Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Ściganie w Tychach,21 maja
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Nie 21 Maj, 2006   Ściganie w Tychach,21 maja

Uff, niedawno wróciłem. Startowało ponad 100 samochodów, od malucha z silnikiem z Zastawy plus turbo, przez pełno hothatchy aż do Imprezy STI i EVO 5 RS. W moim 106 coś się stało z pedałem hamulca, zrobił się mięki i wpadał do środka. Dało się dobrze hamować, ale musiałem max wciskać pedał, a to przeszkadzało, szczególnie z międzygazem na redukcjach...
Ogólnie próba na torze Fiata bardzo szybka, na dojściu do ostatniej, bardzo szerokiej szykany miałem 140 km/h. Niestety na 1 przejeździe zwiedziłem pole, coś slick nie pokleił :D . Ale czasy były ok. Ogólnie byłem 2 w klasie i 6 w generalce. Pierwsza trójka generalka: 1, Impreza STI(bug eye), Clio Williams(174 konie, genialny kierowca), 3 clio sport ragnotti. Ja w klasie dostałem od wściekłej corsy gsi w starej budzie, gdyby nie pole, może bym wyjął, ale olać gdybanie. Z ciekawych hothatchy był civic, 3 drzwiowy hatchback, chyba 97 rok, 1.6 16v 160 koni plus wydech plus skrzynia z Integry ze szperą. Niestety dostał taryfę i nie powalczył.
Najlepsze czasy kręciło EVO, ale też jakąś taryfe dostał. Ogólnie super impreza... Jak się pojawią fotki na necie, to wrzucę.
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Nie 21 Maj, 2006   

hmmm a co to znaczy "dostac taryfe"? to jakas kara czasowa?
 
 
 

Gotti 
citizen
Dziecko Dobrobytu

auto: Czarne
silnik:: M135i
moc: 320km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Skąd: DL

Wysłany: Nie 21 Maj, 2006   Re: Ściganie w Tychach,21 maja

Marek23 napisał/a:
Uff, niedawno wróciłem. Startowało ponad 100 samochodów, od malucha z silnikiem z Zastawy plus turbo, przez pełno hothatchy aż do Imprezy STI i EVO 5 RS. W moim 106 coś się stało z pedałem hamulca, zrobił się mięki i wpadał do środka. Dało się dobrze hamować, ale musiałem max wciskać pedał, a to przeszkadzało, szczególnie z międzygazem na redukcjach...
Ogólnie próba na torze Fiata bardzo szybka, na dojściu do ostatniej, bardzo szerokiej szykany miałem 140 km/h. Niestety na 1 przejeździe zwiedziłem pole, coś slick nie pokleił :D . Ale czasy były ok. Ogólnie byłem 2 w klasie i 6 w generalce. Pierwsza trójka generalka: 1, Impreza STI(bug eye), Clio Williams(174 konie, genialny kierowca), 3 clio sport ragnotti. Ja w klasie dostałem od wściekłej corsy gsi w starej budzie, gdyby nie pole, może bym wyjął, ale olać gdybanie. Z ciekawych hothatchy był civic, 3 drzwiowy hatchback, chyba 97 rok, 1.6 16v 160 koni plus wydech plus skrzynia z Integry ze szperą. Niestety dostał taryfę i nie powalczył.
Najlepsze czasy kręciło EVO, ale też jakąś taryfe dostał. Ogólnie super impreza... Jak się pojawią fotki na necie, to wrzucę.



Ragnotti mniaaaam :562:
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pon 22 Maj, 2006   

Niemy napisał/a:
hmmm a co to znaczy "dostac taryfe"? to jakas kara czasowa?


czas karny. Dobrze mówie ?
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 22 Maj, 2006   

Kiedy pomylisz trasę, czz też idziesz taką bombą, że szykane przelecisz nie, tak jak trzeba (wspomniany Civ)
wtedy dostajesz na danym odcinku 150% czasu najlepszego wyniku na tym oesie. Czyli biorą Ci czas np. Evo, mnożą razy 1,5 i masz wynik. Ogólnie wtedy jest klapa, no ale jeździć trzeba z głową... Za potrącenie słupka czy opony jest 5 s kary, więc już bardziej lajtowo.
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Pon 22 Maj, 2006   

no prosze, clio williams aka wsciekly kot, nadal potrafi :D
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

bylem tylko widzem niestety, ale poziom ktory przedstawiali kierowcy bardzo duzy :)

