Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michał
Wto 04 Lip, 2006
Krótko do saxofonow fałteesów
Autor Wiadomość

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

No musisz kupić kamere! Ten wasz wyścig taki średni! Mnie sie wydawało że nie poszedłes na maxa!
_________________
...
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

na jedynce nie poszedłem namaxa bo jak napisałem ,mam gumy starawe juz ...
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

eM napisał/a:

Przeciez jeszcze są zakrety,tory i inne elementy gdzie liczy sie kierowca.
Uwazam ze pałowanie sie nad wyscigami na prostej to czysta profanacja.



Tak tyle ze w codziennej jezdzie najczesciej trafia sie okazja do sprawdzenia i porownania przyspieszenia powiedzmy 2 samochodow na swiatlach bo w miescie raczej ciezko o partie zakretow :)

Trzeba pogratulowac killa koledze od izy bo kill to kill i wszystko w temacie patrzac po filmiku to całkiem przyzwoicie przyspiesza.
 
 
 

Dz!k
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

nie ma problemu moge wyścig powtórzyć, nawet z nieseryjnym saxo tylko żeby potem nie było ataku na mnie że gdzie 1,9 turbo sie mierzy z 1,6 wolnossakiem i że odpowiedni przeciwnik dla mnie to lancer evo
można nawet po mieście pośmigać, no problem

nawet jak jest wklejony filmik że czipnięta ibi jest szybsza od saxo serii nagle jest tysiąc wymówke dlaczego tak sie stało, bo to bo tamto wining is wining i czasem trzeba porażke nawet od tak znielubionego na tym tendencyjnym forum tdi

ibi look 4 me jest lżejsza od mojej o jakieś 80kg i ma więcej kucy więc mogła pozamiatać tamto saxo ale nie bo kierownik był cipą albo saxo zaruchane tak jest najprościej tłumaczyć

nie rozumiem czemu nie możecie przyznać ze ibi jest szybsza a nie piszecie jakieś bzdury

ja sie nie bede tłumaczył co podczas wyścigu było nie tak albo żle poszło lub jakie niedomagania ma ibi bo to nie ma sensu i tak jak widze jest to forum snobów zapatrzonych bez reszty w małe damskie francuskie auto

Michał nigdzie nie było napisane ze ibi to seri, w wątku na sr.pl było napisane jakie mam poczynione mody
nawet jakbyś włożył w saxo tyle co ja w ibi (co wbrew pozorom nie jest duża suma bo większość prac wykonywałem sam) to i tak nie wiem czy byś pozamiatał bo na obecnym setupie można wyciągnąć z ibi 160KM
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

Powtarzam po raz kolejny, twoja ibiza nie jest szybsza, tylko lepiej przyśpiesza, a to zdecydowana różnica.
A obrażanie forum, i jego użytkowników jako zapatrzonych w małe francuskie damskie autko to już wogóle pomine, bo to tylko świadczy o twoim poziomie. Nie podoba Ci się jakaś wypowiedź to już atak i obrażanie.
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

To nie jest forum zapatrzone w małe francuskie damskie autko, tylko generalnie w małe damskie autka :) .
Autko może być nawet hiszpańskie - ale ważne żeby jego właściciel reprezentował odpowiedni poziom... :570:
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

Wynikła tu nieprzyjemna sytuacja, nie ma co sie napinac chlopaki.
Jak ktos ma cos do dodania konkretnego to prosze na priv, otworze.
Pierwszy raz zamykam posta z takich powodow, mam nadzieje ze i ostatni.
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   

Pozwoliłem sobie otworzyć temat i to sprostować bo widze ze tutaj wszyscy sie wypowiadają tylko nie ja , a przecież to ja sie scigałem.
Wszyscy widzieli filmik ?? no , a co tam widać ?? Ze jedynka ibi wyskakuje i tak jest do konca z lekkim moim dochodzeniem ? czy ja wyprzedziłem ?? czy zdążyłem ?? NIE !! wiec dostałem po dupie i tyle. A ze miałem łyse opony i audio w bagarku to jest moja sprawa. Mogłem kupic nowe opony za trylion zielonych i wywalic audio ale tego nie zrobiłem bo stwierdziłem ze tak sobie smigne. Dz!k ma szybszą ibi jak narazie i tyle !!!!! i nie napinać sie ze to chodzi o zakręty itd . Dostałem i tyle. Jedynie co moge zaproponować i co będzie ciekawe to to zeby dz!k sie spotkał z modowanym saxo i juz .
Dz!k dzieki za wyscig !! mamnadzieje ze kiedyś cie w koncu dogonie !! ibi startuje niesamowicie !!
ps. jedynie to mogłeś sobie darować te niemiłe słowa na temat tego forum bo założyłem klub ja z saxorulezem i nie miło takie rzeczy sie słucha. No ale nic, przeciez też masz swoje zdanie na temat tego forum. :564:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14