To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Clio RS vs. Corrado G60

Anonymous - Śro 14 Cze, 2006

glupia sytuacja...

straty to:
17tka, opona, wyskoczyla poloska ze skrzyni, urwalo/scielo silentblok wahacza, rozdarlo blotnik i prog... wyciekl olej ze skrzyni... tyle na goraco, auto pojechalo na lawecie... zobaczymy co dalej.

Anonymous - Śro 14 Cze, 2006

ujjj.... to paskudnie brzmi... niefajnie...
Tak sam rozjebales czy kogos wina?

sorry ze z opoznieniem - gratuluje objechania corrado. Co do kompresorow to moj ani nie swiszczy ani nie dudni tylko sobie g w i z d z e :D

k-mart - Śro 14 Cze, 2006

Kune napisał/a:
Clio jest calkowicie innym samochodem, inna charakterystyka, jest duzo krotsze i sztywniejsze, lepiej sklada sie w zakrety i lepiej je pokonuje, niestety gorzej jest w momencie uslizgu, ciezej je opanowac, R19 byla bardziej przewidywalna.


To fakt, R19 mozna pieknie stawiac bokiem :D
Usterki w clio wspolczuje...

strick - Śro 14 Cze, 2006

Współczucia z powodu autka! Kiedy powróci na drogi twoje Clio?
Dariano - Śro 14 Cze, 2006

Heh nie miła usterka. wspołczuje
Anonymous - Śro 14 Cze, 2006

dzis ma przyjechac ASO na ogledziny, jak dobrze pojdzie auto moze jutro bedzie jezdzic. To dla mnie najwazniejsze, wizual potem... najgozej z felgami i oponami bo nie mam innych.

w PT pelen przeglad w ASO geometrii i wszystkiego co tylko moglo ucierpiec, w takim aucie wszystko musi byc ok...

Niemy - Śro 14 Cze, 2006

qrde szkoda straszna!! a jak to sie stalo? kraweznik?
Jakarti - Czw 15 Cze, 2006

ehh... to co Ty wczoraj robiles o 21? pewnie sie na mecz spieszyles..
powodzenia w piatek zeby bylo jak najmniej do zrobienia no i wielkie wspolczucie..

Anonymous - Czw 15 Cze, 2006

spieszylem sie bo kolega kupowal VR6... piasek i strasznie nierowna droga swoje zrobily... no i glupota!

auto wczoraj po 4 godzinach zlozone, na nowym swozniu, polos tylko wyskoczyla z wieloklinu, lecz niestety dalej cos jest nie tak, wahacz wyglada na prosty, wiec moze sanki, a moze cos z mocowaniem mcpersona, bo kolo jest cofniete i skrecone o ok.6st w lewo. Dodatkowo przy jezdzie cos jest nie tak z tarcza czy cos, bo ociera. Felga jest troche zgieta, ale raczej nadaje sie do prostowania, 3.2 bara powietrza w oponie jednak bylo dobrym pomyslem i duzo zamoryzowalo. Ogledziny ASO byly, ale na pierwszy rzut oka wszystko wydawalo sie ok.
Dzis zawoze auto, i beda dlubali w pt i ew. przez caly przyszly tydzien. wiec zobaczymy.

Loko - Czw 15 Cze, 2006

3.2 bara to dużoo taka opona słabiej trzyma na zakręcie.
Powodzenia w reanimacji autka i oby wszystko szybko wróciło do porzadku :)

k-mart - Czw 15 Cze, 2006

3,2 to strasznie duzo jak na clio, bez wzgledu na to ze kolo 17"...
dzik - Czw 15 Cze, 2006

eM napisał/a:

hehe przypomina mi sie ostatnia dyskusja z forum sr.pl o tym czemu tdi sie nie kreca wysoko :D


Dieslowcy strasznie sie napinaja w takich dyskusjach :D
A najbardziej ich wqrwia fakt ze diesel jest mniej elastyczny od benzyny.

Na sr duzo osob jeszcze g*** wie, a Ci co wiedza to nie pisza bo im sie nie chce, ale mnie rozwalil koles:

Cytat:

dzik napisał/a:

Bez doladowania nie przeskoczymy pewnych wartosci z tego powodu ze do spalania potrzebne jest powietrze, bez pomocy turbo duzo powietrza nie wpadnie i momentu nie bedzie.

tylko ze moment nie bierze sie z tego ile powietrza zostanie dostarczonego do spalenia.[tu postapie tak jak Ty : Laughing Laughing Laughing] Turbo zwieksza znacznie moment obrotowy ze wzgledu na to ze zwieksza stopien sprezania w silniku przez co moment rosnie. Wez pod uwage ze diesle N/A maja znacznie wiekszy moment od KM mimo ze doladowania nie maja, a stopien sprezania jest duzy ->nawet 2* wiekszy niz w benzynach i stad glownie bierze sie moment a nie z "powietrza" Turbo pomaga uzyskac wiecej Km dzieki temu ze w tej samej pojemnosci skokowej mozesz efektywnie spalic wiecej ON...
Aby wyrazic sie jasno, podsumuje: Moment nie bierze sie z ilosci powietrza a ze stopnia sprezania.

satisfied?

saxorulez - Czw 15 Cze, 2006

nie cytuj mnie tu takich głupot bo jeszcze ktos w to tutaj uwierzy.. ja się nie znam az tak bardzo na teorii momentu ale pan ZABELKOTAŁ cudownie :)
dzik - Pią 16 Cze, 2006

Przygotuje wam niebawem maly wyklad on-line :D
Jakarti - Pią 16 Cze, 2006

przeczytalem to co wkleil Dzik i .... nic nie rozumiem.. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group