Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Czoper w Polo S2000 w ME !
Autor Wiadomość

Maciek 
XII wydział ksiąg wieczystych
....


auto: narazie Ikarus
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 07 Gru 2005
Skąd: Gocław City

  Wysłany: Sob 06 Sty, 2007   Czoper w Polo S2000 w ME !

Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że w tym roku będę jeździł Volkswagenem Polo Super 2000 - powiedział Tomasz Czopik - Okazało się, że mój sponsor główny (Ukraińska Firma Farmaceutyczna DARNITSA) podpisał kontrakt z belgijską stajnią Rene Georges Rally Sport na wynajmowanie i obsługę tego auta w cyklu dziewięciu rajdów zaliczanych do Mistrzostw Europy (wszystkie z wyjątkiem Mille Miglia) oraz na trzy rajdy „przygotowawcze”, najprawdopodobniej Rajd Magurski, Rajd Elmot i na razie nieokreślony rajd szutrowy. Trwają jeszcze rozmowy na temat pełnego cyklu RSMP.

Moim pilotem w tym sezonie będzie ukraiński zawodnik Glib Zagoryi, znany ze startów z Władymirem Petrenko (jechałem z nim Rajd Bułgarii, jest dobrym i rzetelnym pilotem rajdowym). Dotychczasowy pilot i wieloletni przyjaciel Łukasz Wroński będzie koordynatorem załogi. Koordynatorem Teamu będzie Krzysztof Wicentowicz. Również cały mój doświadczony Team Rajdowy będzie uczestniczył w tym przedsięwzięciu. Nie jest wykluczony również start samochodem N-grupowym w niektórych eliminacjach (wówczas skorzystamy ze stajni Zbyszka Steca, z którym współpracuję od lat).

Mój dotychczasowy Sponsor, Firmy PSO Polskie Składy Oponiarskie oraz Michelin, którym bardzo dziękuję za żywiołową współpracę, będą nadal uczestniczyły w RSMP, najprawdopodobniej z nowym kierowcą. Rekomendowałem załogę Kajetanowicz - Wisławski ponieważ uważam, iż oprócz Stefana Karnabala właśnie Kajtek jest najbardziej rokującym, młodym zawodnikiem w Polsce. Zobaczymy jak będzie...

Cały program jest dla mnie olbrzymią szansą pojeżdżenia w odmiennych warunkach, sprawdzenia się i możliwością współpracy z obcojęzycznym pilotem (Glib błyskawicznie nauczył się dyktować po polsku, choć zastanawialiśmy się nad angielskim). Polo jeździłem dwukrotnie na testach i choć wiem, że S 2000 jest dużą niewiadomą, jazda tym samochodem to fenomenalna frajda, bardziej przypominająca rajdowanie WRC niż N-ką. Dla kibiców obiecuję dużą frajdę, bo pędzące S 2000 wygląda i brzmi bojowo! Może Volkswagen nie ma tyle doświadczeń co Fiat, ale jestem przekonany, że zespół Rene Georgesa da radę.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dobrze życzą mojemu zespołowi, a ci, którzy w nas nie wierzą, niech... sprawdzają czasy na odcinkach.

źródło: autoklub.pl

--------

Zapowiada się ciekawie. Ciekawy jestem połączenia Kajtek/Wiślak
_________________
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 06 Sty, 2007   

Fajnie sie Czopik ustawił, miało być Punto jest Polo, tez na P :D
Fajny team powstał Kajto i Wiślak :)
_________________
...
 
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sty, 2007   

NO TO GITARA. PO LUBIAKU 2 pOLAK WSIADA DO s2000. tak trzymać. chociaż wątpie aby Czopik coś zwojował ale S2000 zapinaja nieiemsko.
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   

Fajnie, wkońcu w czołówce nie będzie stada Nkowych EVO i Imprez im większa różnorodność tym większa frajda z oglądania :)
Fajnie że mają budżet na S2000 i fajnie że akurat Polo :)
 
 

polll 
sram.. jak pani pies


auto: Audi
silnik:: AJL
moc: 180km
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Lublin

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   

czopik ma niezle wsparcie z ukrainy :) jakis czas temu na lotnisku w ulezu uczyl jezdzic petrenke i w sumie gosc nie jest w zaden sposob ograniczony finansowo :) wiec w sumie za lekcje jazdy mogl odpalic starty w ME heheh :)
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Bardzo pozytywnie...
 
 

ARTX
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

Sołek napewno tez zakupi S2000 ale pewnie w RSMP bedzie smigał EVO N


szymon napisał/a:
chociaż wątpie aby Czopik coś zwojował

mysle, ze jednak cos pokaze.. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12