To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - www.Magnecor.pl

Anonymous - Pią 25 Gru, 2009

a masz zdjęcie fajek czy wiesz,że na 100% będą pasować? bo Boshe dali inne ostatnio a 1 wstępują podobno :/
GeKo - Pią 25 Gru, 2009

Zakładam że nie powinno być problemów bo to ten sam typ silnika co w AXie, ale możesz mi podesłać zdjęcie fajek, na wszelki wypadek. Magnecor jednak często modyfikuje względem orginału, tak było w clio np. Także fotkę dla pewności podeślij.
Anonymous - Pią 25 Gru, 2009

ok daj mail'a :>
pcs - Czw 18 Mar, 2010

Potrzebuje do dziadka!!!

tylko cos w katalogu nie widze ... i nie chce placic 350zl :) w sumie mi stykna 80tki

zasadniczo to potrzebuje to volvo 240 2,3 '89-91 na wtrysku (w katalogu tylko wersja karburator), ewentualnie moze jestes w stanie podac dlugosci tych od karburatora. Chyba, ze zamawiac na wymiar, ale pewnie bedzie drozej i dluzej.

daj mi pls znac bo mi iskry po furze lataja :)
thx!

rasta - Nie 21 Mar, 2010

Stronka www nie działa :/
pcs - Wto 23 Mar, 2010

hmm no odpowiedzi tez nie mam ...

teraz moge szczegolowo: 4x66cm potrzebuje, z jedej srony dluga faja (10cm), oraz kabel z cewki do rozdzielacza, 2* krzywa faja?

GeKo - Wto 23 Mar, 2010

pcs, Sorki nie zauwazylem że piszesz, stronka z rozwinięciem com.pl to nie moja.
Moja na razie nie działa. Jak mi podasz długości i rodzaje przyłączy to zrobią na zamówienie, nie będzie ani drożej ani dłużej, bo praktycznie wszysto robią na zamówienie.
Zgadamy się wieczorem i powiem Ci co i jak

pcs - Wto 23 Mar, 2010

o i super, wstepnie, jakbys mogl moze zerknac jakie sa wymiaty kabli do 240 2.3 karburator i czy na pewno jest ten piaty cewka/ rozdzielacz, moze a nuz beda takie same. No cena mnie interesi, jak sie okaze ze ze 80 jest 150zl tansze od 85 to pewnie wezme tansze ...
GeKo - Wto 23 Mar, 2010

pcs, Napisz mi na PW jak najwięcej danych o Twoim modelu i silniku w sensie kod silnika I jeśli możesz na szybko, to cyknij fotki złączy do cewki i rozdzielacza oraz wejść na świece, bo wstępnie z tego co widzę może nie być łatwo coś dobrać z innych modeli.
anjas - Wto 23 Mar, 2010

GeKo napisał/a:
to cyknij fotki cewki


tylko bez świńskich żartów prosimy ;) :D

GeKo - Wto 23 Mar, 2010

anjas, Problemy z prostatą czy pęcherzem, że takie skojarzenia masz :D
anjas - Wto 23 Mar, 2010

GeKo napisał/a:
anjas, Problemy z prostatą czy pęcherzem, że takie skojarzenia masz


każdy wiek rządzi się swoimi prawami :D

GeKo - Wto 23 Mar, 2010

Nie strasz nie strasz, bo tu większość użytkowników zbliża sie do Twojego :D
rasta - Nie 11 Kwi, 2010

No i jak tam sytuacja z kabelkami, he?
GeKo - Śro 14 Kwi, 2010

Są gotowe do wysyłki, ogarniam jeszcze tylko custom set dla PCSa, tak już wszystko przygotowane jest :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group