To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - zakup lustrzanki -Ma ktos znajomego w FotoJokerze lub Nikon?

zefir - Czw 09 Sie, 2012
Temat postu: zakup lustrzanki -Ma ktos znajomego w FotoJokerze lub Nikon?
i przy okazji pytanie jak duza jest roznica przy d7000 w stosunku do d90? mial ktos do czynienia z tymi dwowa?
ja robiac fotki zauwazylem tylko ciut szybszy AF w d7000, ale to troche za malo zeby doplacac 1200zl :D wole lepiej kupic sobie tamrona 17-50/2,8 za ten hajs

Tak w gre wchodzi tylko NIkon, gdyz mam dostep ewentualnie do lamp, obiektywow tejze firmy od reki, niestety nie mam jak ogarnac rabatu na aparat ;)

siema - Czw 09 Sie, 2012

Chcesz D7000? Sprzedam ci tego gniota :]
zefir - Czw 09 Sie, 2012

kurde pisz czemu , wiem ze jest problem z olejem na matrycy i zjebanym AF w niektorych seriach na samym poczatku, czyli jednak bedzie pelen atak na d90:)

a tak serio napisz czemu gniot:D

106 - Czw 09 Sie, 2012

moze cos z fuji?
zefir - Czw 09 Sie, 2012

no wlasnie na Fuji nie mam hajsu, troche inna liga...

bardzo chciałem takie moje marzenie z dziecinstwa, cos jak F40 ale niestety, jeszcze nie teraz ^_^'

siema - Czw 09 Sie, 2012

Odkąd mam to pudło robienie zdjęć przestało cieszyć- AF musi się jebnąć o parę mm przy każdym zdjęciu, w trybie nagrywania nie pośledzisz nawet żółwia. Idź pan w ch.uj! Faktem jest, że mam jeden z pierwszych egzemplarzy. Był ze 3 razy w serwisie Nikona, ale oni kładą na to wszystko.
Jak tylko mogę, to robię zdjęcia starym D50, zaciskam zęby i męczę się z filmami, bo muszę i czekam na następcę D7000, który pojawi się prawdopodobnie w tym roku (zatem jeśli naprawdę go chcesz, to poczekaj parę miesięcy a będzie wysyp promocji).

zefir - Czw 09 Sie, 2012

wiesz co filmow nie zamierzam krecic, generalnie chce d90 tylko chcialem sie upewnic ze nie chce d7000, bo raczej kazdy znajomy fotograf go odradza i zaleca d90 :)
siema - Czw 09 Sie, 2012

Jak nie chcesz filmów to się nawet nie zastanawiaj!
zefir - Czw 09 Sie, 2012

yes sir!

ma ktos znajomego w FotoJokerze? :D

Cartoon - Czw 09 Sie, 2012

kup canona ;)
mi - Czw 09 Sie, 2012

mam d90 i sobie chwalę; d7000 nie znam niestety, więc nie porównam.
zefir - Czw 09 Sie, 2012

Cartoon napisał/a:
kup canona ;)


a to czemu ? :D

budzik - Czw 09 Sie, 2012

Kup d300 i miej w dupie jakies popierodólki.
bizon - Czw 09 Sie, 2012

ja mysle nad konanem. jakbym chcial 2 w 1, czyli foto + filmy, to co wybrac?
zefir - Czw 09 Sie, 2012

Nie chce wjezdzac w uzywki , bo historii kumpla ktory kupil idealna uzywke a wyszla mega lipa. Niestety nie mam hajsu na 300s

potrzebuje cos do codziennej fotografii , portret plus cykanie pojezdzawek :)
trzy tygodnie mialem kumpla d90 z 18-105VR i 50/1,8 , generalnie sprawdzalem go w dziesiatkach sytuacjach i nie potrzebuje nic wiecej a tym bardziej wydawac 6k na zestaw :) zamiast 3k.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group