Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Saxo 16v VS Saxo 16v
Autor Wiadomość

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 30 Cze, 2006   Saxo 16v VS Saxo 16v

Dzisiaj spotkałem saxo vts 16v czarnego podobnego do mojego ,koleś był jakiś śmieszny chciałem zagadać to chyba się bal rozmawiać nawet szyby nie otworzył.
Przejedzmy do sedna sprawy.
Wiec jadę snobie spokojnie lewym pasem 70 na godzinę ,nagle śmignęło obok mnie czarne saxo to reakcja od razu redukcja na 3 i jazda Troche mi czasu zajęło ustawienie się za kolesiem ale w końcu się udało.
Stanelem za nim na switalch kolo chyba mnie widzie w końcu siedziałem mu na Tylku trochę czasu .Ruszył ostro wiec zrobil mi miejsce na pasie obok.
Modliłem się żeby nas czerwone złapało na skrzyżowaniu w końcu moje modlitwy zostały wysłuchane,staje sobie obok kolesia jakis nie mrawy face bo tylko przygazowal a szyby nie otworzyl myślałem ze pogadam sobie i go zaproszę na forum a tu dupa Matoł jakiś !!!!!!!!!!!!!!!!!dobra wiec zamykam szybe i czekam na zielone,
I jazda Moje saxo wyrwało do przodu ostro 1 długość dla mnie potem dwie długości i tak już zostało do 4 biegu, nastepne skrzyżowanie myślałem ze koloe sobie odpuści wiec spokojnie ruszałem ale widze ze wyrwał wiec jak zdeka opóźniony daje za nim na drugim biegu jestem na wysokości zderzaka z tylu potem 3 zapinam i zaczym delikatnie wychodzi do przodu pod koniec 4 już jest na wysokości mojego wlewu paliwa wiec dostal po raz drugi potem skręcił w lewo i tyle go widziałem Dziwny KOLES


Mama nadziej ze jeszcze go spotkam
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek VTS Pią 30 Cze, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Cze, 2006   

Grzesiek VTS napisał/a:
Wiec jadę snobie spokojnie lewym pasem 60 na godzinę ,nagle śmignęło obok mnie czarne saxo to reakcja od razu redukcja na 3 i

Ja jak jadę 70 i mam zamiar się wygłupiać na prostej to zapinam 2 i tak ciągne do ok. 7 tys a potem zapmina 3.
Tak czy inaczej gratulacje. koleś dostał baty i to jet warzne. Ale z tego co wiem to ty chyba nie masz 118 km.???
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 30 Cze, 2006   

mam 129,3 i 154 Nm :) narazie wystarczy ,reszta po wakacjach :P
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Sob 01 Lip, 2006   

gratulacje. jak nie chciał gadać to został skillowany :) :573:
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12