Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[S]2x Honda CRX
Autor Wiadomość

Ref
[Usunięty]

  Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   [S]2x Honda CRX

Crx ed9 czarny metalik rok produkcji 1991, pierwsza rejestracja w niemczech 1992. Auto sprowadzilem w roku 2005 osobiście z DE dla siebie. mialo wtedy 174 tys km. mam zdjęcia z tamtego okresu. w niemczech miało 2 właścicieli i lekką stłuczke. uszkodzone były lampy przednie maska i może pas przedni, mam na to fotki.

W chwili obecnej honda ma 190 tys km. jedyna przygoda jaką nią miałem to otworzenie sie maski podczas jazdy. mam fotki uszkodzeń. po incydencie nie ma już śladu a na masce są rajdowe zapinki sabelta.

w ciągu dwóch lat zrobiłem w niej następujące rzeczy:

kompletny remont silnika. kompletny rozrżąd, pompa wody, nowe tłoki, szlif wału, szlif tuleji, nowe pierscienie rik, uszczelki, uszczelniacze takoma, panewki acl. splanowana została głowica, powiekszone kanały dolotowe, spasowany kolektor dolotowy do głowicy. koło zamoachowe zostało odelżone z 7 na 5 kg, wyważone z wałem korbowym, kołem pasowym i dociskiem. zalany jest olej Valvoline VR1 5W50. Skrzynia biegów ma nowe wybieraki, krótsze przełożenie główne fd 4,25 zalany MTF. jest dłuższe pzrełozenie 5 biegu co z fd 4,25 daje mniej więcej serie. Nic nie zgrzyta biegi wchodzą pięknie.
nowe sprzegło nkk, docisk exedy, łozysko nsk. Wymieniany był akumulator, przewody WN bosch, świece ngk. pod maską dodatkowo power rura ze stożkiem simota i poprowadzonym nawiewem 10cm ze zderzaka.
Auto ma przelotowy wydech o średnicy wewnętrznej 2" z kwasówki na 2 przelotowych tłumikach. Ostatnio założylem do autka hamulce 262 mm od ivt. (zwrotnice zaciski jarzma tarcze klocki, przy okazji nowe sworznie w zwrotnicach końcówki drążków)
Tarcze gładkie zimmermann, klocki ferodo, płyn ferodo. Z tyłu siedzą nowe klocki ferodo. Sprężyny obniżające -40mm eibach przód i weitec tył. Amory niestety seria. Samochód nie ma grama rdzy. Miał niedawno robione tylne nadkola. Co prawda lakier pozostawia trochę do życzenia, są rysy odpryski, jakieś pierdoły, ale rdzy na nim nie znajdziecie ani na karoseri ani na podwoziu. Założona jest lekka maska z laminatu, szyber z laminatu, lotka na tylnej klapie od ivt.
Ceerka ma w tej chwili koła stalowe oem 14" i opony zimowe michelin w dobrym stanie.

Do autka mogę drzucić:
drugą głowice kompletna z wałkami i kółkami.
krótkie amory z regulacją wyskokości H&R do regeneracji.
kolektor ebayowy 4-2-1
zestaw poliuretanów na zawias.
kiere do obszycia momo corse 35cm z nabą
alusy 15" 2x6" i 2x6,5" 6,5kg sztuka od toyoty mr2 z oponami yokohama a520 na 2 sezony spokojnie
autoalarm z centralnym zamkiem.

w aucie można byłoby zrobić tulejki w zawiasie ( mam ES moge dorzucić) i amory.
pęknięty jest panel nawiewu (standard) i jak wspomniałem ogólnie lakier nie jest igła...

Cena za WSZYSTKO co znajduję sie w opisie to 11 tys zł do negocjacji.
moge sprzedac bez kolektora, felg 15", ES i paru innych pierdół za 9,5 tys.

Istnieje jeszcze wersja za 12.900 PLN - z elektrycznymi szybami + lusterkami, oraz gratisowo - 2 skrzynie biegow w czesciach + blok + miska olejowa - po obroconej panewce + tarcza sprzegla w dobrym stanie.

Jest też wersja VIP PLATINIUM EXTRA, czyli wszystko co dotychczas oraz:
Honda Crx ED9 czerwona 89r. 160 tys km na części - seria z krótką skrzynią,
czyli dwie hondy i kontener gratów.

Cena za wszystko 17.900 zł



Kontakt: PRIV

ALBO
reftone@gazeta.pl
szumal@xl.wp.pl
500586672
504976793
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13