To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Dzwon a sprawa pasow

ps - Pią 01 Maj, 2015
Temat postu: Dzwon a sprawa pasow
Dlugo mnie nie bylo, ale juz jestem.. z pytaniem!

Taka sytuacja:



W stojace w korku zone i corke wjechal tir. Predkosc niewieka - kolo 40 pewnie, ale masa spora!
Nic specjalnego im nie jest, ale zona walnela w kierownice. Glowa i klatka, czyli pas niespecjalnie zadzialal. Co o tym sadzicie? Ktos ma podobne doswiadczenia? Normalne to? Pisac do producenta?

pzdr

PiTT - Pią 01 Maj, 2015

uuu, nie wyglada to dobrze :/
dobrze ze im nic nie jest
nie wiem jak z uderzenie w tyl, ale tu glownie zaglowek robi robote a ze pas nie zalapal to w sumie dziwne...
dobrze podpytac sie kogos ogarnietego w temacie wypadkowym a potem pocisnac vw o $

Bad-i - Pią 01 Maj, 2015

Ostatnio na tvn turbo kamera, byl gosc ktory 4 rolki strzelil scirocco i zadna poducha nie wystrzelila. Rzecznik VW powiedzial ze auto ma 5 gwiazdek i zakonczylo sie wszystko tak jak powinno
Anonymous - Pią 01 Maj, 2015

Wjechała mi kiedys jakas baba skodą w tył,pasy tak zadziałały ze mnie żebra bolały,wiec cos było nie tak napewno
ps - Sob 02 Maj, 2015

zebra bola coraz bardziej, wiec chyba jednak pasy zadzialaly, ale skad te siniaki na czole i na nosie.. a na dzieciola malzonka nie jezdzi ;)
Bonczek - Sob 02 Maj, 2015

A dobrze miała ustawione pasy?
ps - Sob 02 Maj, 2015

pewnosci nie ma. za wysoko nie, bo by szyja ucierpiala. moze za nisko...
Święty - Nie 10 Maj, 2015

zła pozycja za kierownicą i źle zapięte pasy (za luźne). a są siniaki po pasach? (czy są odbite pasy)
ps - Nie 10 Maj, 2015

byly obolale zebra. siniaki tylko na czole i nosie. pozycja za kiera ok. Testowalismy kilka razy i gdyby pas sia zablokowal w miare szybko, to nie ma bata, na udezenie glowa. A jak pas moze byc za luzno zapiety?
ps - Nie 10 Maj, 2015

PS. kasacja.. wszystko ($$$) w rekach rzeczoznawcy!
Bonczek - Nie 10 Maj, 2015

Wsiadz do auta, zajmij pozycje bez dupy wsumiennej do samego konca i zapnij pas bez poprawiania pozycji. Potem wklej sie w fotel i dociagnij ręka górna cześć pasa - mysle ze 15cm tam znajdziesz.
ps - Nie 10 Maj, 2015

hmm, pierwsza mysl to, ze przeciez pas sie zawsze sam zwinie. Musze sprobowac.
Święty - Śro 13 Maj, 2015

pas powinien być lekko dociągnięty (dociśnięty do ciała)
GeKo - Śro 13 Maj, 2015

w sumie się nie znam, ale się wypowiem :rotfl: A to nie jest tak że napinacz działa tylko przy czołowym zderzeniu?
Jakarti - Śro 13 Maj, 2015

GeKo,
czemu?
wsiadasz i chcesz szybko zapiac pasy - działa
zjezdzam do garazu i przyhamuje mocniej - działa

wiec chyba to nie do konca tak



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group