To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Cross Country] DAKAR 2012

pcs - Wto 10 Sty, 2012

A Adas juz 37 w generalce, jak na kompletnego amatora to naprawde respect!

niestety nasza prasa to gowno, nigdzie ani slowa ...

WuRC - Wto 10 Sty, 2012

pcs napisał/a:
nigdzie ani slowa ...

Musiałby albo wygrać, albo się rozbić żeby o nim wspomnieli...niestety.

fydi - Śro 11 Sty, 2012

GeKo napisał/a:
fydi napisał/a:
ale dzisiaj nie był ani jednej wydmy
hmmm ja czytałem inaczej :]

Gdzie?
Profil wczorajszego odcinka. Gdzie te wydmy?

A tu masz profil odcinka który wygrał

Może czytasz relacje z poprzedniego Dakaru

H. miał dzisiaj problemy na początku z przegrzewającym się silnikiem i stracił trochę czasu. Potem jechał dobrze do momentu dacha. Jak sam powiedział jego błąd i tyle, ale na pewno nie można mówić, że "Hołkowi pokazali jego miejsce". Praktycznie cały czas dotrzymuje kroku Peterhanselowi, a jeżeli to jest dla kogoś mało to chyba nie jest "ekspertem" :) w sprawie Dakaru.



Z innej beczki, dzisiaj w relacji pokazali jak Peterhansel pokonując rzekę potrącił jakiegoś motocyklistę który utknął tam. Dodatkowo przewrócił mu ten motocykl do tej wody. Oczywiście się nie zatrzymał aby mu pomóc.
Nie tak dawno wyrzucili jakiegoś ruska w kamazie za to, ze przy.ybał w jakieś auto i się nie zatrzymał. Nie zdziwię się jednak jak sprawa ucichnie, bo nie od dziś wiadomo, że pewni zawodnicy na Dakarze mają swoje przywileje.

Akcja wyżej opisana
2:03

WuRC - Śro 11 Sty, 2012

fydi napisał/a:
pewni zawodnicy na Dakarze mają swoje przywileje.

Widać to też na przykładzie kompensaty czasowej dla zawodników, którzy wczoraj utknęli w błocie (m.in. Despres) - to jakaś kpina, czekam kiedy będą odejmować zawodnikom czas stracony przy np. zakopaniu się na wydmie.

Bonczek - Śro 11 Sty, 2012

fydi, łooo, masakra o_O
was79 - Śro 11 Sty, 2012

takie zachowanie ze sportem to niewiele ma wspólnego :/
mi - Śro 11 Sty, 2012

...a ja w radiu słyszałem, że kiedy Hołek się przewrócił - postawili go powtórnie kibice i jacyś motocykliści przejeżdżający, prawda to?
rasta - Śro 11 Sty, 2012

Końcówka dobra jak cisnie tym Humerem, qarwa jak to wybiera xD
pum - Śro 11 Sty, 2012

rasta napisał/a:
Końcówka dobra jak cisnie tym Humerem, qarwa jak to wybiera

radzili się Emeryta jaki zawias założyć. Toż to stary BILSTEIN! :)

GeKo - Śro 11 Sty, 2012

fydi, OK, nie było piasku. My mistake :) , ale ten który wygrał to też nie sam piach.
Ekspertem nie jestem :] Zobaczymy co będzie dalej.
Co do zielonego stolika, to przegięcie. Coma chyba pierwszy startował i jakoś nie utknął w błocie mimo ze nie bylo to opisane w roadbooku.
Nie wiem jak wyglądała sprawa z Ruskiem który potrącił motocyklistę, ale od zawsze tym z czuba przymykano oczy na takie występki, w każdej dziedzinie. Daleko szukać nie trzeba Hołek i któryś tam Rajd Polski oraz sprawa z półosiami.
Kuzaj który przygwoździł kibica do drzewa, przykładów możnaby mnożyć, a takiego Chuchałę policja shaltowała na dojazdówce.

Bart - Śro 11 Sty, 2012


Marek23 - Śro 11 Sty, 2012

GeKo napisał/a:
Daleko szukać nie trzeba Hołek i któryś tam Rajd Polski oraz sprawa z półosiami.

Apeluje do Ciebie Geko,zostaw nasz skarb narodowy w spokoju.

A tak serio, Krzysio dachował. Wiem co czuje :rotfl: I zastanawiam sie co czuje Bad-i. Myslę,że straci to 3 miejsce.

CHRZANEK - Śro 11 Sty, 2012

Marek23 napisał/a:
A tak serio, Krzysio dachował. Wiem co czuje :rotfl:


Nie pierwszy raz - więc nie obce mu to uczucie :)

Marek23 napisał/a:
Myslę,że straci to 3 miejsce.


Mysle że utrzyma, bo tempo lepsze od Romy, a nie przewiduje żeby dachował co odcinek, natomiast Gordona nie dogoni - musi liczyć na tzw "pech rywali".

Gaydek - Śro 11 Sty, 2012

CHRZANEK napisał/a:
musi liczyć na tzw "pech rywali"

Co w przypadku Gordona jest bardzo prawdopodobne.

GeKo - Śro 11 Sty, 2012

Po prostu życzyłbym sobie aby Hołek dojechał 2 w uczciwej walce, bez awarii, dachów itd.

P.S. MałaMysz mówił na autoklubie że wczoraj 100km po piasku bylo tylko wydmy miały być a nie było :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group