Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
STI vs A6 4.2 FSI
Autor Wiadomość

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   STI vs A6 4.2 FSI

zazwyczaj nie opisuje zadnych wyscigow ale ten byl dosyc smieszny. Wracajac z kolega od strony Warszawy do Konstancina (a spieszylismy sie bardzo) od Wilanowa dosyc mocno upalalismy (musialo byc mocno ponad 200 bo przy takiej predkosci w STI zaczyna buczec wlot powietrza a my nadal sie rozpedzalismy). Niestety na wysokosci Hotelu Mrówka zmuszeni bylismy sie zatrzymac a obok podjechalo A6 z mlodym kierownikiem. No i tak cos sobie do nas gada to opuszczam szybe i pytam o co chodzi.
A6 - jaki macie tam silnik
STI - 2.5 Turbo
A6 - ja 4.2 FSI to chyba nei dacie rady
STI - my zawsze dajemy rade
A6 - ale to najmocniejsza A6
STI (juz troche zaniepokojeni, bo nie pewni swojego) - a to najmocniejsza Impreza ;)
A6 - no to moze sprobujemy na zielone
STI - jak najbardziej jestesmy za

Zielone, brak strzalu u nas 1 - tak gdzies z pol dlugosci, short shift na 2 i dalej do przodu, 3 i juz bylo jakies 1.5 dlugosci moze wiecej ale ze wzgledu ze tam jest dosyc podstepny zakret (czesto stoja niebiescy) do konca 4 i koniec walki. W Konstancinie juz tylko kolega z Audi nam machnal ze bylo OK ;)

To tez opisze bo ciekawe a ktos juz tego Pana wyleczyl.
Wracajac z Konstancina na wysokosci tego samego szczesliwego hotelu SEL 500 bez dachu, Pan kierowca tak 55 lat i obok pasazer moze z 25-30. I tak ruszylismy a on miesza i miesza az w koncu ustawiil sie na lewym i tak cisnie ale nie zjezdza, no to ja na prawy i znowu szum od wlotu i tak smignalem go prawym. Pozniej zlapaly nas swiatla i mu mowie ze nie ladnie tak jechac lewym pasem a on do nas "wal sie malolacie". No to ze wtedy sie wkuri....... to mu mowie zeby zjechal na bok albo tym paździerzem nie jezdzil wcale bo mu sloma wystaje z wydechu. Tak sie Pan zdenerwowal ze kopnal w podloge (widac znal te swiatla ktore jadac w strone ITI zapalaja sie ulamek pozniej od tych dla skretu w lewo) i odskoczyl na pol dlugosci, pozniej bylo 2, 3, 4 i pozamiatane. Przy ITI juz jechal b. wolno zeby nie stanac obok ;)

p.s. no i jeszcze rekord chbya (ale to juz kolega prowadzil) 240 km/h przy torwarze na lazienkowskiej w strone Saskiej. To bylo w ciagu dnia :570:
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Bad-i napisał/a:
Pan kierowca tak 55 lat i obok pasazer moze z 25-30


trzeba ich leczyć bo dokazują strasznie.... a potem chowają głowe w piach.. nie wiedziałem ze to takie buce. Czekam na nich once again
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

saxorulez napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Pan kierowca tak 55 lat i obok pasazer moze z 25-30


trzeba ich leczyć bo dokazują strasznie.... a potem chowają głowe w piach.. nie wiedziałem ze to takie buce. Czekam na nich once again


tym razem jebn...... ich clio

to taki jakby zloty ten mesio ??
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

tak jest... kierownik taki starszy jakby z synem... syn chyba ciemne włosy
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

240 przy torwarze w dzien ...

dla mnie frajdy w takich zagraniach nie ma, a wrecz przeciwnie - pare razy znajomi zaplacili najwyzsza cene.. sorry za powage ale takie mam zdanie..
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Jakarti napisał/a:
240 przy torwarze w dzien ...

dla mnie frajdy w takich zagraniach nie ma, a wrecz przeciwnie - pare razy znajomi zaplacili najwyzsza cene.. sorry za powage ale takie mam zdanie..


