Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[S] 320d e91 salon PL 185KM/400nm
Autor Wiadomość

Greg 
sushi nori


auto: 106 S16, Willy
silnik:: TU5J4 1.6 16V
moc: 168km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Mi w Compacie przez jakieś 50-60kkm nie padło nic oprócz jakiegoś elektrozaworu nagrzewnicy za 1k. Z wymian: poduszki pod silnikiem, standardy zawieszeniowe, ostatnio zregenerowane turbo i szykuje się koło pasowe. Ten sam 2.0D po czipie na 200/420.
_________________
"If in doubt, flat out." - Colin McRae
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

A u mnie w Audi przez ostatnie 24 miesiące wymienione zostało... :>
 
 

Miniac 
Ala ma kota
Mini-Me


auto: Cayane
silnik:: Tuaregoa
moc: np 182km
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 18 Lis 2009
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Alexxx napisał/a:
A u mnie w Audi przez ostatnie 24 miesiące wymienione zostało...


...życie :]
_________________
Stefan ma dobre ciśnienie....
...w oponach!
 
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Tylko VAG. Gosia zaraz odbierze, ja się zastanawiam nad zmianą jednym z typów jest właśnie VAG (ale to będzie na pewno oddzielny wątek :devil: )
Natomiast mi od 3 miesięcy odpukać też się nic nie popsuło :) Wymieniłem +- to co Greg plus kilka innych drobnych rzeczy.
 
 
 

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Pon 11 Gru, 2017   

Tylko hybrydowa toyota ;D

Ja po przygodach z Golfem 6 osobowego vaga raczej prędko nie będę chciał, Caravelle też nie jest bez wad, ale nie za bardzo jest alternatywa :/
_________________
www.sieplywa.pl
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 11 Gru, 2017   

V klasa ;D
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

roj 
Rangi, rankingi, drabinki


auto: Clio
silnik:: znów jest
moc: ponad stokm
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Skąd: WWa

Wysłany: Pon 11 Gru, 2017   

kosmita napisał/a:
po przygodach z Golfem 6 osobowego vaga raczej prędko nie będę chciał

pisałeś gdzieś na forum? Co tam ciekawego się działo? :)
_________________
Kenet napisał/a:
Najważniejsze tak czy siak to dobrze się bawić, w sumie to mi opona w jeździe nie przeszkadza, tak jak muzyka w tańcu, więc nie narzekam tylko napier...lam xD
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Wto 12 Gru, 2017   

Przez już niemalże rok mam e61 530d z 300k nalotu i o dziwo nie dzieje się nic. Może to zasługa poprzedniego właściciela bo zrobił kolektor, sterownik i świece, kleme ibs i w hooy innych pierdół. Nie mniej jednak jak sobie pomyśle o tym co potencjalnie może się zjebać w tym aucie i ile to będzie kosztować to mam wrażenie że koncerny wymusiły na nas poniekąd przesiadkę na nudne ekonopudełka. Nigdy nie myślałem że N/A toyota będzie przedmiotem mojego zainteresowania jako auto prywatne :wall:
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Wto 12 Gru, 2017   

szymlorek napisał/a:
Przez już niemalże rok mam e61 530d z 300k nalotu i o dziwo nie dzieje się nic. Może to zasługa poprzedniego właściciela bo zrobił kolektor, sterownik i świece, kleme ibs i w hooy innych pierdół. Nie mniej jednak jak sobie pomyśle o tym co potencjalnie może się zjebać w tym aucie i ile to będzie kosztować to mam wrażenie że koncerny wymusiły na nas poniekąd przesiadkę na nudne ekonopudełka. Nigdy nie myślałem że N/A toyota będzie przedmiotem mojego zainteresowania jako auto prywatne :wall:

Właśnie tekie jest moje e91, wszystko zrobione, brać i jezdzić, a w dodatku to nie 3.0 i niższy przebieg więc nie ma strachu o nic.

