To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - od 0 do 100 km

Vlodarsky - Sob 22 Kwi, 2006
Temat postu: od 0 do 100 km
nie wiem czemu tak jest ale jak wiadomo rozsypał mi się katalizator i założyłem jakąś tam strumienice... jak wiadomo tylko sobie pogorszyłem jazde tym pomysłem... ale wcześniej na 2 biegu rozpędzałem się do około 98 a teraz do około 103 km/h - dziwne czy normalne ?
Anonymous - Sob 22 Kwi, 2006

103 jest w granicach 98 :D
Vlodarsky - Sob 22 Kwi, 2006

mówisz o przekłamaniu licznika ?

ile zazwyczaj kłamią liczniki ?

Anonymous - Sob 22 Kwi, 2006

Przeważnie tak z 10% zawyżają przy większych prędkościach... ale to różnie bywa.
carlose - Sob 22 Kwi, 2006
Temat postu: Re: od 0 do 100 km
Vlodarsky napisał/a:
nie wiem czemu tak jest ale jak wiadomo rozsypał mi się katalizator i założyłem jakąś tam strumienice... jak wiadomo tylko sobie pogorszyłem jazde tym pomysłem... ale wcześniej na 2 biegu rozpędzałem się do około 98 a teraz do około 103 km/h - dziwne czy normalne ?

no to chyba dupnie jest - że jedziesz dłużej na biegu nie .. ? :) - czyli strumienica pogorszyłą :D

Vlodarsky - Sob 22 Kwi, 2006

zgadza się w sumie carlose.... :/
dzik - Sob 22 Kwi, 2006

Hmm, strumienica podobno jest cudowna ale zeby zmieniala przelozenia w skrzynii to jeszcze nie slyszalem :D
Vlodarsky - Sob 22 Kwi, 2006

dzik - zgadzam się z tym co mówisz, że nie ma to właściwie znaczenia ale jest jak jest i ja tego nie wymyśliłem.

Mam nadzieje, że to nie jest złudzenie... no ale raczej aż tak bym sie nie pomylił :/

Prezesiak - Nie 23 Kwi, 2006

Heh troche dziwna sprawa. Moze masz jakis magiczny komputer ze zmienna odcinka :D
Loko - Nie 23 Kwi, 2006

Magia strumiennic się potwierdza :D
Vlodarsky - Nie 23 Kwi, 2006

jedyne rzeczy które zmieniłem w samochodzie to zamiast kata strumienica i troche większe koła... ale od kół to prędkościomierz by nie pokazywał więcej bo licznik jest napędzany ze skrzyni... a no i od różnych kół też by nie było aż takiej różnicy.


Loko napisał/a:
Magia strumiennic się potwierdza

strumienica to najgorsze gówno jakie może być... dałem się namówić bo nowy kat troche drogi by był a aż tyle kasy nie miałem a druga sprawa, że wolałem to zamiast przelotowego... teraz to bym wolał przelotowy :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group