To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Cross Country] DAKAR 2012

EmerytRs2 - Pon 16 Sty, 2012

Mareczku, Borys Szyc też miał "dacha" clio ;D
Marek23 - Pon 16 Sty, 2012

EmerytRs2 napisał/a:
Mareczku, Borys Szyc też miał "dacha" clio ;D

:*

rasta - Pon 16 Sty, 2012

Marek23 napisał/a:
Małysz palnął głupotę, a Ty mi tu piszesz,ile rajdów ukończyłem. Zrozum,że Małysz jest Małyszem,ja jestem kibicem,ot tyle.


Za to ty jako kibic możesz jechać po Małyszu jak po łysej kobyle :wall: I w sytuacji jak ktoś zareaguje na twoją "konstruktywną" krytykę jaką wygłaszasz co chwila w czyimś kierunku na forum to traktujesz to jako atak i zaczynasz równać taką osobę z błotem - no comment ...

Marek23 - Pon 16 Sty, 2012

Cytat:
Za to ty jako kibic możesz jechać po Małyszu jak po łysej kobyle :wall: I w sytuacji jak ktoś zareaguje na twoją "konstruktywną" krytykę jaką wygłaszasz co chwila w czyimś kierunku na forum to traktujesz to jako atak i zaczynasz równać taką osobę z błotem - no comment ...

Konstruktywnie opisałem dlaczego Małysz nie może takich rzeczy mówić. A jak ktoś daje argumenty typu "Małysz skoczył dalej na nartach niż ty na desce :rotfl: ", to mi ręce opadają. A Ty Raściak możesz sobie reagować na moja krytyke jak chcesz, Twoje Rasciakowe prawo. Czuję,że Cię nie lubię, tyle ode mnie. Prosze o wykasowanie tych wszystkich postów, bo z dupy dysksuja z obrońcami Małysza sie wywiązała.

Stf - Pon 16 Sty, 2012

Małysz i rajdy to... licytacja na WOŚP jego zrolowanego, bezwartościowego porsche... smutne że w PL przeznacza się kapuchę na tego typu zajawki zamiast pomagać młodym - takich 2-3 podobnych Lisowskich chociażby na sezon można byłoby dokształcić w supercopie czy scirocco cup. Małysz w tym sporcie to jak plaskacz w mordę. dla osób spoza tematu za chwilę będzie on kreowany na następcę Hołka czy Kuliga jako Pan Złotarączka Wszystkokur.waumiejący. a tak w rzeczywistości to bliżej mu do Martyny Wojciechowskiej niż komukolwiek z motoryką rajdowca. nie ma bata żeby zrobił wynik w tym sporcie. nie ma i basta! wynik z dakaru to auto i pilot. nauczyli go tylko odruchów coby nie wydachować na pierwszym oesie i tyle. komentowanie jego wypowiedzi i pozycji w rajdzie mija się z sensem bo należałoby przeanalizować wszystkich którzy dojechali za nim.
rasta - Pon 16 Sty, 2012

Marek23 napisał/a:
Czuję,że Cię nie lubię, tyle ode mnie.


Zwisa mi to kalafiorem ;D

Stf napisał/a:
wynik z dakaru to auto i pilot


I flock :rotfl:

Gdyby nie flock to by nic nie widział przez carbonową deskę i wyjebał rolke na pierwszym oesie :lol2:

Stf - Pon 16 Sty, 2012

rasta napisał/a:
I flock


no i mój pierd w kubeł kierowcy ;)

Anonymous - Pon 16 Sty, 2012

Poza tym proponuje (Marku) czytać ze zrozumiem cały artykuł a nie tylko tytuł...

Małysz powiedział, że jest lepszy od Hołowczyca w kontekście tego, że w debiucie udało mu się dojechać na lepszej pozycji niż Hołek w swoim debiucie. Kropka. Nie twierdził, że jest lepszym kierowcą ogólnie.

Cytat:
Spełniło się marzenie Adama Małysza jako kierowcy. Medalista olimpijski w skokach narciarskich jadący z pilotem Rafałem Martonem ukończył Rajd Dakar na 38. miejscu w gronie 160 załóg, które wystartowały 1 stycznia.

- Jestem lepszy od Krzysztofa Hołowczyca, który w debiucie w 2005 roku był sześćdziesiąty - powiedział z uśmiechem Orzeł z Wisły jadący samochodem Mitsubishi Pajero.

Marek23 - Pon 16 Sty, 2012

AleX_R53 napisał/a:

Małysz powiedział, że jest lepszy od Hołowczyca w kontekście tego, że w debiucie udało mu się dojechać na lepszej pozycji niż Hołek w swoim debiucie. Kropka. Nie twierdził, że jest lepszym kierowcą ogólnie.

I to jest bardzo niefortunne stwierdzenie biorąc pod uwagę jakikolwiek aspekt tej całej układanki. ale ok chłopaki, jedni bronią jego słów, drudzy się nim podniecają za kierownicą. Nic tu po mnie.

rasta - Pon 16 Sty, 2012

AleX_R53 napisał/a:
powiedział z uśmiechem Orzeł z Wisły


Kontekst jest chyba oczywisty.

Stf - Pon 16 Sty, 2012

Alex jednak tego typu wypowiedzi trafiają też do elektoratu 95% osób nie związanych z tym sportem - i dla nich to już takie oczywiste nie jest i u części jeśli nie większości zostanie w głowie, że Małysz dzisiaj już jest lepszy od Hołka 15 lat temu...

rasta napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
powiedział z uśmiechem Orzeł z Wisły


Kontekst jest chyba oczywisty.


Małysz cieszy się zwykle z każdej swojej wypowiedzi, szczególnie jak pierdo.nie coś odkrywczego ;)

Anonymous - Pon 16 Sty, 2012

Przepraszam wyrwałem się przed szereg :'( :'(
Stf - Wto 17 Sty, 2012

dajcie na luz. bronić rangi sportu tylko należy coby za rok Kruczka z Tajnerem na Barbórce nie oglądać ;)
Bonczek - Wto 17 Sty, 2012

Gramatyczny sens zdania jest za Małyszkiem :faja:
Marek23 - Wto 17 Sty, 2012

Stf napisał/a:
Kruczka z Tajnerem na Barbórce nie oglądać ;)

Święte słowa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group