To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Pytania i odpowiedzi w zakupie/sprowadzeniu auta

Anonymous - Czw 06 Lut, 2014

Jakie są strony z autami do sprowadzenia z Francji ? A z Belgii nie kojarzę żeby można było sprawdzić ich historię
kosmita - Czw 06 Lut, 2014

Nie wiem czy to gdzieś na stronie można sprawdzić, ale każdy sprzedawany w Belgii samochód musi mieć kwit potwierdzający przebieg.
Vlodarsky - Czw 06 Lut, 2014

kosmita napisał/a:
Nie wiem czy to gdzieś na stronie można sprawdzić, ale każdy sprzedawany w Belgii samochód musi mieć kwit potwierdzający przebieg.


zajebiście ! dzięki :)

GeKo - Czw 06 Lut, 2014

Vlodek jeśli wiesz które ASO sprzedało to bez problemów udzielą Ci informacji, w przypadku grupy VW to każde ASO tamtejesze udzieli pełnej historii mailowo.

A przynajmniej do tej pory nie spotkałem problemów jak znajomo coś sprawdzali odnośnie fur z belgii.

Niemy - Czw 06 Lut, 2014

kosmita napisał/a:
Nie wiem czy to gdzieś na stronie można sprawdzić, ale każdy sprzedawany w Belgii samochód musi mieć kwit potwierdzający przebieg.


nigdy się z czymś takim nie spotkałem, a kupiłem już pare fur z Belgii

kamil - Czw 06 Lut, 2014

ja też sprawdzając kiedyś Saaba napisałem do Belgijskiego ASO bo handlarz nie miał książki...Ale miał za to jakieś papiery z serwisów. Tego samego dnia otrzymałem odpowiedź , ze było u nich ostatni raz rok temu i miało 250 tys km. Cud się stał bo rok później u Pana handlarza miał 200 tys :)
kosmita - Czw 06 Lut, 2014

Gdzieś ostatnio czytałem, że w Belgii mają taki system, że jak sprzedajesz samochód, to musisz mieć kwit potwierdzający przebieg itp. Niestety zapomniałem nazwę :wall:
kosmita - Czw 06 Lut, 2014

Znalazłem:
http://www.car-pass.be/en...s-car-pass.html

zefir - Czw 06 Lut, 2014

dokładnie tak jest, ostatnio zajmuje sie Belgia w robocie i kazde auto amortyzowane ma takie cos.
Vlodarsky - Czw 06 Lut, 2014

Faktycznie Panowie. Byłem dzisiaj coś oglądać i poza wszelkimi kwitami z serwisu miał też ten kwitek co mówicie. Jakiegoś bardzo uczciwego sprzedającego trafiłem, aż się zdziwiłem... Dla kogoś oglądałem, żeby nie było :)
Niemy - Czw 06 Lut, 2014

aa faktycznie, carpass, tylko ze nie wszystkie auta to posiadają :)
Bonczek - Pią 07 Lut, 2014

www.hothatch.org/experts
Vlodarsky - Pią 07 Lut, 2014

polecam stronę auto dna - super sprawa jako uzupełnienie sprawdzenia auta przed zakupem
EmerytRs2 - Pią 27 Lis, 2015

100kkm...chyba stoi od jakis 10 lat. :D
was79 - Pią 27 Lis, 2015

Przebieg sprawdzony, we wszystkich miejscach, macher kluczykowo-komputerowy się lekko zdziwił, po czym wyszarpał tunel w jagu xj i zaczął odpalać na krótko :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group