Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
STI vs Carrera 4
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

To tym bardziej fajnie, bo możesz takiego STI bardziej pałować, w końcu nie Twoje... Ot, polskie podejście. Na pewno w pełni wykorzystać STI to ciężka sprawa, ale ja jestem w zdania, że jazda wściekłym fwd jest tak samo trudna, o ile nie trudniejsza. Awd daje CI piękną stabilność, na każdym hamowaniu, itd. gdzie Twoje clio będzie stawiało bokiem, subarak zachowa stoicki spokój. Jedynie STI szybciej się rozpędza... Ale jak wykonasz plany związane z Twoim clio, to dopiero będziesz miał ciężki i szybki sprzęt do ogarnięcia :564:
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

Marek23 napisał/a:
To tym bardziej fajnie, bo możesz takiego STI bardziej pałować, w końcu nie Twoje... Ot, polskie podejście.


i tutaj niespodzianka, jak wsiada z nami wlasciciel to cytuje: "wy ku... wa nic go nie meczycie, jak tak dalej bedziecie jezdzic to bede musial samochod oddstawic gdzies na przedmuchanie"

To jest maniak predkosci a Subaru kupil bo kupil je dwa. Jednego dla jakiegos znajomego a tego zostawil niby sobie. Powiem szczerze predzej mi bedzie szkoda kasy juz na benzyne niz wlascicielowi tego samochodu. A rys i wyszczerbien juz pare na nim jest.
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

No tak nie ma to jak się dobrze ustawić, ja też tak chce :D
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

Bad-i, ja bardzo chętnie tego Subaraka 99 zaleję do pełna, nawet wielokrotnie... A w zamian będę go mógł lekko przedmuchać :D Ehhh, się rozmarzyłem...
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

Marek23 napisał/a:
Bad-i, ja bardzo chętnie tego Subaraka 99 zaleję do pełna, nawet wielokrotnie......


my lejemy 98 z Orlenu na najblizszej stacji ktora jest 300 m od jego apartamentu ;)
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

no tak 2.5 motor, nie tak wyżyłowany, można 98... Stary, szczęściarz z Ciebie. Ja moją pierwszą jazdę STI pamiętam dotąd. 3 lata temu w Niemczech, max się odpicowałem, bajerka po niemiecku i w końcu się dostałem za stery. Ale trochę naściemniać musiałem. Mam tylu znajomych w Wawie, ale żaden nie ma STI, a już na pewno nie na pożyczenie. Wniosek? Zmieniam znajomych w stolicy;)
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

Marek23 napisał/a:
no tak 2.5 motor, nie tak wyżyłowany, można 98... Stary, szczęściarz z Ciebie. Ja moją pierwszą jazdę STI pamiętam dotąd. 3 lata temu w Niemczech, max się odpicowałem, bajerka po niemiecku i w końcu się dostałem za stery. Ale trochę naściemniać musiałem. Mam tylu znajomych w Wawie, ale żaden nie ma STI, a już na pewno nie na pożyczenie. Wniosek? Zmieniam znajomych w stolicy;)


a to jest taki moj znajomy ze w Warszawie jest 4 dni w miesiacu a ma 3 miejsca garazowe ;) . Ogolnie czlowiek zyje zyciem i cieszy sie kazda chwila.
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 29 Lip, 2006   

Bad-i fajnych masz znajomych! A Kuzaj ostatnio kupił sobie 911! Pozdzdrościł Wojewódzkiemu i też taką zachciał!
_________________
...
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

Tak jak już pisałem wcześneij Kuzaj nie kupuje sobie porszawek, ani subarek którymi jezdzi. Jako że prowadzi eventy dla obu tych firm ma do dyspozycji 911, cayena, i sti, po prostu bierze kiedy che i jezdzi ale to są jego "służbówki" :D
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

Z tego co słyszałem to sobie ostatnio właśnie kupił! A może mi się coś pomyliło.
_________________
...
 
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

kumpel sciagnal z usa sti 2.5turbo 300KM ,

jak pojezdzilem tym to robi wrazenie, jest twarda, przyczepnosc w zakretach zajebista ale jak sie cisnie to kazdy bieg idzie nawet na 6

to jest najszybsza gablotka jaka w zyciu kierowalem i wgniata w fotel, pelen respekt
i dodam ze lepiej wyglada na zewnatrz niz w srodku takie moje zdanie i mega wielkie skrzydlo na klapie ,,

potem wsiadlem w moje pudlo i mialem wrazenie ze stoje w miejscu jak go cisne hehhehe

kolo ma na sprzedaz jak by ktos chcial przejechane niecale 20tys rok 2005 malyna
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Śro 02 Sie, 2006   

ile $?
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Śro 02 Sie, 2006   

moge dac namiar do niego jak ktos zainteresowany
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 02 Sie, 2006   

mikson dokladnie sie z tym zgadzam, ten samochod goni na kazdym biegu

Jimek - nowa sztuke moge miec w Warszawie za 130.000 PLN
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13