Na mnie wrazenie zrobil Scyzzor Team! Z autek to 106 (ktora zapiela w beczke - to Twoja?), pomaranczowy Golf 1 (GTI?), Clio Williams (naprawde gosc dawal rade), Clio S16 (tez niczego sobie), biale EVO (tu respect, no ale auto jakby stworzone do tego), Maluch 1.4T(jesli to ten z BB) ewentualnie jeszcze Clio RS :) Ale moim idolem jest gosc z czarnego Civica!!!! Maskarycznie polecial bokiem walsnie na szykanie i w piekny sposob wyprowadzil samochod z poslizgu przy bardzo duzej predkosci :546: :546: Na mnie i na kolegach zrobilo to najwieksze wrazenie!! Mistrzowski koles, dodatkowo wydech w tej Hondzie to bajka :D jak przecinak :)

Byly tez niestety autka ktore albo sie nie nadwaly, albo byly zmeczone albo kierownik czesciej do Tesco po bulki jezdzi niz cos probuje motac. Dochodzilo do tego ze peweien Golf jechal prawie na 1 kole, taki profi mial zawias :549:

Mam nadzieje ze kiedys jeszcze zawitacie do Tychow, i ew. bedzie okazja choc chwile porozmawiac ;)

PS. moze widzieliscie nasze autka np. na Targu, pod Tesco lub na Fiacie.


POZDRAWIAM!

[ Dodano: Czw 25 Maj, 2006 ]
* bylem tylko widzem niestety, ale poziom ktory przedstawiali kierowcy bardzo RóżNY

niestety nie moge edytowac postow :(
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

Tesco Tuning Show :D
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

to sa limitowane serie "duzo,tanio,tesco" :573:


oprocz sporta :)
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

sport raczej nie pasuje do tego towarzycha.widzialem to punto wczoraj w kraku w realu i mi sie :563: chcialo
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

Myśle że Niememu chodziło o Clio Sporta :D , bo to jedyne auto na tym zdjeciu, które jest ok, reszta właśnie jest w tesco tjunink stajla :D
 
 
 

valo
[Usunięty]

  Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

zowa napisał/a:
sport raczej nie pasuje do tego towarzycha.widzialem to punto wczoraj w kraku w realu i mi sie :563: chcialo


przy nastepnej wizycie w krk chętnie sie z toba spotkam staniemy na kresce a potem ja narzygam na twoje auto oki ?
bedziemy kwita :570:
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

valo napisał/a:
zowa napisał/a:
sport raczej nie pasuje do tego towarzycha.widzialem to punto wczoraj w kraku w realu i mi sie :563: chcialo


przy nastepnej wizycie w krk chętnie sie z toba spotkam staniemy na kresce a potem ja narzygam na twoje auto oki ?
bedziemy kwita :570:
zaden problem :D tyle ze jesli jest to zalezne od wyniku wycigu to niewiem kto na czyje auto bedzie :563: pozdrawiam serdecznie tychy z uroczego krakowa :)
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   

Mój post, dwa postu wyzej to do kasacji :D :D Musze się nauczyć czytać ze zrozumieniem, wkońcu zowa napisał prawie to samo co ja, ale dopiero teraz to do mnie dotarło :D :D
 
 
 

valo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

zowa napisał/a:
valo napisał/a:
zowa napisał/a:
sport raczej nie pasuje do tego towarzycha.widzialem to punto wczoraj w kraku w realu i mi sie :563: chcialo


przy nastepnej wizycie w krk chętnie sie z toba spotkam staniemy na kresce a potem ja narzygam na twoje auto oki ?
bedziemy kwita :570:
zaden problem :D tyle ze jesli jest to zalezne od wyniku wycigu to niewiem kto na czyje auto bedzie :563: pozdrawiam serdecznie tychy z uroczego krakowa :)


niezaleznie od wyniku narzygam na twoje cudo :551:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12