Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: saxorulez
Pią 01 Wrz, 2006
STI vs CIVIC (nie wiem co to) vs S3
Autor Wiadomość

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Ja już 3-ci miesiac jeżdżę służbowym A3 (mark1) 1.9 TDI 130KM. Muszę szczerze przyznać, że nie jeździłem fajniejszym autem do tej pory. Prowadzi się wprost cudownie - zarówno na ciasnych łukach, jak i na tych, które pokonujesz zaciskając zęby przy 180-200 km/h. Żadne auto nie prowadziło się tak pewnie z tych co jeździłem. Zawieszenie super, wykonanie super, wnętrze super. Jedyne co mi się nie podoba to fakt, że nie można hamować z lewej nogi bo szmata dusi silnik wtedy :(
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

44FG napisał/a:
ale czy to, że się da je założyć oznacza że jest to auto gejoskie i beznadziejne ?? Bo o tym tu mowa...

Nie ja tak nie sadze. Po prostu twierdze ze jest to bardziej zabieg dla wygladu.
Nie powiedziałbym ze jest gejowskie.
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

No tak, ale mowa była, że auto jest gejoskie i tylko założyć do niego 19-nastki i jechać rwać świnie, a nie, że debilami są ci, co te auta tak "dekorują" :D A takie teksty są trochę żenujące i tchną mi raczej zakompleksieniem niż sensownym wnioskiem wyciągniętym z rzeczywistej wiedzy. Dlatego też dorzuciłem kilka słów od siebie :D
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

44FG nie denerwój sie.Mi sie wydaje ze kazdy moze mieć swoj gust. Szczególnie jesli chodzi tutaj o k-mart'a oraz marka. Chłopaki są przyzwyczajeni do radjówek oldschoolowych i im sie takie podobają . 106 , jak i s3 ma swoje plusy i minusy. Jak juz napisałeś, takiego wykonczienia jak ma audi nigdy nie bedzie w 106 natomiast 106 jest samochodem bardziej hardcorowym , głośnym itd co akurat sie podoba chłopaczkom.
Mi tam s3 sie bardzo podoba, na sienne stoi takie srebrne na olbrzymich felach szprychowych i wyglada przecudnie. Dla mojej kobity S3 super, dla mnie jednak VTS , rally ,willi .
nie denerwojmy sie !!
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Ani przez chwilę się nie denerwowałem :D Ja uwielbiam hardcore-owe rajdówki i oldschool-owe auta (gdybym nie uwielbiał to bym nie chodował mojego śmiecia). W dupie mam tak naprawdę S3 i jego "obronę", ale interweniuje jedynie dlatego, że poziom dyskusji niebezpiecznie zniżył się z merytorycznego na emocjonalny.
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Napisze inaczej:
S3 juz zawsze bardzo podobalo mi sie optycznie, ale to juz wszystko co podoba mi sie w tym samochodzie. Jest produktem masowym i nie ma w nim zadnej duszy. Ma dojeb, to fakt. Ale prowadzi sie nudno (jak dla mnie). Nic nie skrzypi ani nie puka po dolach - jak dla mnie to odczuwam zero akcji Ze S3 smialo odjedzie sport'om czy n.p. 206 RC to juz szczyt uczuc.
Sam kupilem rozbite S3 ale tylko w jednym celu: by go sprzedac i kupic cale Clio ragnotti!
Nastepne S3 kupie sobie po 65-ce (jesli dozyje) by jako dziadek miec tez hothatch'a w garazu. Wtedy wyprofilowane fotele skorzane oraz ani mieki ani sportowy zawias, pewne prowadzenie S3 (ani nad- ani podsterownosc) bede na bank cenil jako wieksze zalety niz halas, skrzypienie plastikow oraz urwanie glowy i stuki w zawieszeniu w clio. :)
p.s. moj eks-wspollokator ma S3 z abt'a 280KM, troche czasu w nim spedzilem.
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Taka opinia to od razu co innego :D Ja o S3 niewiele powiem, bo nawet nie siedziałem w nim, ale TDI PD 130KM jest genialną służbówką :D Nie dość, że jeździ 200 spokojnie, przyspiesza jak niezły hot-hatch to mogę nim zrobić 900-1000KM w trasie na jednym baku w razie gdy jadę prywatnie :D
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

44FG napisał/a:
Marek23 napisał/a:
k-mart napisał/a:
Marek23 napisał/a:
PS. Jakbym to na streetracing.pl napisal to by zaraz cala frakcja VAG mnie pojechala, ze hej

hehehe, fakt!
Ogolnie to S3 jak dla mnie zajebisty lanso- gejowoz! Zakladamy 19", niski zawias, koncowke oraz kat-out i lans!


