Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Mandat od straży miejskiej (fotoradar)
Autor Wiadomość

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

jasna sprawa, obie strony powinny byc fair
ja mowie o ewidentnym przewinieniu
lecisz po miescie 100 i wyskakuje z szuszara na 50
placisz mandat i siedzisz cicho czy bluznisz pod nosem YP na 100%? :D
 
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

to że oragany ścigania nie trzymają sie przepisów (co jest wykroczeniem) nie zwalnia mnie z mojego wykroczenia. Ale kurwa, dlaczego ja mam być za moje wykroczenia karany a oni nie ??


Tobie za przekroczenie predkosci zabiorą prawko, a Boguś dalej napierdala BMW po mieście maja to w doooopie, a przecież sam Tusk po niego jechał :rotfl:


Jeśli o mnie chodzi nigdy nie mówie YP :) bo 90% gosci którzy mnie zatrzymali to były fajne chłopy, i zazwyczaj udało się jakoś dogadać (NIGDY NIE DAŁEM W ŁAPE), albo na spore obniżenie mandatu, albo nawet puścili z pouczeniem, a czasem pogadalismy o rajdach zamiast mi odrazu zabrać dowód, gorzej z SM to sa kurwy straszne !!
 
 
 

Siadly 
saxorulez to mój mistrz
Słodzę piwo


auto: Renault Clio
silnik:: 2.0
moc: zamaokm
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Cze 2013
Skąd: PL

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

To tam hooy. Wybrałem się do Budapesztu, czyli cała Słowacja do przejechania. Zawsze nienawidziłem jeździć przez ten kraj i tym razem kokoty mnie nie zawiodły. Stawiają w nocy w nieoswietlonym miejscu autko (ciemne, nieoznakowane oczywiscie) z fotoradarem, a łapią 100m dalej, wiec nawet z daleka nie zobaczysz radiowozu. I takim oto sposobem złapałem 100€ szaleńczo goniąc z prędkościami 74 i 72km/h o godzinach 23:00 i 00:30 (zeby to jeszcze za dnai było w ruchu, jak dzieci chodza do szkoły czy cos...). A Havranek jeszcze do mnie "no cemu jeditie jak wariat?" a w promieniu 3km zadnego innego auta...

Miałem na playliscie w radiu "Jebem na to" i Rytmusa, ale zbyt zmęczony już byłem.

PS. Wymiana pln na € w jakiejs spelunie po kursie 5zł, to deal zycia ;D :wall:
_________________
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

Ja tam podchodzę do tego na luzie, tylko jestem obsrany jak łapię punkty, że mi lejce zabiorą i będę musiał chwilę jeździć bez a potem przechodzić przez egzaminy.

I tak też ostatnio miałem na Wolskiej. 130/50 - poprosiłem, żeby mi pokazali film bo byłem ciekawy czy rzeczywiście nagrali coś przypałowego - moim oczom ukazał się obraz:
- 3 pasy - 3 auta jadą równo (ja po środku, każdy 130) - 10pkt., 500zł - no c`mon co to kurwa jest? :lol2:
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

3 auta, 3 hondy
to byl pewnie wyscig spod swiatel :D
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

Nie no PiTT myślę, że wiesz o co mi chodzi i powiedz mi jaki to ma sens? To takie samo chujstwo jak fotoradar w środku lasu.

EDIT:
Do tego mam 6pkt. za 76km/h o godzinie 22:55 na pustej drodze za Starymi Babicami i punkt za parkowanie na Ursynowie w chmarze samochodów bo Strażak Miejski przyczaił jak wysiadam z auta :crazy: z takim kompletem wolę jeździć skuterem i autobusem a do auta wsiadam w ostateczności.
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

kaziu1985pn 
brulion na spirali

auto: bmw 318ti
silnik:: m42b18
moc: 140km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Lut 2010
Skąd: Poznań

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

na polske polecam Yanosika kilka razy mnie juz ratował bo mówie sobie pusto przycisne :D
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

Ja niestety stwierdzam z przykrością, że muszę wrócić i do Yanosika i do CB.
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Chloru 
bizon
...

auto: Xsara VTS
silnik:: XU10J4RS
moc: 167km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Maj 2012
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

Janusz napisał/a:
Jeśli o mnie chodzi nigdy nie mówie YP bo 90% gosci którzy mnie zatrzymali to były fajne chłopy, i zazwyczaj udało się jakoś dogadać (NIGDY NIE DAŁEM W ŁAPE), albo na spore obniżenie mandatu, albo nawet puścili z pouczeniem, a czasem pogadalismy o rajdach zamiast mi odrazu zabrać dowód, gorzej z SM to sa kurwy straszne !!
Janusz napisał/a:
Jeśli o mnie chodzi nigdy nie mówie YP bo 90% gosci którzy mnie zatrzymali to były fajne chłopy, i zazwyczaj udało się jakoś dogadać (NIGDY NIE DAŁEM W ŁAPE), albo na spore obniżenie mandatu, albo nawet puścili z pouczeniem, a czasem pogadalismy o rajdach zamiast mi odrazu zabrać dowód, gorzej z SM to sa kurwy straszne !!


+ Miljon... albo +328 :rotfl: Mam podobne doświadczenia... ostatnio odwinąłem Cytryną ze świateł i przed kolejnymi miałem 127/50 (nawet nie wiedziałem, że takie szybkie auto mam ;D ). Kubeł, szelki + odrobina skruchy i skończyło się na 100 i 4 pkt. Pozytywny gość był.

Opel ma 110 KM i 1,5 tony więc nawet gdybym chciał łamać przepisy to się nie da :faja: :jupi:

PiTT napisał/a:
3 auta, 3 hondy
to byl pewnie wyscig spod swiatel :D


Gdyby tak było to nic by nie było widać na nagraniu z powodu olejowego dymu :rotfl:
_________________
Understeer is a crime (C) Colin McRae
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.36 sekundy. Zapytań do SQL: 12