Dokladnie, zaden powod do dumy :570:
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

kurwa, moze i powód do dumy zaden, ale , prezesiak , no offence, kocham cie, tyle ze jestes najbardziej najaraną osobą w tym gronie na wyscigi :D Scigac sie chcesz wszędzie :D na naszej miejscówce jest bezpiecznie ?? tak samo jak Bad-i napisał. Jakarti , a ty co ? jedzisz 160 po wawie ?? wydaje mi sie ze tak , wiec czy 240 ( na ostro :D ) czy 160 to juz jeden HUJ :D Nie lubie takich moralnych tekstów .
HALLA, Kocham was !!!!!!!
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

ej kurwa :d

jesli juz sie rozpedze do tych 150 to tylko na lazienkowskiej, na siekierkowskim - w miejscach "bezpieczniejszych" - gdzies gdzie nie ma swiatel i kibicow Legii:) no a wg mnie roznica 100km czyli 140 - 240 (zanizylem) to jest spora roznica Michal..

love U 2
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

oczywiscie nie pochwalam tego, ale nie zaciagne rekawa koledze przy 240 bo w takiej chwili staram sie tylko podac mu sytuacje na drodze a nie mowic hamuj hamuj ;)

w sumie to wole 240 impreza po lazienkowskiej niz 260 na motorze po pulawskiej - niestety czasami pasazer nie ma wplywu na to co robi kierowca
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

o motorach to nie wspominam - nie lubie ich wiec nawet o nich nie mysle..

taki kawal jest...
uczy sie chlopak na kursie, podjezdza z instruktorem do skrzyzowania i instruktor sie pyta kto przejedzie pierwszy jesli stoja rozne furki :) a mlody, ze motor - instruktor na to, ze przeciez nie widac zadnego motoru , a mlody - no wlasnie kurwa - ich nigdy nie widac :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

Fajne sciganie :) Rozumiem ze to byla najnowsza wersja A6?
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

k-mart napisał/a:
Fajne sciganie :) Rozumiem ze to byla najnowsza wersja A6?


folii na fotelach juz nie bylo ale tak to byla nowka sztuka; jakies 5,9 do 100 takze jak sie okazalo nasze obawy byly zbędne ;)
 
 

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 21 Lip, 2006   

Michał napisał/a:
motyla noga, moze i powód do dumy zaden, ale , prezesiak , no offence, kocham cie, tyle ze jestes najbardziej najaraną osobą w tym gronie na wyscigi :D Scigac sie chcesz wszędzie :D na naszej miejscówce jest bezpiecznie ?? tak samo jak Bad-i napisał. Jakarti , a ty co ? jedzisz 160 po wawie ?? wydaje mi sie ze tak , wiec czy 240 ( na ostro :D ) czy 160 to juz jeden HUJ :D Nie lubie takich moralnych tekstów .
HALLA, Kocham was !!!!!!!


No teraz to dales czadu. Jak chce sie scigac na spotach to tylko na miejscowce, nie wiem skad Ci sie wzielo, ze chce sie scigac wszedzie. Nastepna sprawa - sciganie sie na spotach. Na pewno nie jest to bezpieczne ale raczej zagrazamy tylko sobie a nie innym uczestnikom ruchu, bo podejrzewam, ze w ciagu dnia na lazienkowskiej jest troche wiekszy ruch niz na naszej miejscowce wieczorem....poza tym 140-150 a 240 to jest taka roznica jak ty bys stal w miejscu a ja bym jechal 100km/h. Zadna roznica?
Ostatnio zmieniony przez Prezesiak Pią 21 Lip, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 21 Lip, 2006   

o to chodzi.. Michal pewnie i tak nie zmieni zdania ale nasze jest troche odmienne.. tak naprawde to zabic sie mozna przy kazdej predkosci..
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 21 Lip, 2006   

kocham was strasznie. Dam wam buziaka na spocie !! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13