No to wiadomo, wszystkie szanujace sie dziwexy kumaja co to s3 i ze 19 cali jest drozsze od 17 cali. Lans jest, hehe...


Hmm... no tak... Trochę żenujące te teksty panowie... zazdrościcie, bo do 106-tek czy cliówek 1 nie mieszczą się 19-nastki, czy jak ? A jeździł ktoś z was A3 lub S3 dłużej niż przez 5 minut i może się wypowiadać o tym co w tych autach jest fajnego, a co nie ? Przynajmniej kurna nie skrzypią wszystkie tandetne plastiki jak się założy 19-nastki :P


Wow, kolego tos pojechal... Po pierwsze to do zycia mam paska tdi 130, wiec zazdroscic a3 raczej nie musze. Pomijam, ze teraz to takie cos mozna tanio sciagnac, wiec samochod dla wybranych bogaczy to nie jest. Tak, jezdzilem s3, s4 i mam pojecie o tych autach.

[ Dodano: Pią 01 Wrz, 2006 ]
44FG napisał/a:
Ja już 3-ci miesiac jeżdżę służbowym A3 (mark1) 1.9 TDI 130KM. Muszę szczerze przyznać, że nie jeździłem fajniejszym autem do tej pory. Prowadzi się wprost cudownie - zarówno na ciasnych łukach, jak i na tych, które pokonujesz zaciskając zęby przy 180-200 km/h. Żadne auto nie prowadziło się tak pewnie z tych co jeździłem. Zawieszenie super, wykonanie super, wnętrze super. Jedyne co mi się nie podoba to fakt, że nie można hamować z lewej nogi bo szmata dusi silnik wtedy :(


Dokladnie takim wynalazkiem jezdzilem i do zycia jest spoko, choc audi swoj produkt pozycjonuje wysoko. Co znaczy, ze za konkretne pieniadze dostaje sie malo samochodu. Dla przykladu a4 jest malutkie w porownaniu do passata, a w cholere drozsze. Mialem okazje sprawdzic takie a3 i porownywalnego golfa w bojowych warunkach... Jezeli dla Ciebie te auto prowadzi sie cudownie, to chyba jeszcze dobrze prowazdzacym(czasy!) hothatchem nie jezdziles. I nie wspominam nawet o lewej nodze. Cudownie prowadzic to ono sie moze dla mojej mamy i tyle.

Auta grupy VAG nie sa do sportu i tyle. Sa zajebiste do lansu i chetnie przytulilbym np. nowe rs4(majac EVO na nocne wypady :D )

Wiec nie pisz o tej zazdrosci, bo zazdroscic to moge komus nowego gt3, ale nie audicy sprowadzonej z niemiec, ktora ma w sobie wiecej kitu niz blachy. Audi zawsze bylo zajebostym lansowozem(i moze tez sobie takiego z raichu skludze) i tak tez zostanie.

[ Dodano: Pią 01 Wrz, 2006 ]
44FG napisał/a:
Taka opinia to od razu co innego :D Ja o S3 niewiele powiem, bo nawet nie siedziałem w nim, ale TDI PD 130KM jest genialną służbówką :D Nie dość, że jeździ 200 spokojnie, przyspiesza jak niezły hot-hatch to mogę nim zrobić 900-1000KM w trasie na jednym baku w razie gdy jadę prywatnie :D


Mowa tu byla o s3 i tym, ze np wrx jest w cholere lepszy. Seryjne tdi 130 przyspiesza jak niezly hot hatch? Hehe, od 2000 do 3500 tak. Od 3500 do 7500 niezly hothatch mowi do widzenia, a w dieslu trzeba zmienic bieg. Aczkolwiek do zycia diesel super.

Rozpisalem sie, bo nie lubie jak ktos pisze posty typu "zazdroscicie,ze 19 wam nie wchodza?" mam nadzieje, ze to bylo z przymruzeniem oka, bo inaczej zastanowilbym sie nad pojeciem "inteligencja emocjonalna"
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

to było z przymróżeniem oka wiec marek nie unoś sie tak bardzo.

Koniec OT

tyczy to wszystkich.
zresztą nikt już nie pisze nic na temat takze zamykam.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14