To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Cross Country] DAKAR 2012

pP - Czw 12 Sty, 2012

zgadzam się z piterem..małysz na 100% dojedzie! :)
Yarko - Czw 12 Sty, 2012

Yarko napisał/a:
Maciusiowy ma racje, c'mon takie reklamy to są dla Ryśka z Klanu a nie dla Małysza


Rzeczywiście straszny ze mnie hejter.
Właśnie dlatego, że cenię Małysza za jego osiągnięcia sportowe, to nie pasuje mi to, że w głupi sposób sprzedaje swój wizerunek po zakończeniu kariery. Po prostu nie pasuje do niego taka żenada ( reklamy herbaty, tańce z gwiazdami itd. ) i myślę, że sam niedługo dojdzie do takich wniosków.

was79 - Czw 12 Sty, 2012

fajny jest ten hejter ze strony fejsbukowej mbcars :lol2:
Maciusiowy - Czw 12 Sty, 2012

was79 napisał/a:
fajny jest ten hejter ze strony fejsbukowej mbcars


poka poka :D

was79 - Czw 12 Sty, 2012

ten, co pod co drugą oferte pisze o tiburonie:


Cytat:
Adam Lipinski
Ja bym się bał zasypiac po kupnie http://www.bezwypadkowy.n...17u257007#20509

Maciusiowy - Czw 12 Sty, 2012

kolejny zadowolony klient :>
was79 - Czw 12 Sty, 2012

nie klient, bo auto dalej na sprzedaż:
http://mbcars.otomoto.pl/...-C22223946.html

kubas - Czw 12 Sty, 2012

Franek napisał/a:
grubo
bez tajemnic :)


Cytat:
Centrum Samochodów Używanych MBcars s.c. Proszę Pana nie wiem czy zwrócił Pan uwagę, ale w ogłoszeniu Tiburona nie jest napisane, ze jest bezwypadkowy. Dysponujemy tymi zdjęciami i klient który będzie zainteresowany tym samochodem wejdzie w ich posiadanie! Jeżeli ma Pan jakieś pytania lub obiekcie proszę o kontakt telefoniczny lub zapraszam na spotkanie. Jak rownież pisanie n/t w odpowiednim albumie. Pozdrawiam Marcin Mrożek

Maciusiowy - Czw 12 Sty, 2012

kubas napisał/a:
Franek napisał/a:
grubo
bez tajemnic


Cytat:
Centrum Samochodów Używanych MBcars s.c. Proszę Pana nie wiem czy zwrócił Pan uwagę, ale w ogłoszeniu Tiburona nie jest napisane, ze jest bezwypadkowy. Dysponujemy tymi zdjęciami i klient który będzie zainteresowany tym samochodem wejdzie w ich posiadanie! Jeżeli ma Pan jakieś pytania lub obiekcie proszę o kontakt telefoniczny lub zapraszam na spotkanie. Jak rownież pisanie n/t w odpowiednim albumie. Pozdrawiam Marcin Mrożek


nie kłócę się, ale w specyfikacji jest mowa o airbagu, który jak widać na zdjęciach z usa wystrzelił i jakoś nie chcę mi się wierzyć, że zostało to uzupełnione - fakt faktem, nikt nie napisał, że fura bezwypadkowa

M - Czw 12 Sty, 2012

Wydzielić?
Bart - Czw 12 Sty, 2012

Maciusiowy napisał/a:

nie kłócę się, ale w specyfikacji jest mowa o airbagu, który jak widać na zdjęciach z usa wystrzelił i jakoś nie chcę mi się wierzyć, że zostało to uzupełnione - fakt faktem, nikt nie napisał, że fura bezwypadkowa


ee, poduszki się tanio naprawia. Trochę tak po polaczkowatemu, ale działają. Wkładasz w miejsce fabrycznej poduszki używaną (sprawną) z innego rozbitka/anglika, programujesz kompa, ew. wymienia się sterowniki poduszek. System nie wykazuje błędów, poduszka jest na miejscu i w wypadku kolejnego dzwona powinna zadziałać prawidłowo. Cała operacja to paręset złotych.

Mick - Czw 12 Sty, 2012

A wracając do tematu Dalaru to czy Holek wystartował dzisiaj? Jak mu idzie?
Anonymous - Czw 12 Sty, 2012

http://www.tvn24.pl/-1,17...,wiadomosc.html
Bonczek - Czw 12 Sty, 2012

Lipa z Hołkiem :/ oby Adaś dalej szedł w górę :jupi:

Co do tego typa od Hyundaia - typowy internetowy hejter :)

Bart - Czw 12 Sty, 2012

Bonczek napisał/a:
typowy internetowy hejter :)


całe szczęście, że tutaj takich nie mamy :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group