To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - R5 GTE 1.8 16v

KonradMK - Pon 28 Maj, 2007

4500 ale z tego co mówił coś tam jest do roboty i z silnika się leje. kupię sobie dobrze zachowaną budę a resztę się dobierze. wolę sam taki swap zrobić
KonradMK - Pon 28 Maj, 2007

anjas napisał/a:
Dark Lady napisał/a:
Ładnie się słońce od tego koloru na masce odbija :P


noo, tak na różowo ;)


a jak będziech chciał żebym ci kiedyś lodówkę przewiózł to nawet jak się zegniesz w pół to ci nie pomogę :P

Anonymous - Pon 28 Maj, 2007

Ale fajna Astra :562: Wiśniowa. I ten mocarny silnik co wogóle ale to wogóle nie bierze oleju. Do tego piekny pakiet GSI w czarnym zderzaku. Miód normalnie. Ale za 3500 PLN :570:
anjas - Pon 28 Maj, 2007

KonradMK napisał/a:
a jak będziech chciał żebym ci kiedyś lodówkę przewiózł to nawet jak się zegniesz w pół to ci nie pomogę :P


mam to gdzieś, bo lodówki nie można przewozić "na leżąco" :D

KonradMK - Pon 28 Maj, 2007

lagadula napisał/a:
Ale fajna Astra :562: Wiśniowa. I ten mocarny silnik co wogóle ale to wogóle nie bierze oleju. Do tego piekny pakiet GSI w czarnym zderzaku. Miód normalnie. Ale za 3500 PLN :570:


moja nie jest quasi-GSI tylko standard :) nie bierze oleju bo znam to auto już parę lat (jeździło w firmie matki :D ) i zawsze było robione w ASO (wtedy się dowiedziałem że sprzęgło może kosztować 1500 zł hehe).

a wszystkim śmiechoszom mówię: JESZCZE POPAMIETACIE! :P

Anonymous - Pon 28 Maj, 2007

nie no k***a konrad :557: - ASTRA ?

miało byc auto w miare nowe a tu '98, miało nie by franzuzem- i nie jest-to taki niemiec na poziomie franzuza ;) , miało miec dużo mocy a tu 90KM...i cału plan poszedł w piździeeeeec!!!

A tak poważnie to za 3500zł to zajefajny zakup, to ja swoją ładę 14-sto letnią z pękniętą przednią szybą, ułamanym lustermiem prawym i bez ważnego przeglądu sprzedałem za 1000$ ukraińcowi :562:

KonradMK - Wto 29 Maj, 2007

widzę że nie wszyscy czytają ze zrozumieniem i nie wybiórczo... astra jest do wożenia dupy do sklepu i pracy, planuję w najbliższym czasie zakup budy do R5 i silnika F7P/F7R lub 1.4 turbo (może się trafi R5 gtt w dobrym stanie) i to będzie autko do upalania, paniatno?
Misiek_lbn - Wto 29 Maj, 2007

si senior :)
Anonymous - Wto 29 Maj, 2007

paniatno już dawno bo nie czytam wybiórczo ale i tak nie zmyjesz z siebie tak łatwo winy i nie zamydlisz oczu R5 w turbo bo tak czy siak jesteś szczęśliwym posiadaczem astry kombi...buhahah :564:

P.S przecież napisałem że dobry zakup, a pośmiac z astry się zawsze musze - paniatno? :564:

KonradMK - Wto 29 Maj, 2007

nie kupiłbym tego padła ale za taką kasę? zachowałem się jak nastolatka na promocji rexony :D
KonradMK - Pią 01 Cze, 2007

update:

poczytałem forum R5, www.re5pect.pl i podobne serwisy... jestem kurwa napalony jak dzik! (chodzi o takiego włochatego z kłami a nie o dzika Dzika naszego specjalistę od R5 :D )

po wakacjach będę szukał zdrowej budy po 1990r. od GTE albo GTT jeszcze nie wiem. Silnik najprawdopodobniej od willego + mocny zawias i hamulec już znam ceny więc pocę się i slina mi cieknie hehe

OT

CHRZANEK - Pią 01 Cze, 2007

R5 z silnikiem od williego, ho ho ho
Kto gra grubo wyrgrać musi, ale jak by byla 1,4Turbo to chyba też byś nie pogardzil ?

dzik - Pią 01 Cze, 2007

Hehe, to co ja moge poradzic.
Kup bude od campusa, najlzejsza, chyba ze zalezy na lepszych plastikach, poszerzeniach itp.

Z silnikami opcje sa takie:
1.8 16v - 136KM latwa elektryka, podpina sie trzy kable i pali, ladwo dostac, cena ok 1300 za silnik z ECU, mozna brac z R19 lub clio
2.0 16v - 150KM z willego, latwa elektryka, duzy potencjal ale cholernie ciezko dostac, w PL nie widzialem takiego od dawna
2.0 16v - 150KM z meganki coupe, trudno dostac ale jednak czasami sie jakis pojawi, jak znajdziesz kupuj szybko, ja swoj kupilem pierwszego dnia ogloszenia i mam teraz dwie opcja sprzedania gdybym chcial. Troche trudniejsza elektryka, ale tez do opanowania. Zobaczymy jak to bedzie jezdzic w R5....
Masa 800kg, moze mniej + 150KM moze byc szybsze od sporta.

CHRZANEK - Pią 01 Cze, 2007

[quote="dzik"]Hehe, to co ja moge poradzic.
Kup bude od campusa, najlzejsza, chyba ze zalezy na lepszych plastikach, poszerzeniach itp.[quote]

Kup bude od rapid, nie tak lekka, ale jaki pojemny bagaznik ;-)

Misiek_lbn - Pią 01 Cze, 2007

i jakież to by było cichociemne :550:
kiedyś miałem zresztą rapida, ale niestety nie F7R czy coś takiego :(
i do takiej budy dodaj poszerzenia od GTE, glebe i fele, i masz kurde i na jifki miejsce z tyłu, i killerka :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group