Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kubica 3 :)
Autor Wiadomość

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

Na onecie, albo interi jest to samo tylko że po polsku!
_________________
...
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

ale najpierw byl start!!!

Tylko wpadlem do Rudeckiego, usiadlem przed teevee i od razu byl start. Nawet nie wiedzialem z ktorego bedzie startowal. Nagle patrze i mowie na glos: ale ktos tam zajebiscie wciaga wszsytkich bokiem! Closer look i... - To Kubika!!! :D Chlopak sie zachowal rasowo jak ja na swiatlach z pasem do skrecania w powsinie :D :D :D Podobne auta mamy (made by BMW) kolor tez pasuje, budzet auta i spalanie podobne nie wspominajac tez o presji, kibicach, pracujacym teamie 300 ludzi i miliardach jenow zainwestowanych, bo to to identiko :D dlatego nie dam nic na chlopaka powiedziec! Jeszcze tyle paliwa mial!!!!
Rabert Koobika napisał/a:
I locked my wheels in the first corner and I flat-spotted my tyres, so I got a lot of vibration
I wlasnie w tamtym zakrecie łyknął jeszcze kolege z zespolu ktory btw w tym sezonie 3 miejsce to jego najlepszy winik :D
 
 

gd-r600
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

oto, co o "farcie" Kubicy piszą zagraniczne media - cytuję za autoklub.pl :

The Guardian: „Robert Kubica w swoim trzecim wyścigu pojechał z pewnością siebie, graniczącą z bezczelnością”.

The Times: „Kubica może posiadać kombinację rzadkiego talentu i hartu ducha, które latami były wizytówką Schumachera”.

Reuters: „Kubica nie miał szczęścia, bo jego wspaniały wynik zszedł na drugi plan, po tym, jak Michael Schumacher ogłosił rozbrat ze sportem”.

AFP: „Trzecią pozycją w Grand Prix Włoch Kubica potwierdził, że jest gwiazdą przyszłości”.

La Gazzetta dello Sport: „Super podium Kubicy. Zasłużony sukces młodego Polaka!”

Italiaracing.net: „Wspaniałe podium Roberta Kubicy. Perfekcyjny start, zero błędów, czasy okrążeń takie same, jak kandydatów na mistrza świata. Jeżeli bawarski zespół potwierdzi Roberta i Sebastiana Vettela, szykuje się Dream Team na następny sezon”.

Grandprix.com: „Robert Kubica zrobił na nas wrażenie. Popisał się fantastycznym startem i pewnie utrzymywał za sobą rywali. Alonso i Massa byli wyraźnie szybsi, ale nie potrafili złamać Kubicy. To był ekscytujący występ. Nie ulega wątpliwości, że w Polsce tańczą teraz na ulicach”.

Crash.net: „Po zapisaniu historii na Węgrzech, pierwszy Polak w F1, Robert Kubica potrzebował tylko trzech wyścigów, żeby zostać pierwszym kierowcą ze wschodniej Europy, który zdobył punkty – dokładniej aż sześć. Szokujące podium cementuje status Kubicy jako gwiazdy”.

Sport1.de: „Robert Kubica wzleciał w górę, jak w bajce o Piotrusiu Rozczochrańcu. W swoim dopiero trzecim wyścigu F1 Polak katapultował się na podium. I do tego w bezpośrednim pojedynku z najlepszymi w stawce. Przez wiele okrążeń utrzymywał za sobą Massę, a potem pojedynkował się z mistrzem świata Fernando Alonso – i nie popełnił żadnego błędu”.

Blick: „Piekielny Kubica prowadził w swoim trzecim wyścigu F1. – To były chwile, jak w marzeniach – powiedział Peter Sauber. – Dla mnie Polak stanie się wkrótce kierowcą kalibru Schumiego, Räikkönena i Alonso”.

L’Equipe: „Kubica brylował na Monzy. Przekonał BMW, żeby zaangażowano go na 2007”.

Marca: „Wyścig miał jeszcze jednego wielkiego bohatera, Roberta Kubicę, który w trzecim starcie po raz pierwszy osiągnął podium. Młody polski kierowca udowodnił, że decyzja zastąpienia Jacquesa Villeneuve’a była słuszna”.

AS: “Człowiek BMW Saubera dał brazylijskiemu bóstwu Ferrari lekcję regularnej jazdy, a po pit stopie stoczył emocjonujący pojedynek z Alonso. Kubica jest fenomenem przyszłości”.
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

Jak to ogladalem nie bardzo wierzylem ze to kubica bylem w takim szoku i nadal jestem. Kubica poustawial co poniektorych do kata :DD 3ci start i pudlo to jest naprawde cos. Brawo i szacunek dla niego !!
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

Szczerze mówiąc bardziej ufam swoim oczom niż zachodnim serwisom, a widziałem że Kubica miał trochę szczęścia w tym wyścigu. Zdaję sobie jednak sprawę, że ocena tego jest subiektywna i nie każdy musi postrzegać tak jak ja.

Co nie zmienia faktu, że Kubica pojechał fenomenalnie i pokazał wszystkim, że ma ogroooomny talent. Zresztą wiele razy już to udowadniał.
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

gd-r600 napisał/a:
Reuters: „Kubica nie miał szczęścia, bo jego wspaniały wynik zszedł na drugi plan, po tym, jak Michael Schumacher ogłosił rozbrat ze sportem”.
racja.
ps.gd-r600dobre cytaty!
 
 

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006   

anjas napisał/a:
Szczerze mówiąc bardziej ufam swoim oczom niż zachodnim serwisom, a widziałem że Kubica miał trochę szczęścia w tym wyścigu.


Alez ty uparty jestes ;)

Zgadzam sie, ze podium to prezent od Alonso, ale przeciez fenomenalny start oraz utrzymanie bardzo wysokiej pozycji przez caly wyscig to juz tylko i wylacznie zasluga Kubicy.
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006   

psvts napisał/a:
Alez ty uparty jestes ;)


pewnie ;)
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006   

gd-r600 napisał/a:
...jak w bajce o Piotrusiu Rozczochrańcu.



wtf?? co to za bajka jest...?
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

warwi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Wrz, 2006   

anjas napisał/a:
Szczerze mówiąc bardziej ufam swoim oczom niż zachodnim serwisom, a widziałem że Kubica miał trochę szczęścia w tym wyścigu. Zdaję sobie jednak sprawę, że ocena tego jest subiektywna i nie każdy musi postrzegać tak jak ja.

Co nie zmienia faktu, że Kubica pojechał fenomenalnie i pokazał wszystkim, że ma ogroooomny talent. Zresztą wiele razy już to udowadniał.


Właśnie o tym często mówi robert- Polacy nie wiedzą co to wyścigi i narazie (mam nadzieję że się to zmieni) nie potrafia ich oglądać!!! Wyścigi to powtarzalność i perfekcja- bardzo trudno zauważyć to na małym obrazku. W wyścigach nie można mówić o pechu czy szczęściu. To nie skoki narciarskie gdzie sprzęt ma praktycznie zerowy wpływ na wynik. Moim skromnym zdaniem nawet jakby alonso ukończył zawody to umówmy się że czwarte miejsce Kubicy byłoby tak samo szokujące i niespodziewane jak trzecie. To dopiero jego trzeci wyścig, pierwszy sezon BMW sauber... Niech chłopak dawkuje emocje bo tak jak z Adasiem zbyt szybko zrobi się nudno :) ))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13