To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Felgi

kamil - Śro 26 Lut, 2014

od jakiegoś zbyszka z allegro, co nic nie zmienia bo każdy z nas mógłby kupić z fuckupem
PiTT - Śro 26 Lut, 2014

Jakarti napisał/a:
a gdzie ty je kupiles ze taki bubel?
u kubasa mozna oddac oponki, kwestia oplacenia kuriera , kilka dyszek ;)
za błedy koooorwa trzeba płacić! :rotfl:

na allegro kupilem, mialy byc idealne :D
ale bez problemu moge oddac, przeprosili i nie robia problemu

Jakarti - Śro 26 Lut, 2014

idz do sklepu jak czlowiek, pokaz palcem, ze chcesz te
popros zeby Ci wrzucili to na oponke w cenie i na auto w cenie i jeszcze loda i kawe w cenie

na choooj Ci ten internet..

PiTT - Śro 26 Lut, 2014

Jakarti napisał/a:
idz do sklepu jak czlowiek, pokaz palcem, ze chcesz te
popros zeby Ci wrzucili to na oponke w cenie i na auto w cenie i jeszcze loda i kawe w cenie

na choooj Ci ten internet..

Kuba, nie jestes w temacie najwidoczniej :)
po prostu ma to byc oryginal w uzywce... jedyny sklep jaki przychodzi mi do glowy to allegro :)

Jakarti - Śro 26 Lut, 2014

chyba Ty nie jestes w temacie siebie
od kiedy uzywki koorwa kupujesz? chcesz zebysmy kupowali od Ciebie pozniej produkty z trzeciej reki?! apeluję!

Kenet - Śro 26 Lut, 2014

Ja kupiłem za 1100 zł felgi 17" z oponami zimowymi do BMW. Felgi miały przejeździć zimę i później iść na upalanie. Okazało się, że jedna pęknięta tak jak powyżej, opona śmietnik bo jechana na kapciu. Miałem odesłać, ale że to z przeznaczeniem do upalania to pospawam to za czteropak u znajomego, 2 opony kupiłem od kamilla za 50 zł ;D , a sprzedawca oddał mi 500 zł :]

Skusił mnie wzór a'la csl e46 xD Oczywiście komplet miał być idealny... Piszę bo zawsze to raźniej wiedzieć, że nie tylko mnie ktoś chciał wydymać.

Jakarti - Śro 26 Lut, 2014

PiTT napisał/a:
po prostu ma to byc oryginal w uzywce...

hehe
przypomnial mi sie jeszcze typ od opon jak miales lexusa
"Panie?!. do takiego auta uzywki?! " :D

PiTT - Śro 26 Lut, 2014

ja pierwsze felgi do golfa kupilem oryginalne 18 i na serio byly igla
tyle ze nie kupilem ich okazyjnie :)

Kamill - Śro 26 Lut, 2014

Kenet napisał/a:
Ja kupiłem za 1100 zł felgi 17" z oponami zimowymi do BMW. Felgi miały przejeździć zimę i później iść na upalanie. Okazało się, że jedna pęknięta tak jak powyżej, opona śmietnik bo jechana na kapciu. Miałem odesłać, ale że to z przeznaczeniem do upalania to pospawam to za czteropak u znajomego, 2 opony kupiłem od kamilla za 50 zł ;D , a sprzedawca oddał mi 500 zł :]

Skusił mnie wzór a'la csl e46 xD Oczywiście komplet miał być idealny... Piszę bo zawsze to raźniej wiedzieć, że nie tylko mnie ktoś chciał wydymać.

Bo felgi to sie kupuje u mnie, bierz te 2x bbs-y, btw Rasta już podobno opony łata możesz te 2 kolejne zimówki też zreanimować.

PiTT - Śro 26 Lut, 2014

Panowie nie ma co pierdolic
to jest allegro wiec kazde gowno mozna dostac
sprzedawca jest ok bo proponuje mi zwrot 1/4 ceny lub oddanie wszystkich
obawiam sie sztukowania ze wzgledu na odcien... z drugiej strony nie wiem czy odsylac wszystkie skoro moge sobie dokupic 1
stan na serio miodzio tych felg... poza ta peknieta :D

Niemy - Śro 26 Lut, 2014

ja ostatnio kupiłem jedną sztukę, pytałem czy wszystko z nią ok, sprzedawca zapewniał, że taak, tylko do wyważenia i zamontowania. Przyszło takie jajo, że się nawet wyprostować nie dało :]

POLSKA!

PiTT - Śro 26 Lut, 2014

do audi kupilem 1 ori sztuke na zapas... mala kasa, wiec chcialem aby tylko nie byla spawana
okazalo sie ze calkiem fajny stan i prosciutka
mysle ze handlarzyny nie ogarniaja biznesu, wszedzie kopiuja te same opisy, 100% oryginal, 100% prosta, 100% idealna
a nawet nikt ich nie sprawdza przed wyslaniem... chociaz nie kumam jak mozna nie zobaczyc takiego pekniecia przed wysylka
moze liczyli ze uda sie zalozyc opone i nikt nic nie zobaczy :/
tak czy owak... mysle czy nie zostawic jednak tych 3 i dokupic 1...

karoluPL - Śro 26 Lut, 2014

Panowie, ma ktoś doczynienia z dystansami pod felgi ? Chciałem lekko poszerzyć clio i koniecznie pandę, bo wygląda jak na szczudłach ;D

Nie ukrywam, chętnie bym przytulił przykręcane dystanse, ale takie z dłuższymi śrubami też ujdą.. Ktoś ma jakieś dojście, albo sprawdzone miejsce w internetach/allegro ?

edit.
inna sprawa, że zdania są podzielone, więc zastanawiam się do końca jaki to ma sens w przypadku clio, gdzie jest przesunięte koło na zewnątrz, przez co inna jest śladowość skrętu ( czy jakkolwiek to inaczej nazwać w sposób odrobinę techniczny ? ) Czy przy 15-20mm na koło, to chyba nie będzie tragedii przy zmianie z et 37 na 22-17 po dystansach?

koma600 - Śro 26 Lut, 2014

PiTT, jeżeli nie ma problemu z dostaniem a sprzedający oda ci kaski trochę to ja bym tak zrobił skoro wszystko jest spoko.
PiTT - Śro 26 Lut, 2014

podjade do wulkanizacji i sprawdze 3 pozostale, jak beda proste to chyba tak zrobie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group