Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
fabryczne radia, jak to z nimi jest?
Autor Wiadomość

qbek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sie, 2006   fabryczne radia, jak to z nimi jest?

sytuacja wyglada tak:
padł mi panel w moim sprzęciku audio i teraz rozkoszuje sie muzyką w rytmie 1.6 16V :)
pomimo tego urzekającego brzmienia musze sobie zainstalowac jakiegos nowego grajka
postanowiłem, że nie kupuje wiecej żadnych panelowych zabawek bo bagażu w kieszeniach mam juz dość, tak wiec zastanawiam sie nad zakupem fabrycznego radia z allegro i nawet takowe znalazłem do mojego maleństwa, ale...
z tego co sie orientuje z fabrycznymi radiami jest troszke zabawy.
takie radyjka mają jakieś kody i inne tego typu udziwnienia.
gdzieś usłyszałem/wyczytałem, że zamontowanie takiego radia samemu raczej sie nie uda i musze udać sie do autoryzowanego serwisu aby mi to spece zrobili. prawda czy fałsz?

nie znam sie na fabrycznych "wynalazkach", ale być może ktoś z Was miał przyjemność bawić sie w takie instalacje lub wie jakie "niespodzianki" mogą mnie czekać przy takim zakupie.

Nie chciałbym popełnić błedu kupując coś co nie bedzie mi działało lub koszt montażu wyniesie mnie tyle samo co radio :558:
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Pią 18 Sie, 2006   

jak ja kupilem saxo, to radyjko dostalem osobno/nie zamontowane rzeczywiscie trzeba kod aby je uruchomic, w tym celu trza sie udac do ASO i po numerze nadwozia dochodza jaki jest kod do radia
a montaz byl dziecinnie prosty, jak zwyklego radia-nie wiem jak to jest w C2
tylko ze jesli nie ma numeru nadwozia...
moze koles z allegro zna kod lub radujkojest rozkodowane
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 18 Sie, 2006   

Z tego co wiem z zamontowaniem nie powinno być problemu! Spytaj sie czy ma kod, bo jak nie ma kodu to będzie ciężko to rozkodować! Jak by miał kod, to powinieneś sobie sam ze wszystkim poradzić!
_________________
...
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   

W clio jak masz fabryczne radio to ma sie tez pilota pod kierownica i wyswietlacz odpowiedni w desce i to trzeba dodac jak sie chce fabryczne, c2 tez tak ma?
_________________
 
 
 

Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

Ja mam w C4, to znaczy mialem seryjne radio bez zadnych kodów, moja "rodzicielka" w C2 ma tez seryjne bez zadnych kodów. Mimo wszystko namawiam cie na nawet najtansze radio Alpine. Wydasz mniej a jakos duzo duzo lepsza. Oczywiscie ze sterowania z kierownicy nici ale...czy to najważniejsze!? Jezeli planujesz jakies "rasowanie" systemu audio to przy seryjnym radiu nic nie zdziałasz.mPozdro
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

Co do sterowania, to wyzsze modele alpine potrafia wspolpracowac z pilotem i wyswietlaczem w niektorych oryginalnych instalacjach, np w renault.
_________________
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006   

a moim zdaniem w hothatchach nie powinno byc zadnego radia a tylko otwarty wydech ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13