BTW
Update, po postawieniu na auta na parkingu na Okęciu (tym takim ąę najbliżej terminala, pod hotelem), tylny zderzak otrzymał kilka głębszych rys, więc opuszczam na lakierowanie, ale można z tym jeździć.
 
 
 

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Sob 16 Gru, 2017   

roj napisał/a:
kosmita napisał/a:
po przygodach z Golfem 6 osobowego vaga raczej prędko nie będę chciał

pisałeś gdzieś na forum? Co tam ciekawego się działo? :)


1.4 tsi więc standardowo poleciał rozrząd (przy 60kkm) niby miała być już wersja po poprawkach, sprawdzany przy każdym przeglądzie, więc na szczęście wymienili go na tzw. dobrą wolę producenta, musiałem tylko część robocizny pokryć, po 2tys. coś zaczęło delikatnie popiskiwać, oczywiście panowie w serwisie byli głusi, ale jak finalnie się za ten temat zabrali to okazało się, że nowa pompa wody (ta zmieniona przy okazji nowego rozrządu) jest walnięta :wall: ale ponieważ poprzednia wymiana była od producenta, więc nową musiałem sam sobie zafundować :wall: w międzyczasie pojawiły się jakieś dziwne wibracje na pedale sprzęgła przy wciskani/wyciskaniu - diagnoza, że niby sprzęgło/wysprzęglik, po wymianie było ok przez jakieś 300km i potem znowu to samo, może trochę delikatniej. Dodatkowo hałasujący mechanizm wycieraczek i hałasująca klima - kończąca się sprężrka od klimy czy coś. Przez cały okres eksploatacji (ponad 5 lat) znikał sobie płyn chłodniczy - nie wiadomo gdzie i jak, raz dolewka co 3 miechy, a potem spokój na rok, bez żadnej reguły generalnie.

Niby nie było tego jakoś wiele, ale skutecznie mnie to zniechęciło do marki, tym bardziej, że przebieg samochodu był śmieszny (sprzedałem przy chyba 65kkm), a jak szukałem info na temat tych usterek, to okazało się, że na forum golfa 6 jest więcej takich kwiatków typu jakieś hałasy/wibracje, których żadne aso nie jest stanie zdiagnozować/usunąć.
No i to 1.4 tsi na łańcuchu wcale nie jest takie oszczędne

Bonczek napisał/a:
V klasa ;D

był taki pomysł, ale V klasa jest zauważalnie droższa i trochę mniejsza w środku :wall: :wall:
_________________
www.sieplywa.pl
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Pon 12 Mar, 2018   

UPDATE 27k PLN
bez targowania i dorzucam 1kplt kół - licząc wymienione części przy takiej cenie auto dostaje się gratis...
Powód obniżki jest taki że niedługo odbieramy nowe auto, więc muszę zwolnić miejsce parkingowe, nie ma też czasu na telefony z allegro, dlatego nie wystawiałem go już ponownie po wygaśnięciu ogłoszenia w listopadzie.
Od umieszczenia ogłoszenia auto przejechało max z 1000km, odpalam je co drugi tydzień bo nie mam kiedy nim jeździć.
https://www.otomoto.pl/of...a-ID6zhh5o.html
 
 
 

koma600 
XII wydział ksiąg wieczystych


auto: Meg3rs
silnik:: 2.0
moc: 300km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Paź 2009
Skąd: Nadarzyn

Wysłany: Pon 12 Mar, 2018   

Strach jeździć :lol2:
_________________
KUBAS ZNOWU WYGRAŁ!
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Sob 17 Mar, 2018   

Do zamknięcia
 
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 19 Mar, 2018   

Zamykam.
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

onufry 
mam brudne skary... przepraszam


auto: Galaxy
silnik:: 2.3
moc: 145km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Wrz 2014
Skąd: Małopolska

Wysłany: Pon 19 Mar, 2018   

ZAMKNIĘTE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13