To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Felgi

kubas - Pon 14 Lis, 2011

Lejek kup 15" stalufelgi z C5, komplety chodzą po 400pln, będziesz miał mega lekko :) Coś poniżej 5kg/szt nie pamiętam teraz dokładnie...


dobra mam: 4,9kg/szt

Lejek - Pon 14 Lis, 2011

kubas napisał/a:
4,9kg/szt


Serio ?? Nie chce mi się wierzyć. Mam też 15" od xsary/306 na to załozone R888 i nie sa aż tak lekkie. Mogę powiedzieć, że czasami łapy mi urywa jak to z piwnicy targam :)


Jeśli oczywiście mówimy o czyms takim:

Link

kosmita - Pon 14 Lis, 2011

Lejek napisał/a:
Tak btw. co się poprawia gdy odchudzamy masę nieresorowalną czyli np. felgi?

przyspieszenie, praca zawieszenia

rasta - Pon 14 Lis, 2011

20 km zrzucone na kołach to jakbyś zrzucił 120 kilo z masy fury - dane niepotwierdzone.
M - Pon 14 Lis, 2011

zaraz zaraz ja wazylem swoje oz f1 i jedna sztuka wazy 6,5kg wiec tragedii nie ma.
Lejek - Pon 14 Lis, 2011

M napisał/a:
6,5kg


W 15" ? Jeśli tak to szukam F1 bo tego troche na rynku wtórnym znajdę chyba, że rzeczywiście stalówka bedzie lżejsza :P

M - Pon 14 Lis, 2011

Ale stalowka nie odbierze Ci tyle ciepla z hamulcow pozatym sie wygina.
kubas - Pon 14 Lis, 2011

Lejek napisał/a:
kubas napisał/a:
4,9kg/szt


Serio ?? Nie chce mi się wierzyć. Mam też 15" od xsary/306 na to załozone R888 i nie sa aż tak lekkie. Mogę powiedzieć, że czasami łapy mi urywa jak to z piwnicy targam :)


Jeśli oczywiście mówimy o czyms takim:

Link


A widać że żartowałem ?

http://allegro.pl/citroen...1893202933.html te ważą 4,9kg/szt To jest felga aluminiowa która wygląda jak stalówka. Więcej tłumaczył nie będę.

kubas - Pon 14 Lis, 2011

M napisał/a:
Ale stalowka nie odbierze Ci tyle ciepla z hamulcow pozatym sie wygina.


To jest aluminiowa felga! Na torze to nie wiem co ci się tam wygnie. Zaraz dostaniesz warna za ignorancje! :D

Lejek - Pon 14 Lis, 2011

kubas napisał/a:
Więcej tłumaczył nie będę.


Dzięki, nie tłumacz bo już nie ma potrzeby. Poprostu nie wiedziałem, że coś takiego istnieje :oops:

Ciekawe jak by sie właśnie na torze sprawdziła, czy nie będzie za mięka (słaba) itd....

kubas - Pon 14 Lis, 2011

No, pomógł się należy! Jak nie jeździsz po szutrach dziurach itd. to jest nalepsze rozwiązanie. Łabałbał już do swojego puga takie zanabył :)
M - Pon 14 Lis, 2011

Ale to jest 6 cali felga - troche slabo
kubas - Pon 14 Lis, 2011

Lejek napisał/a:
Ciekawe jak by sie właśnie na torze sprawdziła, czy nie będzie za mięka (słaba) itd....


Na tor będzie idealna, setki grubo zrobionych pugów w UK jeżdżą na takich felgach.


Cytat:
Ale to jest 6 cali felga - troche slabo


Ory felga z 205gti ma takie dane 6,00 J15 CH 4-19 - ET19 i na niej 195/50/15 R888 leży idealnie. Pasuje idealnie, et idealne. Więc co tu ma być słabego?

Lejek - Pon 14 Lis, 2011

kubas napisał/a:
No, pomógł się należy!


Jak mam ci kliknąć ? Bo bez siary rozwaliłeś mnie w tym momencie ! ;/

Janusz - Pon 14 Lis, 2011

Nie jaki Marek W. wspominał kiedyś o wielkiej akcji serwisowej związanej z tymi felgami, podobno były wymieniane bo duża cześć była wadliwa... i teraz na rynku wtórnym nigdy nie wiadomo które się kupuje :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group