Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Saxo vs Mg ZR
Autor Wiadomość

zowa
[Usunięty]

  Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   Saxo vs Mg ZR

a wiec zaczynamy zabawe:)

miejsce:Kraków dzien 13.05.2006r godzina 19 :)
jade sobie dzis z moja Marta spokojnie ul Lublanska i patrze w lustereczko a zamna naciera MG.mysle sobie ciekawe czy to Zr-ka. jade sobie spokojnie zeby gosc poszedl na lewy pas dalem mu do zrozumienia o co chodzi i zobaczylem na tylnej klapie napis ZR 160 :) mysle sobie no to bedzie zabawa :) dostane lanie ale co tam :) przejezdzamy za fotoradar w stroe huty.dojezdzam do swiatelek na rondzie.MG na prawym pasie ja na srodkowym.lekka przegazowka patrze na swiatla czerwone.... czekam czekam jest!!!! pomaranczowe i zielone no to dajemy w palnik.zapinam 1 i ogien ku mojemu zdziwieniu Mg dostalo po dupie.zapinam 2 patrze w lustereczko a ladniutki czarny(czyli +5KM wiecej :D )MG jest juz jakies 2,5 dlugosci za mna.daje 3 i jescze goscia odchodze:) no i niestety trzeba bylo hamowac bo dojezdzalismy do nastepnych swiatelek.niestety od nastepnych swiatel byl duzy ruch wiec nei dalo sie cisnac.dojezdzamy do ul Bienczyckiej i MG na prawym pasie cus na lewym i mysle sobie kurde stane na przystanku ktory sie zaraz konczyl:) mysle sobie musze go wyprzedzic do konca przystanku bo bym sie nie wpial inaczej w prawy pas.szybka mysl a co bylo jesli gosc sie bawil i teraz mnie przytrzyma i sie nie wstrzele w prawy pas :558: bedzie wstyd.czekam na zielone i heja ruszamy ja but i gosc tez but. nei dojechalem nawet do konca przystanku kiedy juz bylem na prawym pasie przd ZR-em :) jedziemy sobie juz troszku spokojniej i dojezdzamy do nastepnego ronda.szybkla w dol gosciu tez i pierwsze co pytam" cisnales go"?? a gosc nooooo:) ja mowie a to fakycznie ZR-ka jest?? a gosc "tak tak" i pytanie od kierownika Mg a Ty co tam masz?? ja mowie 1.6 szesnastka:) w serii 118KM a gosc mowi dobra dobra a teraz ile ma?? :diabel: bo to zbyt dobrze zadupca jak na serie:) powiedzialem mu ze mam 130KM zeby go bardziej nie dolowac i pojechalismy kazdy w swoja strone :diabel: :D tak sobie pomyslalem ze szkoda ze nei bylo Bartka od 106 z nami:) bo zabawa nabrala by kolorow :diabel:
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

niebawem bedziemy wiedzieli wiecej na temat pojedynku saxoVTS z ZR160... Zweryfikuje sie co i jak :D
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

zowa gratuluje killa
ciekawe jak by to wygladalo z seryjnym VTS'em bo ten Twoj to troche jest dlubany :D
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

JIMEK napisał/a:
niebawem bedziemy wiedzieli wiecej na temat pojedynku saxoVTS z ZR160... Zweryfikuje sie co i jak :D
a znasz wlasciciela tego MG?? bo chetnie ustawilbym sie z nim na kresce ale gdzies na uboczu a nie w miescie.bo w miescie to lipa:/ :558:
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

Heh ja mam wrażenie, że on zna właściciela mg, ale tego z wawy, który jest na forum :d

Znalazłem dziś zajebistą fotke z twoim saxo z sosnowieckiego rally sprintu.
No i czasy też ładne wykręciło :d

[ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 ]
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

Loko napisał/a:
Heh ja mam wrażenie, że on zna właściciela mg, ale tego z wawy, który jest na forum :d

Znalazłem dziś zajebistą fotke z twoim saxo z sosnowieckiego rally sprintu.
No i czasy też ładne wykręciło :d

[ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 ]
[url=http://img119.images...rin.jpg]Obrazek[/URL]
fotka fajowa i boyowa :) co do czasow to wiesz zawsze moze byc lepjej... ale z drugiej strony nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej :diabel: i teraz kolejna sprawa :) moze i zna tego z warszawy ale ten z warszawy ma jakas mozliwosc skomunikowania sie z tym z krakowa przez jakies foum np. fajnei by bylo bo wolalbym gdzies na rybkach z nim stanac niz w ruchu ulicznym:/
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Maj, 2006   

Znam mojego brata ciotecznego ktory ma MG ZR160. Czerwone czyli o 0.1sec szybsze od kazdego innego. jest tez od groma Saxo VTS na tym forum. sie ich ze soba skojarzy. o to mi chodzilo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12