To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Plyta do saxo

Grzesiek VTS - Nie 03 Cze, 2007
Temat postu: Plyta do saxo
Witam ktos sie zna na takich cudach ?? wyglada na orginal ??

zastanawiam sie nad lykaniem :) po ostatnim grilu :564:

Prosze o doradzenie ???


http://cgi.ebay.fr/proteg...1QQcmdZViewItem

Anonymous - Nie 03 Cze, 2007

Yyyy ja nie w temacie ale razi w oczy aż piecze - "wygląda" :570:
106 - Nie 03 Cze, 2007

grzesiek wyglada ok.

cena nie najgorsza - widzialem w pl drozsze na pewno sie przyda.

Loko - Nie 03 Cze, 2007

Co to znaczy orginal ? Tu nie ma pojecia orginal, bo to jest dorabiana plyta pod silnik, to jak ona moze byc orginalna :)

Nie potrafie oceni ze zdjecia jak duze jest to zagiecie, ale pomysl o tym zeby nie bylo zby nisko, u mnie plyta odstaje od miski cos kolo 2-3 cm i na sporych kraweznikach jezdze nia po ziemi.

Plyta wyglada na solidnie zrobiona, jedyne co sie trzeba zastanowic to jak sie wygina takie 5mm alu. 8m m sie na 100%nie gnie :D , mam pare solidnych glebokich rys na plycie, ale sama plyta jest prosta.

Waga to mniej wiecej wiesz, moja wazy kolo 15 kg wiec ta na oko z 10.

No i generalnie pomysl plyty jest dobry, u mnie juz nie raz to uratowalo przed przyiskrzeniem spodem i do tego daje komfort psychiczny :D

A no i co do montazu to bedziesz musial dospawac przy wachaczach mocowania do plyty, a z przodu to we wzmocnienie sie wkrecisz.

qbus - Nie 03 Cze, 2007

Cytat:
Plyta wyglada na solidnie zrobiona, jedyne co sie trzeba zastanowic to jak sie wygina takie 5mm alu. 8m m sie na 100%nie gnie


imo lepiej zeby przy mocnym uderzeniu wygiela sie plyta niz jakby miala taka mocarna konstrukcja przestawic lekko geometrie samochodu :)

grzech - Pon 04 Cze, 2007

to jest stalowa plyta ? bo wyglada na stalową, no i jakaś taka cienka ta płyta. Mocne płyty do saxo sa robione z duraluminum PA06 i to ma 8m m grubości o ile dobrze pamietam.

Stalowe płyty były robione przez pug sport, wieć może to być "oryginał"

Loko - Pon 04 Cze, 2007

Tam jest napisane ze to płyta aluminiowa o grubości 5mm, dlatego się zastanawiałęm jak z gięciem, bo tak samo jak Grzech słyszałem ze w rajdówkach robi się zwykle z 8m m alu i taka tez mam u siebie. :)
Wiadomo ze nie mozna przesadzic z grubością, ale załozenie jednorazówki tez mija się z celem, bo wymiana płyty po każdym pojechaniu na niej bolała by finansowo :D

grzech - Pon 04 Cze, 2007

do jazdy na codzien i od czasu do czasu po torze w Lublinie powinna wystarczyć :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group