Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
saxofon vs C270CDI and C230kompressor
Autor Wiadomość

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Śro 21 Gru, 2005   saxofon vs C270CDI and C230kompressor

Kiedys w wakacje wybrałe sie z TheMc na cruzing po mieście w celu uprawiania tzw treetracingu :D . Niestety wszyscy sie mnie bali....

Za to trafilem na milego Pana w mercedesie C270 Kombi. Pan strasznie sie spieszyl, tasowal sie po pasach az w koncu trafilismy na siebie pod ITI. Spojrzenie w oczy kierownika i ogien. 1 - pan troszke odchodzi - wiadomo automat zawsze ladnie rusza. Ale szybko skonczyla sie zabawa, 2 dojerzdzam pana, 3 pan juz jest w polowie drzwi i znika coraz dalej, Na nastepnych swiatlach pod Sadyba krotka rozmowa. Pan sciemnia ze niewie ile ma koni wspomina cos o 160 i tlumaczy sie automatem i ze nie chipowany. Ja namowilem go na rewanz. Wynik jak wyzej

Wracajac ul. Sobieskiego na wysokosci komendy Policji widze ksenony w lustereczku i jakos odrazu czuje ze cos z tego bedzie. Stajemy na swiatlach i zerkam a to ten sam kierownik tylko ze tym razem w C230Kompressor sedan Chyba zmienil samochod bo chcial sie nakims wyzyc... To juz wiadomo co bedzie grane... 1,2,3 pan jet moj Skrecil w dolna - chyba ze wstydu.

Saxo - seria, dwie osoby
C270 CDI - 177Koni plus ogromny moment...
C230Kompressor - 190Koni i moment te znie maly...

PS. Posadzil mnie ze mam jakies 140Koni....

3:0 Francja - Niemcy

saxo w serii było. A żeby było śmieszniej okazało się że kierownik pracuje w daimlerChrysler w dziale PR i opowiedzial ta historię mojej sąsiadce wypytując o niebieski Saxo na blachach WPI... :mrgreen:
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Śro 21 Gru, 2005   aaaaaa

zdarzalo mi sie jezdzic pare razy E270 CDI w automacie - ladnie to smiga :) fajnie czuc przyspieszenie tylko ten nie chcial bokami chodzic bo zaraz sie zasrane systemy wlaczaja i hamuja... :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12