auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km Pomógł: 98 razy Dołączył: 05 Gru 2005 Skąd: zadupie
Wysłany: Nie 30 Lis, 2008
pit,
zależy do czego.
na ulicę to szpera taka jak Quaife albo Kaaz robi robotę. Praktycznie bezobsługowa i kit naprawczy jest tani. Wada to brak regulacji no ale to ma być na ulicę.
Do rajdów lepiej wybrać płytkową np. Tran-X badż produkty Citroen Sport lub Pug Sport (dwie ostatnie wymagają też mocniejszych półosi tychże producentów) - Tran-X jest płytkowy i daje stopniową regulację zeszperowania. Ma to znaczenie na rożnych nawierzchniach. Inaczej auto ma sie prowadzić na suchych asfaltach a inaczej na miękkim śniegu.
Jest jeszcze pewna włoska firma (nie pamiętam jak sie nazywają) facet ma żonę Polkę i co nieco po Polsku rozmawia. Też robi szpery głównie do FIATA ale myśle że i do PSA by sie coś znalazło.
W Polsce z racji na koszty i brak wiedzy jak ustawiać szperę wszyscy w rajdach stosują Quaife co moim zdaniem nie jest najlepszym rozwiązaniem.
_________________ when the flag drops the bullshit stops
Jest jeszcze pewna włoska firma (nie pamiętam jak sie nazywają) facet ma żonę Polkę i co nieco po Polsku rozmawia. Też robi szpery głównie do FIATA ale myśle że i do PSA by sie coś znalazło.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach