To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Felgi

martin.h - Śro 18 Sie, 2010

Mnie już nic nie zdziwi.
Bad-i - Czw 19 Sie, 2010

Panowie mam pytanie techniczne.....

1. Ile wazy felga speedline z puga 205 gti 6.5 x 15
2. Ile wazy felga OZ supertourismo wrc 6.5 x 15

kurde szukam pol nocy i nic nie znalazlem (jedyne co to ze 7x15 ultralagerra wazy 4.99). Gdzies na stronie Australijskiej wychodzi ze 15ka supertourismo wazy 8.4 kg ale cos mi sie wydaje ze to troche za duzo. No chyba ze speedline z 205 gti wazy 12 :D

kubas - Czw 19 Sie, 2010

7,8 kg waży speedline z 205 gti, smr z 205 gti waży jakieś 1kg więcej.
GeKo - Czw 19 Sie, 2010

Jak na taki kawał żelastwa wyjątkowo mało mi się wydaje :] Ja obstawiam 9-10kg
Yarko - Czw 19 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
2. Ile wazy felga OZ supertourismo wrc 6.5 x 15


8,5 kg

http://www.wheelweights.n...ight-weight.xls

kubas - Czw 19 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Jak na taki kawał żelastwa wyjątkowo mało mi się wydaje :] Ja obstawiam 9-10kg


zależy jakie miałeś w rękach :) Jeśli smr to prawda ważą bardzooo dużo.

Bad-i - Czw 19 Sie, 2010

koorwa w takim razie jaki jest sens kupowania OZ, skoro speedline ktory wyglada jak ciezka krowa jest lzejszy ??

Az musze zwazyc tego speedlina bo ja nie wierze ze jest lzejszy od OZta

Yarko - Czw 19 Sie, 2010

te koła ani nie są lekkie, ani tanie, ani ładne, ich zalety to wytrzymałość, co w niektórych sytuacjach może okazać się ich wadą... no i dostępność, dużo łatwiej znaleźć kilka sztuk w używce niż np. ultraleggere
Bad-i - Czw 19 Sie, 2010

Yarko napisał/a:
te koła ani nie są lekkie, ani tanie, ani ładne, ich zalety to wytrzymałość, co w niektórych sytuacjach może okazać się ich wadą... no i dostępność, dużo łatwiej znaleźć kilka sztuk w używce niż np. ultraleggere


ale o ktorych felgach piszesz ??

Yarko - Czw 19 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
Yarko napisał/a:
te koła ani nie są lekkie, ani tanie, ani ładne, ich zalety to wytrzymałość, co w niektórych sytuacjach może okazać się ich wadą... no i dostępność, dużo łatwiej znaleźć kilka sztuk w używce niż np. ultraleggere


ale o ktorych felgach piszesz ??


OZ supertourismo wrc 6.5 x 15

Bad-i - Czw 19 Sie, 2010

Yarko napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Yarko napisał/a:
te koła ani nie są lekkie, ani tanie, ani ładne, ich zalety to wytrzymałość, co w niektórych sytuacjach może okazać się ich wadą... no i dostępność, dużo łatwiej znaleźć kilka sztuk w używce niż np. ultraleggere


ale o ktorych felgach piszesz ??


OZ supertourismo wrc 6.5 x 15


ok to czy sa ladne, twarde czy drogie to jedno. Ale zeby byly ciezsze od tego "betonowego" speedline od 205 gti??

Yarko - Czw 19 Sie, 2010

OZ F1 15x7 też nie wyglądają na ciężkie, a ważą prawie 9kg/szt, czyli tyle co mój speedline 2120 w 16x7, a 2120 15x6,5 ważą 7,5kg, wszystko kwestia stopu z jakiego są wykonane
Bad-i - Czw 19 Sie, 2010

wiesz 2120 to kultowa felga. I nie chce odbiegac od tematu bo zaraz bedzie ze toras2miliony300 jest lzejsza od JDMmadafakaS200001 o gram. TO mnie nie interesuje. Interesuje mnie OZ wrc w 15 i ten nieszczesny speedline od 205 gti.
Yarko - Czw 19 Sie, 2010

spoko, jeśli mogę coś doradzić, to na Twoim miejscu zainteresowałbym się ATS DTC 15x7, ważą poniżej 6kg i są pancerne.





co do felg z 205 to wg. wheelweights.net 15x6 ważą 8.9kg, tylko tak mogę pomóc.

czyli:

Speedline 205 - 8.9
OZ Superturismo - 8,5

GeKo - Czw 19 Sie, 2010

Yarko napisał/a:
spoko, jeśli mogę coś doradzić, to na Twoim miejscu zainteresowałbym się ATS DTC 15x7, ważą poniżej 6kg i są pancerne.


+1, niejaki Januszek miał swego czasu takie :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group