To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Cross Country] DAKAR 2012

GeKo - Nie 15 Sty, 2012

słabo to ujął PRowo :D
Vlodarsky - Nie 15 Sty, 2012

Marek23, wiesz, że Cię lubię Marek :) ale Ty byś powiedział na jego miejscu " ja pier.dole byłem sto razy lepszy od tego ciecia Hołka - nie spada - to ja jestem królem "
Marek23 - Nie 15 Sty, 2012

Vlodarsky napisał/a:
Marek23, wiesz, że Cię lubię Marek :) ale Ty byś powiedział na jego miejscu " ja pier.dole byłem sto razy lepszy od tego ciecia Hołka - nie spada - to ja jestem królem "

Ziom, to,że sobie pisze na forum,że wyjasniam wszystko i wszystkich to mozna sobie roznie interpretowac. Nigdy czegos takiego bym nie powiedzial kiedy cala Polska slucha. A poza tym nawet jesli tak bym powiedzial, to i tak Adam jest wieśniakiem, a ja w tym scenariuszu również. Argument conajmniej nietrafiony.

Jak dla mnie Adam jest imbecylem.

GeKo - Nie 15 Sty, 2012

:rotfl:
Lepiej, Maras by zaproponował powrotny wyścig do europy.

rasta - Nie 15 Sty, 2012

Marek23 napisał/a:
Jak dla mnie Adam jest imbecylem.


:wall: :wall: :wall:

GeKo - Nie 15 Sty, 2012

ale tak serio ilu gości ukonczylo ten Dakar?
a ilu kiedy jechal Holek.
W pierwszym starcie Holek raczej mial ciulaty sprzet i mega duzo awarii.
Adam stary sprzet ale terenwoka z krwi i kosci do ścigania sie.

Takze wypowiedz trochę slaba jednak.

Marek23 - Nie 15 Sty, 2012

Ale to wogole nie wypada takich rzeczy mowic. Nie lubie Holka,ale sorry ku,rwa mistrz europy w rajdach, na pamiec jadac,ale jadac 5 w WRC w Polsce. Ogarnia auto jak zły. W Dakarze ma pecha,ale wygrywał w tym roku oesy. A ten idiota z Wisły mówi,że jest lepszy od Hołowczyca? Czy mnie coś mineło? Czy Adam ma rekord trasy Wisła-Szczyrk na śniegu lub asflacie? Nawet tego ku,r,wa nie ma. Idąc tym tropem jak pojadę RSMP cliówką, Kajtkowi się zepsuje auto i nie dojedzie to powiem "wygrałm z Kajtem".

rasta napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Jak dla mnie Adam jest imbecylem.


:wall: :wall: :wall:

Eh,zmienilem podpis. Zyj sobie Rasciak :wall:

rasta - Nie 15 Sty, 2012

Ale co widziałeś nagranie z tej wypowiedzi Małysza? Co nagle strona WWW TVN jest twoja wyrocznią, we wszystko co napiszą ślepo wierzysz? Nie wiesz w jakim kontekście to powiedział może żartobliwe, może nie, ale na pewno za pochopnie stawiasz :kropokę na i".
Marek23 - Nie 15 Sty, 2012

Zartobliwie to moze zonie tak powiedziec. Jak powiedzial to nieswiadome to po prostu jest niezbyt madry,jesli takie wyrazenie Cie zadowoli.
rasta - Nie 15 Sty, 2012

Dobrze, że ty jesteś najmądrzejszy :lol2:
Marek23 - Nie 15 Sty, 2012

Moze gadajmy o Dakarze. Jestem czesto w Wawie, chcesz mi cos powiedziec, to wal na PW. Wyslucham.
rasta - Pon 16 Sty, 2012

Chcesz mi coś powiedzieć to wpadaj do Flockarni adres znajdziesz w sieci.
Wysłucham.

Przem_106 - Pon 16 Sty, 2012

Marek przykro patrzec jak tracisz kibicow, a twoja nieskromnosc razi i mnie.
Sory ziom, ale nie dorastasz Małyszowi do pięt.
Najbardziej szanuję cię za Igrzyska, ze byłes i prawdopodobnie dałes z siebie wszystko. Małysz tez był i zdobył az 4 medale.
Teraz oboje wzieliscie się za samochody. On ukonczył najtrudniejszy rajd terenowy na swiecie i wypadł wynikowo lepiej niz Hołek w debiucie. Ty w swoim debiucie RPP nawtet nie wystartowałes.
Zresztą twoj rajdowy bilans nie jest za bardzo imponujący.
Na 6 prob startow w RPP tylko raz dotarłes na metę, w tym 3 rajdy były pod twoją chałupą, ktorych nie ukonczyłes.

EmerytRs2 - Pon 16 Sty, 2012

to temat o muzyce country i rowerach kross ;D
Marek23 - Pon 16 Sty, 2012

Przem_106 napisał/a:
Marek przykro patrzec jak tracisz kibicow, a twoja nieskromnosc razi i mnie.
Sory ziom, ale nie dorastasz Małyszowi do pięt.
Najbardziej szanuję cię za Igrzyska, ze byłes i prawdopodobnie dałes z siebie wszystko. Małysz tez był i zdobył az 4 medale.
Teraz oboje wzieliscie się za samochody. On ukonczył najtrudniejszy rajd terenowy na swiecie i wypadł wynikowo lepiej niz Hołek w debiucie. Ty w swoim debiucie RPP nawtet nie wystartowałes.
Zresztą twoj rajdowy bilans nie jest za bardzo imponujący.
Na 6 prob startow w RPP tylko raz dotarłes na metę, w tym 3 rajdy były pod twoją chałupą, ktorych nie ukonczyłes.

Nie rozumiem. Odnoszę sie do słów Małysza jako kibic, przeciętny "Kowalski". Małysz jest najlepszym skoczkiem wszechczasów, ja zawsze lubiałem snowboard i sie załapałem na olimpiadę. Po co wogóle o tym mówić?
To samo z rajdami. Mam licencję, spróbowałem sił w RPP, który jesli chodzi o poziom,itd jest amatorką mimo wszystko. Żaden ze mnie kierowca rajdowy w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Co to ma do Dakaru?

Dlaczego nie mogę skrytykowac słów Małysza jako kibic bez wyciągania mojej przeszłości/teraźniejszosci gdzie sporty które uprawiam to hobby, jak bardzo ambitnie bym do nich nie podchodził.
Małysz palnął głupotę, a Ty mi tu piszesz,ile rajdów ukończyłem. Zrozum,że Małysz jest Małyszem,ja jestem kibicem,ot tyle. Nie wiem czy rozumiesz, co chcę Ci przekazać,ale trochę złych argumentów uzywasz. Nie musze byc Markiem Kondratem,żeby skrytykowac Borysa Szyca...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group