Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię Clio Sport 2002 lub nowsze
Autor Wiadomość

gaugan 
to byłem ja, Jarząbek
Cpt.


auto: Pilatus PC12NG
silnik:: P&W
moc: 1200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Villanoof

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

chcialem wlasnie napisac, bordo dla pedalow!!;-)

ale spojrzalem na swego avatara, wiec zmieniam haslo na bordo rulezzz.

nie mam jak dosrac Michalowi tym razem
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

Jesli sport to czarny :D

Jak cos znajde to dam znac, ale te co sa obecnie w sprzedazy to srednio udane sztuki, ogolnie mozna by z nich zrobic jeden caly :D
_________________
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

Cytat:

nie mam jak dosrac Michalowi tym razem


jeaaaaa DZIWKO !!
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

Dariano napisał/a:
Bardzo ladne to clio marek. Ale jak sobie pomysle ze taka igielka idzie do rajdow to mi sie zal robi :)


Po pierwsze to dzięki Dzikowi i Freemanowi już wiem, że te clio to śmietnik. U poloków chyba jednak auta nie kupię. Po drugie to czemu szkoda. Do wiosny się lansuję serią, wyjazdy z jakąś blondyną do kina,itd. ot zwykły streetracer :D Potem zrobię sobie taką Nke. Po trzecie ja bardzo delikatny kierowca jestem, zero niszczenia sprzętów i piany w ryju :D

Freeman, spoko jak będę wybebeszał to się odzywam...
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

nie ma samochodow, ktore po roku traca 60% wartosci, wiec roczne clio sport za 37000zl (w tym zysk handlarza) musi byc strasznym szrotem. Na wiosne bylo takie clio u dealera w warszawie za 50000zl, niby prawie nowka i ideal i ja nawet bylem gotowy dac taka kase, ale okazalo sie tradycyjnie szrotem (skrzynia juz po wymianie, bite, sciagalo, upalane min. przez dziennikarzy i Roberta K. )

Jak chcesz ph 3 to sciagnij sobie samemu troche bite i sam napraw, sledze rynek od 3 lat i w polsce nigdy nie byl do kupiania nawet w jako-takim stanie. Szukalby na zachodzie clio cup lub ragnotti. W polsce da sie kupic czasem niezle ph1 i rzadziej ph2.
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

Marek23 napisał/a:
Dariano napisał/a:
Bardzo ladne to clio marek. Ale jak sobie pomysle ze taka igielka idzie do rajdow to mi sie zal robi :)


Po pierwsze to dzięki Dzikowi i Freemanowi już wiem, że te clio to śmietnik. U poloków chyba jednak auta nie kupię. Po drugie to czemu szkoda. Do wiosny się lansuję serią, wyjazdy z jakąś blondyną do kina,itd. ot zwykły streetracer :D Potem zrobię sobie taką Nke. Po trzecie ja bardzo delikatny kierowca jestem, zero niszczenia sprzętów i piany w ryju :D

Freeman, spoko jak będę wybebeszał to się odzywam...



Chodzilo mi o to ze takie swieze auto jak idzie do rajdow to tak czy inaczej go szkoda . Tu mi sie przypomina historia saxo vts czwartka taki ladny swiezy cywil byl a polegl na swoim pierwszym rajdzie chyba nawet na pierwszym odcinku czego tobie ani nikomu nie zycze.

Ja tak mam ze sie przywiazuje sie do samochodow i wkladam w nie duzo serca i poprostu mi osobiscie szkoda by bylo takiego ladnego hatcha przebudowac. Ale to tylko moje osobiste odczucia :) pozdro
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

Dariano napisał/a:

Chodzilo mi o to ze takie swieze auto jak idzie do rajdow to tak czy inaczej go szkoda . Tu mi sie przypomina historia saxo vts czwartka taki ladny swiezy cywil byl a polegl na swoim pierwszym rajdzie chyba nawet na pierwszym odcinku czego tobie ani nikomu nie zycze.


I to jest wlasnie wlasciwe podejscie.
Jak mamy plan bawic sie w dlubanie lub regularne upalanie na kjs-ach czy torach to koniecznie kupic cos taniego i tym sie rozbijac. Ten codzienny bedzie do jazdy po czesci :D
_________________
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

dzik napisał/a:
Dariano napisał/a:

Chodzilo mi o to ze takie swieze auto jak idzie do rajdow to tak czy inaczej go szkoda . Tu mi sie przypomina historia saxo vts czwartka taki ladny swiezy cywil byl a polegl na swoim pierwszym rajdzie chyba nawet na pierwszym odcinku czego tobie ani nikomu nie zycze.


