To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Cross Country] DAKAR 2012

Maciusiowy - Czw 12 Sty, 2012

Bart napisał/a:
Ja się podpisuję pod słowami Rasty. Dla mnie samo ukończenie Dakaru to już jest jakieś osiągnięcie.


sam byś ukończył z delikatnym przygotowaniem i takim budżetem w takim tempie...nawet ypsilonem ;)

W ogóle jakoś mierzi mnie Adam ostatnio - wszystko wszystkim, ale kurcze Teekane, Goplana, jakieś ubezpieczenia, testuje fabię, jedzie w dakarze i jeszcze opowiada wraz z żonką jak spędził święta w supermarkiecie...no słabe to jak ch.uj...

Franek - Czw 12 Sty, 2012

Maciusiowy, ale on skończył swoją pracę.
Więc z czego ma teraz żyć?

CHRZANEK - Czw 12 Sty, 2012

Franek napisał/a:
kwestia czy Hołek da fizycznie radę.
Mówił że przez ten brak wspomagania ma popalone dłonie.


Kurde w tych samochodach zazwyczaj jest "krótki magiel" więc bez wspomy i na takich oponach jest 2 razy ciężej niz w normalnym :(

No ale niech jada niech walczą i niech dojadą - zawsze ta meta smakuje inaczej niż wycofanie sie z rajdu.

Anonymous - Czw 12 Sty, 2012

I tak mają szczęście !





Że Rasta morsem nie wystartował :rotfl: :rotfl:

pP - Czw 12 Sty, 2012

Maciusiowy napisał/a:
W ogóle jakoś mierzi mnie Adam ostatnio - wszystko wszystkim, ale kurcze Teekane, Goplana, jakieś ubezpieczenia, testuje fabię, jedzie w dakarze i jeszcze opowiada wraz z żonką jak spędził święta w supermarkiecie...no słabe to jak ch.uj...


ciekawe jakby do Ciebie zadzwonili to byś odmówił:
" dzień dobry, chcielibyśmy, aby Pan wziął udział w naszym projekcie.blebleble...1dzień zdjęciowy.stop.50tys.stop.zgadza się pan?stop."

i tak razy tyle marek ile reklamuje. dziekuje :)

Anonymous - Czw 12 Sty, 2012

Ja czekam aż Piosenkę jakaś nagra :D
iQ - Czw 12 Sty, 2012

Malysz byl juz w tancu z gwiazdami? :>
qbus - Czw 12 Sty, 2012

Bart napisał/a:


JA PIERDOLE!! Nóż się w kieszeni otwiera, kawał chuja. Jeszcze mu korekte czasu zrobili, ten Dakar to jakiś jeden wielki dramat jest, wyniki tam są ustalone jeszcze przed startem imprezy.

Maciusiowy - Czw 12 Sty, 2012

pP napisał/a:
ciekawe jakby do Ciebie zadzwonili to byś odmówił:
" dzień dobry, chcielibyśmy, aby Pan wziął udział w naszym projekcie.blebleble...1dzień zdjęciowy.stop.50tys.stop.zgadza się pan?stop."

i tak razy tyle marek ile reklamuje. dziekuje


to zależy od mojego stanu finansowego na ten moment...małysz chyba do biedoty, czy też finansowej klasy średniej się nie zalicza, więc mam wrażenie, że mógłby lepiej selekcjonować oferty. Szołbiznes nie polega moim zdaniem na łapaniu wszystkiego, czy braniu udziału we wszystkim, co zostanie Ci zaproponowane hmmm? :> Chyba, że chodzi o szołbiznes niskich lotów...

iQ napisał/a:
Malysz byl juz w tancu z gwiazdami?


jeszcze nie :]

Bart - Czw 12 Sty, 2012

Adam Małysz - orzeł zwisły!
Maciusiowy - Czw 12 Sty, 2012

Bart napisał/a:
Adam Małysz - orzeł zwisły!


to prawda!

Yarko - Czw 12 Sty, 2012

Maciusiowy ma racje, c'mon takie reklamy to są dla Ryśka z Klanu a nie dla Małysza
pP - Czw 12 Sty, 2012

a skąd wiecie czy nie dostał reklamy od masarni albo kebabu w bytomiu?
pamiętajcie tylko, ze taki małysz do biedoty nie należy ale tez pracować nie bedzie (bo nie ma doświadczenia zapewne) i kasy brać nie ma skąd jak mu sie ta odlozona skończy :)

p.s nie bronie go! ;)

Marek23 - Czw 12 Sty, 2012

Cytat:
Jak mam być szczery to w dooopie mam takie newsy, myśle ze Ty Małysza autem byłbyś już top 10

Proszę Cię,nie obrażaj naszego największego skoczka, który przy okazji jest świetnym rajdowcem.

was79 - Czw 12 Sty, 2012

pP napisał/a:
a skąd wiecie czy nie dostał reklamy od masarni albo kebabu w bytomiu?
pamiętajcie tylko, ze taki małysz do biedoty nie należy ale tez pracować nie bedzie (bo nie ma doświadczenia zapewne) i kasy brać nie ma skąd jak mu sie ta odlozona skończy

p.s nie bronie go!


zdobył przecież medal na olimpiadzie - to ma emeryture z tego tytułu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group