Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
zabawa z burakami :D
Autor Wiadomość

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2006   zabawa z burakami :D

jade dzisiaj do szkoly kolo 10 - ruch na lazienkowskiej jak w godziach szczytu.. sic! i jedzie przede mna BMW 7 tylko takie mniej wiecej 7 - 8 letnie :D i ciagnie sie te 90.. nawet sie nie denerwuje bo mysle sobie gosc ma zly dzien.. ale przyjrzalem sie a lysy burak siedzi w srodku i sie gapi we wsteczne - jechalismy lewym pasem a na srodku caly czas ktos.. tylko czekalem az zrobi sie przed nim miejsce zeby mozna bylo wskoczyc po ominieciu tego traktorka prawa strona.. znajac wariatow nie podjezdzalem zbyt blisko co sie sprawdzilo bo gosc po jakiejs minutce patrzenia we wsteczne na hamulec... no to mnie rozjuszylo :D muzyczke podkrecilem - wyprostowalem sie - redukcja na 3, zjezdzam na srodkowy i jeszcze zobaczylem ze chmura gazow zaczela leciec z wydechu bmw :D wiec gosc chcial mi zajechac.. ale nie zdazyl :D po chwili u mnie 130 , bmw z tylu - mina goscia nieprzecietna.. zdziwil sie bo go durne Punto lyknelo szybciej niz zdazyl o tym pomyslec..
ogolnie tacy sa najgorsi.. cos w stylu psa ogrodnika.. sam nie wezmie ale innemu tez nie da..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12