To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - BMW 120D E87 polift

Kamill - Śro 20 Wrz, 2017

Kolega ma e91 2005 i v60 2015r. Oba 2.0d. Mówi że w e90 jest ciszej i przyjemniej jeździ się na trasie przy wyższych prędkościach :) Volvo polski salon bezwypadkowy.
Natomiast u mnie w e91 po założeniu eibacha i nałożeniu niewidzialne wycieraczki skrzypią boczne szyby przy pokonywaniu nierówności które skręcaja nadwozie. Nie wiem tylko czy to po wycieraczek czy po eibachu :)

PiTT - Śro 20 Wrz, 2017

ale i tak wszystko zalezy od tego jak ktos szanowal
ostatnio widzialem na grupie volvo jak ktos wrzucil xc70 z przelotem 400tys+ a fotele wygladaly jak takie co w ogloszeniach maja ok. 100tys :D
nie chce nawet zgadywac ile musza miec przelotu te volviaki z fotelami zajechanymi jak fotel w kamazie... ale przebieg sztywno trzymany, nie więcej niż 180k :D

itr 911 - Śro 20 Wrz, 2017

Standardowo wypowiedzi nie na temat...LUBIĘ TO! :jupi:
Bunia ma ponad 180T KM i wnętrze wygląda bdb.
Pomimo, że plastiki nie sa rewelacyjnej jakości to są dobrze spasowane.
Te auta z przebiegami sporo powyżej 200tys wyglądają w środku dobrze, a te już zmęczone to mają min 3 z przodu...
Co do passata to od b8 wnętrze wykonie/materiały dla mnie premium.
Jeżdzę wieloma autami i typowe segment premium potrafi rozczarować.

Co do jedynki to wczoraj ogłoszenie i na jutro oglądara przez babeczkę ;D

Nie potrafię z kobietami rozmawiać o autach, więc pewnie nic z tego nie wyjdzie :lol2:

Ryba - Śro 20 Wrz, 2017

Tak na szybko, bo w temacie napisane jest polift a wygląda tak samo jak każda inna jedynka.. ?
Też mam jedynkę, stąd pytanie :rotfl:

PiTT - Czw 21 Wrz, 2017

polift wizualnie nieco się różnił, inne lampy, inny zderzak, inna nerka, w środku podobnie ale daszek zegarów z miekkiej gumy bo w przedlifcie był taki dramatyczny plastik - co ciekawe to ten daszek wymieniłem sobie w kilkanaście min bo pasuje od polifta :)
no i beemka jest magiczna jesli chodzi o wymianę elementów, wszystko plug&play :)
w żadnym aucie grzebanie przy furze nie jest tak proste i przyjemne.

Co do passata to ja pisałem o b7 czyli tym co mialem, zgadzam się że b8 to już klasa prawie audi jesli chodzi o materiały... to jest przeskok o lata swietlne w porównaniu do b7

itr 911 - Czw 21 Wrz, 2017

Dokładnie b8 prawie ałdi :rotfl:

ma się ten magnes pierwszy klient (kobieta z "doradcą")po kilku godzinach ogłoszenia i sprzedany.
Dzwonią kolejni, ale same laski ;D

ZAMYKAMY

Może już wystawie miniego bo pewnie do roku będę sprzedawał :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group