Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kamera samochodowa
Autor Wiadomość

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 18 Gru, 2016   

w sumie bateria mnie wali w kamerze samochodowej bo nie chodze z nia po ulicy :)
podtrzymanie jakies tam ma na kilkanascie sekund
rozumiem ze to chodzi o wlaczenie w razie jak ktos puknie w auto... ale w takie szczescie ze akurat ktos puknie centralnie od przodu bym nie liczyl :D
niektore kamery nie maja baterii i dzialaja tylko na zasilaniu z instalacji
 
 
 

Shymek 
seks po polsku
www.renault-sport.pl


auto: Renu Clio 3 RS
silnik:: F4R774+
moc: 355+km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 26 Wrz 2011
Skąd: Olsztyn

Wysłany: Pon 19 Gru, 2016   

Chciałbym kupić do auta kamerkę DUAL - warunek jak najmniejsza :-) (najlepiej bym zamontował ją na stałe i zapomniał o tym zaraz po zamontowaniu - by była tylko w razie czego)

Czy takie coś jest godne polecenia:

http://allegro.pl/xblitz-...6636668792.html

Z tego co widzę to chyba nie ma GPSa ale w sumie nie jest to jakiś bezwzględny warunek...
_________________

www.renault-sport.pl
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Pon 19 Gru, 2016   

ogladalem filmy i tez bylem podjarany jakoscia tego xblitz, ale ostatecznie wybralem mio
niedawno czytalem same negatywne opinie o tych xblitzach, ze mega awaryjne i jakosc mocno odbiega od tego czym sie chwala...
 
 
 

Shymek 
seks po polsku
www.renault-sport.pl


auto: Renu Clio 3 RS
silnik:: F4R774+
moc: 355+km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 26 Wrz 2011
Skąd: Olsztyn

Wysłany: Pon 19 Gru, 2016   

Właśnie ja mam zgryz - raz piszą FullHD, raz HD, filmiki na YT też mocno się różnią. Tych HD nie da się oglądać nawet bo w słoneczny dzień tablica auta jadącego 3m przed kamerką jest nieczytelna! Co innego Full HD - o dziwo mega dobra rozdziałka...
_________________

www.renault-sport.pl
 
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Pon 25 Gru, 2017   

Wszyscy już potestowali to dajcie znać co warto kupić. Dobrze jak by w nocy nagrywała tak żeby tablice dało się odczytać. Słyszałem też o jakiś funkcjach że w razie stłuczki na parkingu odpala nagrywanie po wstrząsie.
 
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Wto 26 Gru, 2017   

Ja kupiłem Viofo A119S- byłem zadowolony, gdyż zupełnie nie rzucała się w oczy, miała nagrywanie 60 klatek na sekundę (bardzo istotne przy analizie stop klatek z filmu- dzięki 60kl/s zazwyczaj wszystkie są ostre i bez problemu można odczytać tablice rejestracyjne), nagrania w nocy przyzwoite. Podobno firmware v2 ma funkcję parkingową o której piszesz, ale nie użytkuję jej jednak od czerwca, gdyż mniej więcej od tego czasu stoi u Strozika w warsztacie :rotfl:
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Śro 27 Gru, 2017   

siema napisał/a:
Ja kupiłem Viofo A119S- byłem zadowolony, gdyż zupełnie nie rzucała się w oczy, miała nagrywanie 60 klatek na sekundę (bardzo istotne przy analizie stop klatek z filmu- dzięki 60kl/s zazwyczaj wszystkie są ostre i bez problemu można odczytać tablice rejestracyjne), nagrania w nocy przyzwoite. Podobno firmware v2 ma funkcję parkingową o której piszesz, ale nie użytkuję jej jednak od czerwca, gdyż mniej więcej od tego czasu stoi u Strozika w warsztacie :rotfl:

Dzięki. Mam info z 2 źródeł że ta kamera daje rade, mam nawet gdzieś już kod rabatowy na gearbest i zaraz zamawiam, bo wyjdą 2 w cenie 1 w PL
 
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Gru, 2017   

Ja mam Yi Dash i generalnie wszystko jest ok, ale nie sposób docenić paranormalnych właściwości tego urządzenia. Po jego zamontowaniu o połowę spadła ilość niebezpiecznych sytuacji na drodze jakie napotykam xD
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Pon 22 Sty, 2018   

Wyglada na to że tego a199 lepiej kupić bez S.
 
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Pon 22 Sty, 2018   

W tym teście ile klatek na sekundę ma ustawione A119S? Wygląda jak by miała tyle samo kl/s co A119- a to oznacza 30kl/s, bo to jest maks A119 w 1440p.

Porównaj sobie jeszcze obie w 1080p w 60kl/s w nocy. Jazda z rejestratorem 30kl/s jest bez sensu moim zdaniem, gdyż zbyt wiele ramek jest nieostrych.
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Pon 22 Sty, 2018   

siema napisał/a:
W tym teście ile klatek na sekundę ma ustawione A119S? Wygląda jak by miała tyle samo kl/s co A119- a to oznacza 30kl/s, bo to jest maks A119 w 1440p.

Porównaj sobie jeszcze obie w 1080p w 60kl/s w nocy. Jazda z rejestratorem 30kl/s jest bez sensu moim zdaniem, gdyż zbyt wiele ramek jest nieostrych.

No tak, ale znowu ten S, ma tak wąski obraz, że jak ktoś Ci centralnie nie jebnie w znaczek na masce, no to go nie widać w kadrze.
Jest tu jakiś kompromis miedzy jedną a drugą.
 
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Pon 22 Sty, 2018   

Bierz co Ci serce podpowiada!
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018   

nie polecam mio
po jakims czasie zaczela swirowac az zjebala sie plyta glowna
nie opyla sie naprawiac bo ponad 3 stowy chca i podobno nie istnieje cos takiego jak autoryzowany serwis mio
jebac mio :rotfl:
 
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018   

Ja kupiłem viofo a119s i dokładnie wczoraj coś wyleciało z pod koła z auta które mnie wyprzedzało na 2 pasmówce i mam tym sposobem dwia nacięcia na przednim zderzakuw aucie które ma 3miesiące i 7k km. Na nagraniu nic nie widać mimo że było 60klatek. Przedmiot ten wyskoczył z pod kola/zderzaka w momencie jak wyprzedził mnie o pół maski. Ja to widziałem pasażer też na nagraniu brak. Dodatkowo numery nie do odczytania. Noc i różnica prędkości z 50km/h i się rozmyło.
Nie wiem czy na tej A119 bez S było by widać moment uderzenia czy nie, tak tylko napisałem :)
Nowe światła mijania w technologii Led + biała odblaskowa tablica + prędkość robią swoje. Trzeba na takie warunki coś lepszego.
Co do samego uderzenia to albo cos odpadło od auta, albo jakis ptak, bo sam asfalt był czysty co widac na filmie.
W ustawieniach YT trzeba włączyć HD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12