie piszę. Tak jak napisałem - to społeczeństwo - a raczej jego zdecydowana większość - to ludzkie badziewie i tego efekty obserwujemy. Demokracja nie jest dla nas, bo nie dorośliśmy mentalnie jako naród do tego. Dlatego mamy i będziemy mieć dyktaturę bo się choremu człowiekowi w końcu udało wziąć większość. I mnie to wkurwia i tyle.

A pierdoły o popieraniu PO i wychwalaniu TVN oraz zestawianie tego z PiS i TVPiS - można do gazetki w przedszkolu takie bzdury pisać. Ja nigdzie nie napisałem, że popieram PO. Wdepnąć w gówno lewą i prawą nogą jest tak samo nieprzyjemnie.
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.57 sekundy. Zapytań do SQL: 13