Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Clio vs Ibiza
Autor Wiadomość

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 10 Lip, 2006   Clio vs Ibiza

a wiec jade sobie z bratem radzyminska w strone Marek. Na wysokosci Tesco troche pomieszalem i pozniej dojezdzam sobie spokojnie do pierwszych swiatel za Statoilem. Ja na lewym a na srodkowy podjezdza czerwona Ibiza (nie znam sie na ibizach ale to nie ta ostatnia tylko gdzies tak 2002 rok), wydech DTM, ladna felga itd... No i kolega pyta nas jaki silnik to ja mowie ze 1.8, on dalej dopytuje ile macie KM a brat nie wiem dlaczego mowi ze 200 ;) na to kierowca ibizy ja mam pod 170.
I tak sobie mysle kurcze ostatni pomiar mialem 159 KM a teraz jeszcze brakuje paliwa ale co tam moge sie sprobowac.
Zapytalem tylko czy jedziemy an zielone.
A wiec zapala sie zielone (a ze wzgledu ze moje clio nie jedzie nic z dolu) pale lekko sprzeglo zeby nabrac obrotow i w tej sposob jedynka do 4000 rowno a pozniej ten piekny kopniak i na koniec 1 juz pol dlugosci, pozniej 2 i spokojnie odchodze i na koniec 2 mam juz moze 1.5 dlugosci, 3 to juz byla formalnosc i uciekalem mu caly czas. Staje na nastepnych swiatlach, podjezdza kolega i mowi, widac ta roznice 30 KM ;)
To ja mowie dawaj jeszcze raz ale tym razem ruszam ze strzalem, wynik podobny z tym ze tym razem na 1 o wiele szybciej odszsedlem. Tak mi sie wydaje ze Ibiza nie miala nawet 150 KM ;)
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pon 10 Lip, 2006   

tia... tylko on teraz pomyśli ze trzymał sie 200KM Clio :D
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pon 10 Lip, 2006   

lepiej mówić tyle ile się ma albo mniej :) ale najlepiej nie kłamać :P tak jak ten z co miał 325 a na koniec powiedział, że 2,0 a ja tak po cichu myśle, że miał 1,6 :) (to z mojego jednego killa)
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

saxorulez napisał/a:
tia... tylko on teraz pomyśli ze trzymał sie 200KM Clio :D


powiedzial w sumie na koniec ze widac roznice i szans najmniejszych nie mial. A ja jakos nie sprostowalem blednej informacji ktora przekazal mu moj brat bo nie chcialem go wprawiac w zaklopotanie.

Ale wiecie jak to jest, jak wrocilem z Krakowa do Warszawy to normalnie nie moglem jezdzic bo nie wiem dlaczego sprzeglo mnie wogole nie puszczalo. I tak podjechalem na swiatlach do Astry 2.0 T i gosciu mi mowi czy ta pseudo rajdowka cos jezdzi, ja mowie ze jezdzi jezdzi ale sprzegla nie ma, a on na to no tak stala wymowka. No i tak sie skonczylo ze sprobowalismy i dostal 1, 2 i odpuscil (cale szczescie wtedy jakos mnie nie wyslizgalo ;) bo by tez do tej pory gadal ze Maxi objechal)
 
 

Dz!k
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

a ibiza kopciła?? bo zastanawia mnie czyj to był samochód ;) ??

ale i tak gratki wining is wining :)

[ Dodano: Wto 11 Lip, 2006 ]
ja mówie ze mam 130 ale i tak mi nikt nie wierzy nawet sprawy nie zmienia wykres od poniedziałka gdzie mam moc płasko od 2700 do 4600 :D
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

nie wiesz ile u poniedziałka kosztuje poprawka mapy... robiłem u niego w zeszłe wakacje i chyba trzeba to poprawić teraz.. tylko ze raz mi powiedział 300 raz 600 ?? i nie wiem sam ile to będzie kosztować... mi sie z nim Ciężko rozmawia może masz lepszy kontakt?
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Dz!k
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

ja tam nic nigdy więcej nie zrobie pojechałem na hamownie i dostałem wogóle jakiś z pupy wykres gdzie moc jest płasko przez cały zakres obrotów co jest awykonalne i zaproszenie na strojenie a potem jak miałem wykresy z dwóch innych hamowni które były identyczne to usłyszałem ze jego hamownia zaniza moc o 15-30 kucy o momencie nie wspomniał i stek epitetów pod moim adresem
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

Dz!k napisał/a:
ja tam nic nigdy więcej nie zrobie pojechałem na hamownie i dostałem wogóle jakiś z pupy wykres gdzie moc jest płasko przez cały zakres obrotów co jest awykonalne i zaproszenie na strojenie a potem jak miałem wykresy z dwóch innych hamowni które były identyczne to usłyszałem ze jego hamownia zaniza moc o 15-30 kucy o momencie nie wspomniał i stek epitetów pod moim adresem

Naciągacz?
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

EDIT...

popierdolilo mi sie ;)

ale z tego co pamietam hamowanie wyszlo nad wyraz optymistyczne u p. Poniedzialka.
Ostatnio zmieniony przez Kune Wto 11 Lip, 2006, w całości zmieniany 2 razy  
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

wszędzie gratis albo jakieś grosze za hamowanie...
mój wykres od UNITRONICA też odbiegał od prawdy ale tylko do 4000rpm.. natomiast wartosci mocy i momentu sie zgadzały...

mam problem w takim wypadku - chce ponownie wystroić auto ale nie wiem gdzie....
czy ktoś zna kogoś gdzieś.. na tyle aby ludzie podjeli się poprawienia tego co jest?
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

Dz!k napisał/a:
a ibiza kopciła?? bo zastanawia mnie czyj to był samochód ;) ??

ale i tak gratki wining is wining :)


byla to na 100% benzyna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12