To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Sierociniec

OSKAR - Śro 14 Maj, 2008
Temat postu: [F] Sierociniec



TRESC:
Laura spędziła dzieciństwo dorastając w sierocińcu, otoczona troskliwą opieką wychowawców i przyjaźnią dzieci, które były dla niej niczym bracia i siostry. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca w „rodzinne” strony wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem, Simonem. Jej marzeniem jest ponowne otwarcie porzuconego przytułku i stworzenie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych.
Nowy dom i tajemnicza okolica pobudzają wyobraźnię Simona – chłopiec zaczyna snuć nieprawdopodobne opowieści i wymyślać nie do końca niewinne zabawy... Sytuacja ta zaczyna bardzo niepokoić Laurę, tym bardziej, że przywołuje echa dawno zapomnianych, dręczących wspomnień z jej własnego dzieciństwa. Jest przekonana, że coś przerażającego kryje się w murach starego domu. Coś, co tylko czeka, by się ujawnić i wyrządzić ogromną krzywdę jej bliskim…


OBSADA:
Belén Rueda - Laura
Fernando Cayo - Carlos
Geraldine Chaplin - Aurora
Montserrat Carulla - Benigna
Mabel Rivera - Pilar




Wczoraj byłem i po prostu jest MEGA!!!!!!!


Jeszcze tak dobrej produkcji Europejskiej nie widzialem !!

Nie można go za bardzo pod konkretny gatunek podpiac,ale film naprawde mnie ostro zaskoczył.

Niezla psychodela ;d

Z reguly na takich filmach mam polewke,ale ten to calkiem co innego.


POLECAM NA MAXA!!!

Michał - Śro 14 Maj, 2008

kto idzie na to ze mną? :D
OSKAR - Śro 14 Maj, 2008

Michał napisał/a:
kto idzie na to ze mną? :D


Wez jakas kolezanke swoja ;d ;d

Ewentualnie jak Marcel ci Barto wypozyczy,to pewnie pojdzie ;d ;d

Marek23 - Śro 14 Maj, 2008

Byłem wczoraj i zgadzam się z Oscarem... Film jest mistrzowski, bez efektów specjalnych stwarza taką atmosferę, że jesteś cały czas w napięciu. Polecam gorąco...

PS. Główna bohaterka jest niezła, taka starsza, ale niezła...

Anonymous - Śro 14 Maj, 2008

a my ostatnio odwaliliśmy niezły numer,
było na styk jak kupowaliśmy bilety a że byliśmy po skręcie więc lekko zakręceni, paluszki pod pacha i piwo w kieszeni, i lecimy już do sali w sadybie na film Iron Man, ale wskoczyliśmy do kibla jeszcze, więc wyskakujemy bo reklamy już troszkę lecą i zaraz zaczyna się film, i jak wylecieliśmy z kibla po schodach i do sali, siedzimy reklamy jeszcze lecą, światło się ściemnia , piwka psykają, pierwszy łyk, ale coś nie bardzo nam pasuję czołówka, jakieś hiszpańskie litery lecą, podnieśliśmy oburzenie na sali że pomylili film, ale pewni nie jesteśmy, odwracamy się do ludzi z tyłu i się pytał co to za film,, i się okazało że sierociniec, nie wypowiem się o całym filmie bo widzieliśmy z minutkę ale fajnie się zaczynał ;) , natomiast kumpel chciał zostać ale jednak przekonaliśmy go z bratem że idziemy, i szybko zmieniliśmy sale na właściwą, i sobie wyobraźcie siedzimy lekko zakręceni bo skręcie pijemy piwko film leci małe chrupanie troszkę już wciągnęliśmy się w film, a tu nagle za głowy głos jego kobiety "Daniel daj klucze!" mało nie spadliśmy z krzeseł :) kobieta mojego brata zapomniała kluczy i on miał jedną parę i nie mogła się do dzwonić do niego bo wyłączyliśmy komórki, dobrze że jednak zmieniliśmy sale na właściwą bo by na nas czekała do 24 przed kinem :)

Marek23 - Śro 14 Maj, 2008

Iron man!? Mikson, ja Cię mam za inteligenta...don't push it.
Anonymous - Śro 14 Maj, 2008

nie będę się tłumaczył ale jak byłem małym chłopcem uwielbiałem komiksy marvel'a które ubarwiały peerlowską rzeczywistość :)
i tak mi zostało że czasem muszę obejrzeć amerykańskiego gniota za którego daje 3/10 za fabułę i 5 za efekty :)

Michał - Pon 19 Maj, 2008

dobra kto jutro idzie na sierocniec ?
gadałem z rudym, powiedział ze musze isc bo ejst przeokrutnie przehujowy

Anonymous - Pon 19 Maj, 2008

Michał napisał/a:
dobra kto jutro idzie na sierocniec ?
gadałem z rudym, powiedział ze musze isc bo ejst przeokrutnie przehujowy


chetnie bym poszedł, ale jutro gramy, we srode pracuje na noc a we czwartek idziemy na IJ4 wiec moze pt przed impreza :devil:

GOKART - Wto 20 Maj, 2008

byłem na Labiryncie Fauna tegoż reżysera i słaby był chociaz zbierał achy i ochy od krytyków. Mówicie że dobry ? Może facet się nawrócił
OSKAR - Wto 20 Maj, 2008

Labirynt to inny film i w innym klimacie calkiem.

To jest calkiem cos innego i porownanie do labirytu wedlug mnie jest bledne ;d

GOKART - Wto 20 Maj, 2008

hmm nie przyszło mi do głowy porównywanie tych filmów... no cóż... ale wspólnym mianownikiem obu obrazów jest ten sam reżyser więc można sobie pogdybać.
Anonymous - Wto 20 Maj, 2008

Co do labiryntu to dawno tak pojeb***go filmu nie ogaldałem :wall:
M - Pią 23 Maj, 2008

obejrzelismy dzisiaj sierociniec.
Taka baja dla dzieci :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group