To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Ściganie w Tychach,21 maja

Niemy - Pią 26 Maj, 2006

ostro panowie....ostro

...no to chyba musicie sie spotkac na kresce, ewentualnie odcinku

Anonymous - Pią 26 Maj, 2006

Niemy napisał/a:
ostro panowie....ostro

...no to chyba musicie sie spotkac na kresce, ewentualnie odcinku


wiesz ja nie chce nikogo obrażac, ale nie lubie byc obrazanym, chyba kazdy to zrozumie :549:

Jakarti - Pią 26 Maj, 2006

panowie - dajcie sobie na wstrzymanie - nie jestesmy tu po to zeby nam sie nasze nawzajem auta podobaly tylko zeby pogadac wiec pomimo ostrych slow krytyki to skoro czyms takim jezdzicie to krytyke odeprzyjcie albo przyznajcie racje , nie ma co sie tutaj rzygami wymieniac..
milej nocy. grown up.

Dariano - Pią 26 Maj, 2006

Panowie prosze o spokoj. Nie chodzi tu o to ze ktos kogos obraził czy cos ale tak na przyszosc napisze ze na tym forum z tego co sie orientuje zbyt wielu zwolennikow tuningu wizualnego to raczej tu nie ma wiec nie liczyłbym tu na jakies oklaski i wzruszenia. jeden woli to drugi tamto tak wiec uszanujmy sie nawzajem.
Anonymous - Pią 26 Maj, 2006

spoko spoko ja wyrazilem tylko swoje zdanie.a widze ze kolega zaczepny troche jest i zarejestrowal sie po napisani uposta przezemnie.ja wyrazilem tylko swoje zdanie.mimo slow ktore padly i tak jestem chetny do ustawki na kresce :) z mojej strony to koniec tego tematu.chyba ze kolega bedzie w kraku i bedzie sie chcial scigac.
Anonymous - Pią 26 Maj, 2006

napewno bedzie w krk i mysle ze chetnie sie sprawdzi z vts :)

gdyby ktos byl w okolicach Tychow to zapraszamy... my chetnie ;)

anjas - Pią 26 Maj, 2006

No to napiszcie ładnie co wyjdzie z konfrontacji VTSa z Punto 1.2T. Może być ciekawy wyścig.

A tak przy okazji, to jaka moc drzemie w tym punciaku? Jakie ma osiągi?

Pzdr. dla wszystkich ekstrementatorów :D (to taki delikatny pstryczek za to wzajemne rzyganie na siebie ;) )

A tak serio, to staramy się, żeby atmosferka była na tym forum rodzinna, a przynajmniej u mnie w rodzinie nikt na siebie nie haftuje... Ale ja to jakiś pojebany jestem! :D ;)

Anonymous - Pią 26 Maj, 2006

anjas napisał/a:
No to napiszcie ładnie co wyjdzie z konfrontacji VTSa z Punto 1.2T. Może być ciekawy wyścig.

A tak przy okazji, to jaka moc drzemie w tym punciaku? Jakie ma osiągi?

Pzdr. dla wszystkich ekstrementatorów :D (to taki delikatny pstryczek za to wzajemne rzyganie na siebie ;) )

A tak serio, to staramy się, żeby atmosferka była na tym forum rodzinna, a przynajmniej u mnie w rodzinie nikt na siebie nie haftuje... Ale ja to jakiś pojebany jestem! :D ;)


jak bede w krakowie to bardzo chetnie sprawdze punciawke z vtsem, i jak kune napisał, jezeli ktoś bedzie w okolicach Tychów to zapraszamy na sciganko w rodzinnej atmosferze hehehe :564:

Anonymous - Pią 26 Maj, 2006

a ja mam nadzieje ze atmosfera tego forum pozostanie taka jaka byla zawsze a takie incydenty nie beda mialy juz miejsca. TO wlasnie rozni forumHHorg od innych.
Anonymous - Pią 26 Maj, 2006

a juz zbastowalem i jestem Ciiiii :) kurde dzis jechalem przez tychy ale busem :) a busem sie nei bede sigal :D
Michał - Śro 31 Maj, 2006

hahah
kurwa jak ja chciałbym to zobaczyc jak dwóch gostków rzuca pawie/wieloryby sobie na twarz hahaha :D
spokojnie panowie :D tu zawsze było miło i zawsze będzie ;)

PS.dariano ma racje :564:

Anonymous - Nie 04 Cze, 2006

panowie, pod koniec Czerwca w Tychach zapowiada sie jakis zlot(?) tuningowy... moze ktos ma ochote wpasc?? oczywiscie mozemy ustukac jakis (nie)legal ;)

no chyba ze w Niedziele (11.czerw.) ktos wpada do Kato pod Silesie?

Niemy - Śro 07 Cze, 2006

ja w sumie to moge wpasc, moze nie bedzie to pokaz wiejskiego tuningu i bedzie na co popatrzec
strick - Śro 07 Cze, 2006

Kune daj znać kiedy i gdzie w tychach! A co do katowic to jeszcze niewiem w jakiej fornie bede! W sobote kumpel urodzinki robi! Więc wiecie jak będzie! :D
Anonymous - Śro 07 Cze, 2006

o Tychach wiecej tutaj:
http://forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=87357

kolesia nie znam, wiec nie wiem co z tego bedzie, ale niby zapiete na ostatni guzik.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group