I to jest wlasnie wlasciwe podejscie.
Jak mamy plan bawic sie w dlubanie lub regularne upalanie na kjs-ach czy torach to koniecznie kupic cos taniego i tym sie rozbijac. Ten codzienny bedzie do jazdy po czesci :D


Spoko spoko, tylko jest jedna sprawa.
Dla mnie tani to jest aston, dla was tani to jest malacz, a dla Marka-Narka tanie jest clio. Sam powiedział ze buja sie paskiem normlanie wiec takie clio to jest moim zdaniem rozsądny wybór. Pozatym Marek-Narek trzęsie całym rybnikiem, nie słyszeliscie ... ??
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

Trzesie rybnikiem ale u nas to jest mala fiszka, mamy swoich szefow :D
_________________
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006   

hahahha
napewno chodzi ci o krzysztofa jarzyne, szefa wszystkich szefów
 
 
 

warwi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Wrz, 2006   

Marek23 napisał/a:
[ Po trzecie ja bardzo delikatny kierowca jestem, zero niszczenia sprzętów i piany w ryju :D

Freeman, spoko jak będę wybebeszał to się odzywam...


A Kadetta na supersprincie kto kulną przez dach na najwolniejszym zakręcie?? :) I żeby nie było to nie ja stawiałem go na koła przez nieuszkodzony bok :) )))))

A co do wyboru przez Marka Clio- pewnie Piotrek Meresiński ma jakieś lekko używane części więc Marek sobie na nich zbuduje Nkę. A jeśli zacznie jeździć w PPZM to wróżę mu w clio świetlaną przyszłość - wyniki Pogana i Bondera świadczą same za siebie a uważam (przynajmniej tak mi się wydaje po tym co widziałem parę lat temu, jak się ścigaliśmy parę lat temu z Markiem) że ma duże szanse na puchar przy w miarę regularnych startach. A Pogan i Bonder nie są dla mnie jakimiś talentami na miare Kajtka i Witasa. Także Clio to najlepszy wybór!!!!!! A co do koloru.... bordo mało rajdowe :) )))
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 15 Wrz, 2006   

Warwi, Kadetta właśnie kupiłem, żeby naprawdę nauczyć się jeździć... Dla przykładu raz 400 m od domu koło urwałem. Ale nauka nie poszła w las, teraz bardziej na luza jeżdże, mniej agresywnie.

Na pewno Clio nie jestem dla mnie tanim samochodem. Ale ja po prostu kocham szybką techniczną jazdę. Do tego nie lubię robić rzeczy na pół gwizdka. Jak już mam mieć real drivers car, to niech on jest bezkompromisowy. Wiadomo, że jak jechałem do Kielc 106, to była to męcząca droga i wolałbym mieć radyjo, luksusik,itd... Ale zlewam na to, chcę mieć taki wóz, żeby wszystko było podporządkowane skręcaniu. Po drugie w przyszłym roku chcę pojechać dużo amatorskich imprez i nie ukrywam, że ostrzę sobie żeby na generalkę. A łatwo nie jest, białe evo 5, subaraki i szybkie fwd z Kielc to poważna konkurencja.
W PZM nie wiem czy będę jeździł, nie chcę ładować aż tyle kasy. Wiadomo, że w rajdach 80 procent kolesi ma kasę i nie za dużo pojęcia o jeździe. Wiadomo,że przez ciągłe treningi w końcu nabywają jakieś umiejętności i są " superrajdowcami". Ja siebie nie uważam za jakiegoś super drivera, ale przynajmniej mogę powiedzieć, że cały czas się uczę i staram się analizować mój styl jazdy. Ale kurna na Clio nie mogę się doczekać, wsiadam w nocy i jadę na przęłęcz Salmopolską ( górska droga, równy asfalt) i się zaczynam uczyć wozu, yeah.

Kurna Rybnikem trzęsę równo, ruchanie żon policjantom, jazda na najebce i handel bronią.
ZAGADKA!- tylko jedna rzecz z tych 3 jest prawdziwa. Zapraszam do zgadywania :D
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pią 15 Wrz, 2006   

Hehe, zajeeebisty tekst :D

Ja obstawiam handel (z) Bronią - na targu w Rybniku ;) :D :D :D
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 15 Wrz, 2006   

ja jestem za ruchanie zon i dzieci policjantów. Nie ważne czy to chłopie czy dziewczynka.
Marek mówił ze lubi sie zabawić, dlatego tak wnioskuje.

ps. racja, zajebisty tekst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13